PanzerNews - WoWs: aktualizacja 0.10.2

WoWs: aktualizacja 0.10.2

Włoskie pancerniki - część 2. Jeden dzień konta premium WoWs w nagrodę na końcu newsa.

Kapitanowie!

Aktualizacja klienta gry do wersji 0.10.2 rozpocznie się: Wt. 16 Mar. 07:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Wt. 16 Mar. 07:00
Rozmiar aktualizacji: 4,5 GB. Po zainstalowaniu aktualizacji nadal możecie grać w bieżącą wersję World of Warships.

Ze względu na instalację aktualizacji, serwer będzie niedostępny

od: Cz. 18 Mar. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. 18 Mar. 06:00
do: Cz. 18 Mar. 09:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. 18 Mar. 09:00

Gdy tylko serwer zostanie zaktualizowany i prace techniczne dobiegną końca, będziecie mogli natychmiast rozpocząć grę w nową wersję World of Warships.

Przeczytajcie ten artykuł do końca, żeby otrzymać prezent! Podzielcie się tym artykułem ze znajomymi i towarzyszami z klanu, żeby byli na bieżąco ze szczegółami dotyczącymi aktualizacji.


WŁOSKIE PANCERNIKI: CZĘŚĆ 2

W wersji 0.10.2 scena nadal należy do włoskich pancerników dzięki poświęconemu im wydarzeniu!

Cechy gałęzi okrętów

 • Pociski PPO zamiast OB. Pociski te zadają wysokie uszkodzenia słabo i średnio opancerzonym celom oraz wrażliwym sekcjom okrętów, ale nie wzniecają pożarów.
 • Duża liczba dział, jednakże o stosunkowo krótkim zasięgu i niezbyt dobrej celności.
 • Przyzwoita manewrowość i opancerzenie.
 • Okręty z poziomów VIII–X mają dostęp do Wysokoprężnej wytwornicy dymu, która pozwala im na umknięcie prze przeciwnikiem bez potrzeby zmniejszania prędkości. Strzelanie z wnętrza zasłony dymnej podczas odwrotu nie jest zalecane, ponieważ pancerniki mają dużą wykrywalność, gdy używają dział głównej baterii w dymie.

Wczesny dostęp

Włoskie pancerniki z poziomów od IV do VI, a także te z VIII oraz IX poziomu, które trafiły na morza we wczesnym dostępie w wersji 0.10.1 będą wciąż dostępne w kolejnych i losowych zestawach w Zbrojowni.

W aktualizacji 0.10.2 żetony włoskie będą możliwe do zdobycia tylko dzięki zestawom losowym dostępnym w Zbrojowni za dublony. Gracze mogą je wydawać do wycofania wersji 0.10.2. Po wprowadzeniu wersji 0.10.3 wszystkie żetony włoskie zostaną zamienione na kredyty po kursie 1:2250.

Po wprowadzeniu aktualizacji 0.10.3 włoskie pancerniki z poziomów IV–X staną się możliwe do zbadania przez wszystkich graczy.

Nagrody za grupy misji bojowych

Kontenery Włoskie pancerniki, sygnały, kredyty i stały kamuflaż Legion dla IX Marco Polo.

Jeśli posiadasz już stały kamuflaż Legion dla okrętu IX Marco Polo, otrzymasz 6000 dublonów w ramach rekompensaty.

Kontenery Włoskie pancerniki mogą zawierać jeden z następujących okrętów premium: VI LeoneVII Duca degli AbruzziVIII Roma lub IX Marco Polo, a także sygnały specjalne, wolne PD, jednorazowe kamuflaże Regia Marina, dni konta premium Warships oraz dublony.

Darmowe zestawy

Zbrojownia oferuje darmowe zestawy losowe. Wewnątrz znajdziecie kontenery Włoskie pancerniki, konto premium, dublony i inne nagrody.

Zestawy są dostępne do: Pon. 05 Kwi. 07:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Pon. 05 Kwi. 08:00

Zestawy dostępne będą przez 18 dni. Możecie odebrać tylko jeden zestaw dziennie. Łącznie dostępnych będzie 12 zestawów, więc możecie ominąć sześć dni i wciąż będziecie mogli odebrać wszystkie nagrody.


WIELKIE POLOWANIE

Aktualizacja 0.10.2 wprowadza nowy tymczasowy typ bitwy o nazwie „Wielkie polowanie” — nową odsłonę bitew kluczowych, które wprowadziliśmy w wersji 0.9.10. Przejmijcie dowodzenie nad okrętem, który reprezentuje jedną z trzech korporacji i pokażcie swoje umiejętności, stając w szranki z przeciwnikami w zaciekłej, futurystycznej rywalizacji!

Nowy typ bitwy stawia przeciwko sobie 16 graczy oraz kontrolowane przez komputer potwory na gigantycznej mapie Wielokąt.

 • Waszym głównym zadaniem jest opuścić obszar mapy za pomocą portalu zlokalizowanego w jej centrum. Zachowajcie ostrożność — portal otwiera się dopiero po jakimś czasie od rozpoczęcia bitwy.
 • Rozgrywkę rozpoczniecie w pojedynkę, ale możecie stworzyć drużynę bezpośrednio w bitwie.
 • Można teraz wejść do jednej bitwy w dywizjonie, lecz każdy gracz wciąż rozpoczyna bitwę samemu. Dla lepszej współpracy członkowie dywizjonów będą więc musieli się znaleźć na mapie i działać jako drużyna.
 • Wielkie polowanie zakończy się, gdy wszyscy gracze, którzy przetrwali, opuszczą mapę przez portal lub gdy czas bitwy dobiegnie końca.

