PanzerNews - WoWs: bitwy rankingowe

WoWs: bitwy rankingowe

Sezon osiemnasty.

Główne zasady sezonu

Początek:  Śr. 16 Wrz. 11:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Śr. 16 Wrz. 11:00
Koniec:  Wt. 13 Paź. 10:30 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Wt. 13 Paź. 10:30

Format: 8 na 8, okręty X poziomu. Mapy i tryby: Północ, Morze nadziei oraz Grecja w trybie Dominacji; Śpiący olbrzym oraz Droga wojownika w trybie Wyścig zbrojeń; Łzy pustyni w trybie Epicentrum.

Zwyciężając, zdobywacie gwiazdy potrzebne do wspinania się po drabince rankingu. W przypadku większości stopni porażka oznacza utratę gwiazdy. Jeśli będziecie najlepsi w swojej drużynie pod względem zdobytych PD, nie utracicie swoich ciężko wywalczonych gwiazd nawet po przegranej przez nią bitwie.

Gracze, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z bitwami rankingowymi, zaczną sezon od stopnia 18. Uczestnicy poprzedniego sezonu otrzymają bonusowe gwiazdy po pierwszej bitwie aktualnego sezonu: jedną za każdy stopień zdobyty w ramach poprzedniego sezonu.


Nagrody

W obecnym sezonie zwycięstwa mogą przynieść do 5500 jedn. stali, 2750 dublonów, jeden żeton rankingowy oraz wiele innych nagród.

Po zakończeniu sezonu wszyscy gracze od stopnia 15. w górę otrzymają pamiątkową flagę.

Flagi lig zmniejszają koszty serwisowania okrętów o 10%, a do zakończenia sezonu — o 20%. Flagi zdobyte za dołączenie do lig zostaną usunięte z kont graczy wraz z zakończeniem sezonu.

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...