PanzerNews - WoWs: amerykańskie pancerniki

WoWs: amerykańskie pancerniki

Wczesny dostęp.

Amerykańskie pancerniki: część 1

Amerykańskie pancerniki VIII Kansas i IX Minnesota we wczesnym dostępie!

Wczesny dostępVIII Kansas można zdobyć za wykonanie wszystkich dyrektyw. IX Minnesota jest do znalezienia w losowych zestawach, które są dostępne w Zbrojowni w zamian za dublony.

Żetony amerykańskie: nowy, tymczasowy zasób, który można zdobyć za wypełnianie dyrektyw wydarzenia oraz za wykonywanie specjalnych łańcuchów misji bojowych. Są również dostępne w zamian za punkty rekrutacji w Zbrojowni, a także w losowych zestawach, które będą do nabycia za dublony. Po wprowadzeniu wersji 0.9.11 wszystkie żetony amerykańskie zostaną wymienione na kredyty po kursie 1:1000 kredytów.

Nagrody w zamian za żetony amerykańskie: kolejno dostępne zestawy i inne upominki, do znalezienia w Zbrojowni. Kolejne zestawy będą zawierać: okręt VII Florida ze stałym kamuflażem Złoty orzeł i flagą pamiątkową; stałe kamuflaże Złoty orzeł dla VIII KansasIX Minnesota i X Vermont; dni konta premium; węgiel; jednorazowe kamuflaże oraz sygnały.

Jakie są wyróżniające cechy nowych, amerykańskich pancerników?

  • Liczne działa baterii głównej o pokaźnej sile i zasięgu, co okupione jest długim czasem przeładowania tychże.
  • Okręty są wyjątkowo zwrotne jak na swoją klasę, ale dość wolne; wyposażono je również w dobrą obronę przeciwtorpedową.
  • Ich solidna obrona przeciwlotnicza jest wspierana przez dostęp do sprzętu eksploatacyjnego Obrona przeciwlotnicza.

Gdy wersja 0.9.11 zostanie wprowadzona, VIII KansasIX Minnesota oraz X Vermont będą dostępne do zbadania dla wszystkich graczy.

Dodatkowo zaktualizowaliśmy Port Baza morska.

Dyrektywy

Nowe wydarzenie w grze stawia przed Wami wyzwanie, polegające na wypełnieniu 32 misji rozdzielonych pomiędzy cztery dyrektywy. Pierwsza dyrektywa dostępna będzie wraz z wprowadzeniem aktualizacji 0.9.9, a kolejne odblokowywane będą raz na tydzień. Za wypełnianie misji i dyrektyw nagrodzimy Was żetonami amerykańskimi.

Nagroda finałowa za ukończenie ostatniej dyrektywyVIII Kansas ze zbadanymi wszystkimi modułami, dowódcą z trzema punktami umiejętności oraz miejscem w porcie.

Zestawy losowe

Sekcja „Amerykańskie pancerniki: część 1” w Zbrojowni została doposażona o pięć wariantów losowych zestawów. Każdy z nich można nabyć w zamian za 1000 dublonów. Zestawy mogą zawierać okręt IX Minnesota z dowódcą z trzema punktami umiejętności i miejscem w porcie, żetony amerykańskie oraz inne nagrody.

Żetony amerykańskie

Żetony amerykańskie można zdobyć w następujące sposoby:

  • Poprzez wypełnianie dyrektyw i misji wydarzenia — do 12 900 żetonów.
  • Z zestawów losowych, które są dostępne w zamian za dublony w Zbrojowni — do 96 000 żetonów.
  • W zamian za punkty rekrutacji w Zbrojowni — do 2000 żetonów.

Więcej szczegółów o Stacji rekrutacyjnej znajdziecie pod tym linkiem.

Więcej żetonów amerykańskich czeka na wyciągnięcie ręki po wykonaniu łańcuchów misji bojowych. Staną się one dostępne w ciągu weekendów drugiego i trzeciego tygodnia od wprowadzenia aktualizacji. Poziom trudności łańcuchów, a także liczba żetonów, jakie możecie otrzymać, będzie zależała od Waszej aktywności podczas poprzednich aktualizacji.

Nagrody

Możecie wymienić żetony amerykańskie na kolejne zestawy i inne nagrody w Zbrojowni.

Kolejne zestawy

Inne nagrody

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...