Tymczasowy zasób — punkty bitewne — przyznawany będzie za niszczenie potworów i innych graczy.

 • Specjalnie w ramach Wielkiego polowania dodaliśmy nowego ostatecznego przeciwnika — okręt Aurora. Pokonanie go nie będzie łatwe, ale nagrodą dla drużyny, która to zrobi, będzie ogromna ilość punktów bitewnych.
 • Po zebraniu określonej liczby punktów bitewnych będziecie mogli wzmocnić swój okręt bezpośrednio w bitwie.
 • Otrzymane punkty bitwy nie są tracone ani wydawane w trakcie bitwy. Możecie je wymienić w Zbrojowni na nagrody.
 • Pomyślne wyjście z Wielokąta podwoi liczbę zdobytych punktów bitewnych.

Przejmijcie stery jednego z sześciu dostępnych okrętów i spróbujcie swoich sił w Wielkim polowaniu! Każdy z nich oferuje różnorodne moduły, które mogą mieć znaczny wpływ na rozgrywkę.

Trzy pierwsze okręty, które możecie znać z bitew kluczowych, dostępne są natychmiast wraz ze wszystkimi modułami. Trzy nowe okręty — X HectorX Avenger i X Whirlwind — a także ich moduły, staną się dostępne po wypełnieniu łańcuchów misji bojowych.

Każdy z okrętów wyposażony jest w rozmaite rodzaje uzbrojenia i sprzętu eksploatacyjnego, które mogą wywołać znaczny wpływ na rozgrywkę. Przykładowo X Hector może się zanurzyć, a pod wodą będzie szybszy oraz bardziej zwrotny i przez krótki czas będzie mógł unikać pocisków i torped. X Avenger można wyposażyć w wielkokalibrowe moździerze o dużym obszarze rażenia. X Whirlwind może zaoferować bogaty wybór uzbrojenia torpedowego i jest zdolny do regeneracji PW poprzez uszkadzanie przeciwników.

Więcej szczegółów o zasadach Wielkiego polowania oraz nagrodach dostępnych w Zbrojowni, znajdziecie w artykule na naszym portalu.


POPRAWKI GRAFICZNE

Aktualizacja 0.10.2 to przede wszystkim zmiany graficzne na dużą skalę. Wszystkie efekty graficzne w grze — od smug po pociskach, poprzez pożary na pokładach, wystrzały z dział, rozbryzgi wody, po eksplozje ognia przeciwlotniczego — zostały poprawione. Dodano nowe efekty wizualne dla rykoszetów, pożarów na okrętach, trafień cytadeli, uszkodzonych broni i aktywne efekty działania dla sprzętów eksploatacyjnych Grupa naprawczo-ratunkowa, Grupa naprawcza, Przyspieszacz ładowania głównej baterii, Obrona przeciwlotnicza i Sonda hydroakustyczna.

Więcej informacji na temat zmian w efektach wizualnych znajdziecie w osobnym artykule.


GWIAZDA DYWIZJONU

W wersji 0.10.2 gracze będą mogli zdobyć specjalne nagrody za zwycięstwa w postaci gwiazd dywizjonu, dostępnych dla członków klanów.

 • Gwiazdy dywizjonu zdobyć można grając w dywizjonie ze znajomymi z klanu.
 • Gwiazdy przyznawane są wszystkim członkom dywizjonu za pierwsze zwycięstwo danym dywizjonie w trakcie wersji 0.10.2.
 • Gwiazdy zdobyć można w bitwach losowych, kooperacyjnych, klanowych i operacjach.
 • Odpowiednia liczba gwiazd zapewnia dostęp do rozmaitych nagród.
 • Jeśli zmienicie klan, wszystkie zdobyte gwiazdy pozostają do Waszej dyspozycji.
 • Żeby zobaczyć listę członków klanu, z którymi możecie połączyć siły w ramach dywizjonu, a także listę nagród do zdobycia, przejdźcie do zakładki Gwiazda dywizjonu w sekcji klanu.

ZBROJOWNIA

Nowe okręty

X Austin, dostępny za 29 000 jedn. stali, jest amerykańskim krążownikiem zaprojektowanym pod koniec II wojny światowej. Okręt jest uzbrojony w dwanaście dział uniwersalnych o kal. 127 mm na sześciu wieżach i dwie pięciorurowe wyrzutnie torpedowe. Krążownik posiada nieskończoną liczbę ładunków Przyspieszacza ładowania głównej baterii, który skraca czas przeładowania jego dział o 75% zamiast standardowych 50%. Dodatkowo ma do dyspozycji sprzęty eksploatacyjne Sonda hydroakustyczna i Obrona przeciwlotnicza w osobnych miejscach. Okręt posiada również wydajną obronę przeciwlotniczą i pociski PPO w miejsce PP.

IX Marco Polo, dostępny za 228 000 jedn. węgla, jest włoskim pancernikiem zaprojektowanym pod koniec lat 30. Okręt jest rozwinięciem pancerników typu Vittorio Veneto i został wyposażony w dziewięć dział 406 mm w trzech wieżach. Podobnie jak możliwe do zbadania włoskie pancerniki, Marco Polo używa pocisków PP i PPO, lecz jego działa wykazują się lepszą celnością. Zamiast Wysokoprężnej wytwornicy dymu, posiada, do wyboru, Samolot zwiadowczy lub Myśliwiec w tym samym miejscu. Jest to jednostka o dobrym maskowaniu i solidnym opancerzeniu. Okręt można także znaleźć w kontenerach Włoskie pancerniki.

Stały kamuflaż o nazwie „Orzeł” dla okrętu X Franklin D. Roosevelt dostępny jest teraz w Zbrojowni za 10 żetonów rankingowych.
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...