PanzerNews - WoWs: aktualizacja 0.10.1

WoWs: aktualizacja 0.10.1

Włoskie pancerniki. Dzień konta premium do odebrania na końcu wpisu.

Kapitanowie!

Początek aktualizacji 0.10.1 klienta gry: Wt. 16 Lut. 07:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Wt. 16 Lut. 07:00
Rozmiar aktualizacji: 3,0 GB. Po zainstalowaniu aktualizacji nadal możecie grać w bieżącą wersję World of Warships.

Ze względu na instalację aktualizacji, serwer będzie niedostępny

od: Cz. 18 Lut. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. 18 Lut. 06:00
do: Cz. 18 Lut. 09:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. 18 Lut. 09:00

Gdy tylko serwer zostanie zaktualizowany i prace techniczne dobiegną końca, będziecie mogli natychmiast rozpocząć grę w nową wersję World of Warships.

WŁOSKIE PANCERNIKI: CZĘŚĆ 1

Aktualizacja 0.10.1 rozpoczyna się od wydarzenia, które rzuca światło na nowe włoskie pancerniki z poziomów IV–IX!

Cechy gałęzi okrętów

  • Pociski PPO zamiast OB. Pociski te zadają wysokie uszkodzenia słabo i średnio opancerzonym celom oraz sekcjom okrętów, ale nie wzniecają pożarów.
  • Duża liczba dział, jednakże o stosunkowo krótkim zasięgu i niezbyt dobrej celności.
  • Przyzwoita manewrowość i opancerzenie.
  • Okręty z poziomów VIII–X posiadają sprzęt eksploatacyjny Wysokoprężna wytwornica dymu, który pozwala ukryć się przed przeciwnikiem bez potrzeby zmniejszania prędkości. Strzelanie z wnętrza zasłony dymnej nie jest zalecane podczas odwrotu, ponieważ, w takiej sytuacji, pancerniki wciąż mają bardzo dużą wykrywalność, gdy prowadzą ogień z baterii głównej.

Wczesny dostęp

Nagrody grupy misji bojowych: nowy zasób tymczasowy — żetony włoskie, stały kamuflaż Rzymski dla VI Andrea Doria oraz sygnały specjalne. Finałowa nagroda za wykonanie ostatniej grupy misji bojowych: VII Francesco Caracciolo, dowódca z sześcioma punktami umiejętności i miejscem w Porcie.

Żetony włoskie mogą być także zdobyte poprzez wypełnianie specjalnych łańcuchów misji bojowych; z zestawów losowych za dublony, poprzez darmowe zestawy losowe i zestawy dostępne w Zbrojowni w zamian za punkty rekrutacyjne; a także za wypełnianie misji bojowych, które można aktywować przez oglądanie oficjalnych streamów World of Warships.

Nagrody za żetony włoskie: kolejno otwierane zestawy z włoskimi pancernikami IV, V, VI i VIII poziomu; stały kamuflaż Rzymski dla VII Francesco Caracciolo; stałe kamuflaże Legion dla VIII Vittorio VenetoIX Lepanto i X Cristoforo Colombo; a także inne nagrody.

Liczba żetonów, które zdobyć można za wypełnianie grup misji bojowych, wystarczy do zdobycia włoskich pancerników z poziomów IV–VI i stałego kamuflażu Rzymski dla pancernika VII poziomu.

Nagrody z losowych zestawów dostępnych za dublony: IX Lepanto plus dowódca z 10 punktami umiejętności i miejscem w Porcie, żetony włoskie, jednorazowe kamuflaże Regia Marina i inne nagrody.

Darmowe zestawy

Zbrojownia oferuje darmowe zestawy losowe — Codzienne prezenty. Wewnątrz znajdziecie żetony włoskie, dni konta premium Warships, dublony i inne nagrody.

Zestawy są dostępne do: Pon. 08 Mar. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Pon. 08 Mar. 06:00

Możecie odebrać tylko jeden zestaw dziennie. Dostępnych będzie łącznie 12 zestawów, więc możecie ominąć 6 dni i wciąż będziecie mogli odebrać wszystkie nagrody.

Port Tarent został zaktualizowany.

BITWY KLANOWE: GRECJA

Początek: Śr. 24 Lut. 12:30 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Śr. 24 Lut. 12:30
Koniec: Pon. 12 Kwi. 04:30 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Pon. 12 Kwi. 05:30

Format

Okręty IX poziomu, 7 na 7.

Ograniczenia

Do dwóch pancerników na drużynę.

Nagrody

Do 11 000 jedn. stali i inne nagrody

Nie więcej niż dwóch najemników na dywizjon.

W nowym sezonie wprowadzamy małą, ale istotną zmianę — dodaliśmy system pozwalający na określenie limitu okrętów. Staramy się zapewnić, żeby każda bitwa i tryb gry oferowały urozmaiconą i interesującą rozgrywkę. Zmiana ta pozwala na wprowadzenie większej różnorodności w składach drużyn i uczynienie bitew klanowych ciekawszymi.

Ograniczenia mogą być wprowadzone na przestrzeni całego sezonu lub na pewien okres. Mogą one na przykład obowiązywać przez pierwsze 2 tygodnie sezonu, a następnie zostać zamienione na inne ograniczenia w kolejnych tygodniach. Umożliwia nam to szybką reakcję na obecny stan sezonu.

Możliwe ograniczenia

  • Ograniczenie liczby takich samych okrętów. Na przykład dywizjon nie będzie mógł dołączyć do bitwy, jeśli będą do niego należeć co najmniej dwa takie same okręty.
  • Ograniczenie liczby konkretnych okrętów. Na przykład, w dywizjonie może być tylko jeden IX IbukiIX Yūgumo i IX Black.
  • Ograniczenie, które sprawia, że niektóre okręty nie mogą brać udziału w bitwie. Na przykład, niemożliwe będzie dołączenie do gry okrętami IX Kronshtadt lub IX Kitakaze.
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...