PanzerNews - WoWs: biuletyn aktualizacji 0.10.1 i test publiczny

WoWs: biuletyn aktualizacji 0.10.1 i test publiczny

Zmiany i nowości w nadchodzącej aktualizacji oraz jak dołączyć do testu publicznego.

WAŻNE! Aktualizacja jest wciąż w fazie testów, więc informacje zawarte w biuletynie są umowne i odzwierciedlają stan gry na czas jego publikacji. Niektóre zmiany i nowe funkcje mogą zostać ostatecznie całkowicie usunięte bądź wprowadzone w zupełnie innej formie do czasu wprowadzenia aktualizacji. Zrzuty ekranu, konkretne wartości i szczegóły mechanik w grze niekoniecznie znajdą swoje odzwierciedlenie w ostatecznej wersji gry po wejściu aktualizacji.

Uwaga: nagrody za aktywność na serwerze testu publicznego mogą różnić się od tych na głównym serwerze.

Włoskie pancerniki: część 1

Aktualizacja 0.10.1 rozpoczyna się od wydarzenia, które rzuca światło na nowe włoskie pancerniki z poziomów IV–IX! Okręty te pojawią się we wczesnym dostępnie na serwerze głównym dopiero po wprowadzeniu aktualizacji. Do tego momentu możecie wziąć udział w testowaniu wydarzenia.

Nowe włoskie pancerniki nie będą dostępne na serwerze testu publicznego.

Cechy gałęzi okrętów

  • Pociski PPO zamiast OB. Pociski te zadają wysokie uszkodzenia słabo i średnio opancerzonym celom oraz sekcjom okrętów, ale nie wzniecają pożarów.
  • Stosunkowo duża liczba dział o stosunkowo krótkim zasięgu i niezbyt dobrej celności.
  • Przyzwoita manewrowość i opancerzenie.
  • Okręty z poziomów VIII–X posiadają sprzęt eksploatacyjny Wysokoprężna wytwornica dymu, który pozwala ukryć się przed przeciwnikiem bez potrzeby zmniejszania prędkości. Strzelanie z wnętrza zasłony dymnej nie jest zalecane podczas odwrotu, ponieważ pancerniki mają bardzo dużą wykrywalność, gdy prowadzą ogień z baterii głównej w takiej sytuacji.

Wczesny dostęp

Nagrody za grupy misji bojowych

Nowy tymczasowy zasób — żetony włoskie, stały kamuflaż „Rzymski” dla VI Andrea Doria i sygnały specjalne. Nagroda główna za ukończenie ostatniej grupy misji bojowych — VII Francesco Caracciolo.

Żetony włoskie mogą być także zdobyte poprzez wypełnianie misji bojowych; z zestawów losowych za dublony, poprzez darmowe zestawy losowe i zestawy dostępne w Zbrojowni w zamian za punkty rekrutacyjne; a także za wypełnianie misji bojowych z oficjalnych streamów World of Warships.

Nagrody za żetony włoskie

Kolejno otwierane zestawy z włoskimi pancernikami IV, V, VI oraz VIII poziomu; stałe kamuflaże dla VII Francesco CaraccioloVIII Vittorio VenetoIX Lepanto i X Cristoforo Colombo; a także inne nagrody.

Liczba żetonów, które zdobyć można za wypełnianie grup misji bojowych, wystarczy do zdobycia włoskich pancerników z poziomów IV–VI i stałego kamuflażu „Rzymski” dla pancernika VII poziomu.

Nagrody za zestawy losowe dostępne za dublony

IX Lepanto, żetony włoskie, jednorazowe kamuflaże i inne nagrody.

Port Tarent został zaktualizowany.

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...