PanzerNews - WoWs: biuletyn aktualizacji 0.9.6 i test publiczny

WoWs: biuletyn aktualizacji 0.9.6 i test publiczny

Zmiany i nowości w nadchodzącej aktualizacji oraz jak dołączyć do testu publicznego.

UWAGA! Aktualizacja jest wciąż w fazie testów, więc informacje zawarte w biuletynie są umowne i odzwierciedlają stan gry na czas jego publikacji. Niektóre zmiany i nowe funkcje mogą zostać ostatecznie całkowicie usunięte bądź wprowadzone w zupełnie innej formie do czasu wprowadzenia aktualizacji. Zrzuty ekranu, konkretne wartości i szczegóły mechanik w grze niekoniecznie znajdą swoje odzwierciedlenie w finalnej wersji gry po wejściu aktualizacji.

Niemieckie lotniskowce

Aktualizacja 0.9.6 rozpoczyna się od wydarzenia skupionego na niemieckich lotniskowcach! Okręty z wczesnego dostępu pojawią się na głównym serwerze dopiero po wprowadzeniu aktualizacji. Do tego momentu możecie wziąć udział w testowaniu wydarzenia.

Uwaga: nagrody za aktywność na serwerze testu publicznego mogą różnić się od tych na głównym serwerze. Same niemieckie lotniskowce nie będą dostępne na serwerze testu publicznego.

Cechy niemieckich lotniskowców

  • Ich samoloty szturmowe wyposażone są w nowy rodzaj amunicji — rakiety przeciwpancerne. Prawidłowo użyte, mogą one zadać poważne uszkodzenia cytadelom wrogich okrętów. Mogą jednak rykoszetować lub nie przebić jego pancerza, jeśli uderzą pod zbyt ostrym kątem — pod tym względem przypominają pociski przeciwpancerne. Uderzając w cienki pancerz niszczycieli pod kątem prostym, często będą przebijać cel na wylot i zadawać jedynie 1/10 maksymalnych uszkodzeń.
  • Niemieckie bombowce posiadają bomby przeciwpancerne. Klucz atakujący nurkuje bez uprzedniego wejścia na wysoki pułap. Ponieważ dość trudno jest odpowiednio ustawić celownik na przeciwniku, ich bomby są najskuteczniejsze przeciw powolnym celom.
  • Torpedy zrzucane przez niemieckie samoloty są szybkie, ale ich zasięg jest stosunkowo mały, a zadawane uszkodzenia — niewielkie.
  • Samoloty mają dużą prędkość przelotową, ale skromną pulę punktów wytrzymałości.

Wczesny dostęp: niemieckie lotniskowce IV RheinVI Weser i VIII August von Parseval można zdobyć jedynie poprzez wypełnienie specjalnych misji bojowych. Misje można wylosować z określonym prawdopodobieństwem, w kontenerach Niemieckie lotniskowce.

Możecie zdobyć kontenery Niemieckie lotniskowce poprzez wypełnianie dyrektyw, a także dzięki dostawom codziennym. Oprócz misji dających wczesny dostęp do niemieckich lotniskowców, kontenery te mogą także zawierać nowy jednorazowy kamuflaż „Czarno-biało-czerwony” i inne ciekawe nagrody.

Wypełniając specjalne łańcuchy misji bojowych, możecie zyskać żetony niemieckie.

Nagrody dostępne w Zbrojowni w zamian za żetony: stały kamuflaż Żelazny krzyż dla X Großer KurfürstX Z-52 i X Hindenburg, jednorazowe kamuflaże „Czarno-biało-czerwony”, kredyty i sygnały.

Zaktualizowany został port w Hamburgu.

Bitwy rankingowe

Aktualizacja 0.9.6 wprowadza nowy sezon bitew rankingowych okrętów VIII poziomu w formacie 7 na 7.

Zmiany w zakładce Moduły

Zakładka Moduły została w pełni przeprojektowana. Dostosowywanie okrętów przed bitwą stało się zbyt niewygodne i było utrudnione przez dużą liczbę klas i typów okrętów, a także liczbę dostępnych ulepszeń. Teraz proces wyposażania okrętu przed bitwą będzie prostszy i wymagać będzie mniej czasu.

  • Zakładka ma teraz nową nazwę — „Wyposażenie”.
  • Interfejs bloku modułów został poprawiony.
  • Będziecie mogli zarządzać ulepszeniami, sprzętem eksploatacyjnym i modułami w jednym oknie, bez potrzeby lawirowania między zakładkami. Moduły zamontować można pojedynczym kliknięciem.
  • Zależności pomiędzy modułami zostały usunięte, co sprawia, że proces ich badania jest prostszy. Moduły różnych typów są teraz ze sobą kompatybilne.
  • W trybie Podgląd okrętu możecie obejrzeć wszystkie okręty, których jeszcze nie kupiliście, bez czarno-białego filtru. Żeby otworzyć ten widok, kliknijcie na ikonkę z kamerą w bloku Moduły, w zakładce Wyposażenie, lub przycisk w sekcji charakterystyki okrętu w drzewie technologicznym.
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...