PanzerNews - WoWs: 0.10.7- Misje bojowe

WoWs: 0.10.7- Misje bojowe

Wypełnijcie fazy budowy okrętu dla nowego holenderskiego krążownika w Stoczni, by zdobyć nagrody! Wczytajcie się, by dowiedzieć się o nowych łańcuchach misji bojowych i premiach w naszym nowym wydarzeniu.

De Zeven Provinciën

 VIII De Zeven Provinciën jest holenderskim, krążownikiem lekkim, którego budowę zapoczątkowano przed wybuchem II wojny światowej, a ukończono w latach 50. XX wieku przy wykorzystaniu zmodyfikowanego projektu. Następnie został przeniesiony do marynarki wojennej Peru. Okręt tego typu był ostatnim krążownikiem z działami na świecie, który pozostał w służbie do 2017 roku.

Nasze nowe wydarzenie umożliwia Wam budowę  VIII De Zeven Provinciën w Stoczni w Rotterdamie. Będziecie mogli zaliczać fazy budowy okrętu, wypełniając misje bojowe w Stoczni podczas aktualizacji 0.10.7 i 0.10.8.

 VIII De Zeven Provinciën uzbrojony jest w osiem dział uniwersalnych kal. 152 mm w czterech wieżach. Okręt wyposażony jest w Grupę naprawczą i Doładowanie silnika, a także uzbrojenie Atak lotniczy. Działa okrętu mają średni zasięg ognia i świetną szybkostrzelność. Może on szybko zmieniać flanki i zajmować korzystne pozycje dzięki sprzętowi eksploatacyjnemu Doładowanie silnika.

Bądźcie przygotowani na wykonanie 63 misji, podzielonych na siedem grup. Pierwsza grupa dostępna będzie wraz z wprowadzeniem aktualizacji 0.10.7, a kolejne odblokowywane będą raz na tydzień. Wypełniając grupy misji bojowych, możecie ukończyć 21 z 24 faz budowy okrętu i zdobyć odpowiadające im nagrody w Stoczni.

Aby w pełni ukończyć proces budowy okrętu, poza wypełnieniem wszystkich grup misji bojowych, będziecie musieli wykorzystać dublony, by ukończyć dowolne trzy fazy budowy.


Umiejętności dowódcy

W związku z aktualizacją umiejętności dowódców i wprowadzeniem okrętów podwodnych do bitew rankingowych, otrzymacie możliwość zresetowania umiejętności dowódcy za darmo w określonych ramach czasowych. Ulepszenia również można demontować za darmo.

Koniec: Cz. 09 Wrz. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 09 Wrz. 07:00

Dzień Niepodległości w Indiach

Aby wypełnić misję bojową, będziecie musieli zdobyć jedno osiągnięcie lub 1947 PD dowódcy. W nagrodę otrzymacie trzy kamuflaże Trzy kolory Indii.

Początek: Pt. 13 Sie. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pt. 13 Sie. 07:00
Koniec: Pon. 16 Sie. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 16 Sie. 07:00
 • −3% wykrywalności okrętu z powierzchni wody
 • +4% rozrzutu pocisków wystrzeliwanych przez przeciwnika w kierunku Waszego okrętu
 • +50% wolnych PD za bitwę
 • +75% PD dowódcy za bitwę
 • +100% PD za bitwę

Możecie ukończyć tę misję bojową w bitwach losowych i rankingowych, za sterami okrętów V–X poziomu.

Festiwal Bon

Bon to trzydniowy festiwal, który upamiętnia duchy zmarłych przodków w Japonii i kilku innych krajach. To jedno z najważniejszych świąt w buddyzmie. Aby odblokować specjalny łańcuch misji bojowych, który uhonoruje festiwal, kliknijcie przycisk „Weź udział”.

Początek: Cz. 12 Sie. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 12 Sie. 07:00
Koniec: Nd. 15 Sie. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Nd. 15 Sie. 07:00

Aby wypełnić ten łańcuch misji bojowych, trzeba będzie zdobywać bazowe PD i kredyty, a także otrzymywać uszkodzenia potencjalne. Wypełnijcie wszystkie etapy łańcucha, by zdobyć cztery kamuflaże Nagrodzony i dwa kamuflaże Olśniewający promień, a także 1 dzień konta premium Warships.

Możecie ukończyć ten łańcuch misji bojowych w bitwach losowych, rankingowych, kooperacyjnych oraz w operacjach, grając okrętami poziomów V–X.

Nagrodzony

 • −3% wykrywalności okrętu z powierzchni wody
 • +4% rozrzutu pocisków wystrzeliwanych przez przeciwnika w kierunku Waszego okrętu
 • +125% PD dowódcy w każdej bitwie
 • +75% PD za bitwę
 • +100% wolnych PD za bitwę

Olśniewający promień

 • −3% wykrywalności okrętu z powierzchni wody
 • +4% rozrzutu pocisków wystrzeliwanych przez przeciwnika w kierunku Waszego okrętu
 • +100% PD dowódcy za bitwę
 • +100% PD za bitwę

Misje bojowe na zdobywanie sygnałów

Ukończcie specjalne łańcuchy misji bojowych, które będą aktualizowane co tydzień. Za zdobywanie bazowych PD w zwycięskich bitwach, dostaniecie w nagrodę kontenery Więcej sygnałów.

Misje można wypełniać w bitwach rankingowych, losowych i kooperacyjnych, jak i w operacjach. Każdego tygodnia dostępne będą dwa łańcuchy o różnych poziomach trudności. Im wyższy poziom trudności, tym więcej kontenerów z sygnałami do zdobycia! Nagrodą końcową za wypełnienie łańcuchów są kontenery z prezentem.


Powodzenia w bitwie, Kapitanowie! ź: WoWs
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...