PanzerNews - WoWs: biuletyn aktualizacji 0.9.10 i test publiczny

WoWs: biuletyn aktualizacji 0.9.10 i test publiczny

Zmiany i nowości w nadchodzącej aktualizacji oraz jak dołączyć do testu publicznego.

WAŻNE! Aktualizacja jest wciąż w fazie testów, więc informacje zawarte w biuletynie są umowne i odzwierciedlają stan gry na czas jego publikacji. Niektóre zmiany i nowe funkcje mogą zostać ostatecznie całkowicie usunięte bądź wprowadzone w zupełnie innej formie do czasu wprowadzenia aktualizacji. Zrzuty ekranu, konkretne wartości i szczegóły mechanik w grze niekoniecznie znajdą swoje odzwierciedlenie w ostatecznej wersji gry po wejściu aktualizacji.

Amerykańskie pancerniki: część 2

Uwaga: nagrody za aktywność na serwerze testu publicznego mogą różnić się od tych na głównym serwerze. Nowe amerykańskie pancerniki nie będą dostępne do zbadania na serwerze testu publicznego.

Wydarzenie w aktualizacji 0.9.10 składa się z misji bojowych, dostaw codziennych oraz nowej kolekcji poświęconej US Navy. Dzięki niej dowiecie się więcej o bateriach głównych pancerników, admirałach, medalach za służbę w wojnach światowych oraz podstawowych typach mundurów marynarzy odbywających służbę w US Navy podczas II wojny światowej.

W celu standaryzacji nazw, dyrektywy zostały zamienione na grupy misji bojowych.

Kontenery „Stale nieustraszeni!” można zdobyć za wykonywanie grup misji bojowych w sekcji „Amerykańskie pancerniki: część 2.” oraz w dostawach codziennych. Każdy kontener zawiera jeden element nowej kolekcji i inne nagrody.

Kolekcja „Stale nieustraszeni!” składa się z czterech sekcji, w każdej po cztery elementy.

Nagrodą za ukończenie każdej sekcji będzie pięć jednorazowych kamuflaży Stars'n'Stripes oraz następujące naszywki: Skrzydła, Gwiazdy oraz Gwiaździsty sztandar.

Za zebranie całej kolekcji otrzymacie okręt V Oklahoma z kamuflażem Wojskowy oraz dowódcą z 6 pkt. umiejętności.

Okręt V Oklahoma nie będzie dostępny na serwerze testu publicznego.

Elementy kolekcji można zdobyć tylko z kontenerów powiązanych z wydarzeniem.

Dodatkowo zaktualizowaliśmy Port Baza morska.

Po wprowadzeniu wersji 0.9.11, VIII KansasIX Minnesota oraz X Vermont opuszczą wczesny dostęp i będą możliwe do zbadania dla wszystkich graczy.


Wielkie łowy: klucz do zwycięstwa!

Z okazji Halloween dodaliśmy nowy tymczasowy typ bitwy — Bitwy kluczowe. Nowy stylizowany Port podkreśla atmosferę wydarzenia. Pochwalcie się umiejętnościami w pokazowych zawodach z przyszłości, obejmując dowodzenie nad okrętem reprezentującym jedną z trzech korporacji!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...