PanzerNews - WoWs: biuletyn deweloperów 0.10.8 i test publiczny

WoWs: biuletyn deweloperów 0.10.8 i test publiczny

Zmiany i nowości w nadchodzącej aktualizacji i test publiczny.

WAŻNE! Aktualizacja jest wciąż w fazie testów, więc informacje zawarte w biuletynie są umowne i odzwierciedlają stan gry na czas jego publikacji. Niektóre zmiany i nowe funkcje mogą zostać ostatecznie całkowicie usunięte bądź wprowadzone w zupełnie innej formie do czasu wprowadzenia aktualizacji. Zrzuty ekranu, konkretne wartości i szczegóły mechanik w grze niekoniecznie znajdą swoje odzwierciedlenie w ostatecznej wersji gry po wydaniu aktualizacji.

Uwaga: nagrody za aktywność na serwerze testu publicznego mogą różnić się od tych na serwerze głównym.


Jubileusz World of Warships

W aktualizacji 0.10.8 World of Warships obchodzi swoje szóste urodziny! Chcąc uczcić to wydarzenie, przygotowaliśmy rozmaite aktywności dla naszych graczy.

Kolekcja „6 lat World of Warships”

Główną atrakcją tej rocznicy jest kolekcja „6 lat World of Warships”, poświęcona najistotniejszym wydarzeniom z gry z ostatniego roku. Kolekcja przypomina wyglądem układankę złożoną z 60 elementów. Jej elementy możecie zdobyć dzięki specjalnym kontenerom 6 lat World of Warships. Kontenery te dostępne są:

  • W Zbrojowni, w zamian za nowy zasób tymczasowy — żetony jubileuszowe.
  • Za wypełnienie specjalnego łańcucha misji bojowych.
  • W nowym tymczasowym wydarzeniu Rywalizacja biur projektowych.

Nagrodami za zebranie całej kolekcji będą superkontenery, 6 kontenerów Prezent i 6 okolicznościowych flag 6 lat World of Warships. Kurs wymiany duplikatów wynosi 1:1.

Poza kontenerami 6 lat World of Warships, żetony jubileuszowe wymienić można w Zbrojowni na tematyczne, stałe kamuflaże 6 lat World of Warships dla  VII Lyon VII Yorck VII Szczors VII Gadjah Mada VII Akatsuki i  VII Zara; kontenery Prezenty i Dalekie podróże oraz jednorazowe kamuflaże Rocznica World of Warships.

W przyszłości kontenery 6 lat World of Warships zostaną dodane do Zbrojowni i będą dostępne za węgiel.

Jubileuszowe nagrody

W aktualizacji 0.10.8 możecie zdobyć znane już płatki śniegu — odświętne bonusy za osiągnięcia w bitwach okrętami poziomów V i wyższych. W zależności od poziomu i rodzaju okrętu, zdobyć można superkontenery, kontenery Prezent i żetony jubileuszowe.

Premia do wyników bitwy jest jedynym sposobem na zdobycie żetonów jubileuszowych.

Wraz z wprowadzeniem aktualizacji 0.10.10 żetony jubileuszowe zostaną wymienione na kredyty po kursie 1:90 000.

Przy okazji tych obchodów znacznie zmodyfikowaliśmy Port Stół kreślarski.

Holenderskie krążowniki

Gdy wprowadzona zostanie wersja 0.10.8, holenderskie krążowniki z poziomów I–X staną się dostępne do zbadania dla wszystkich graczy.

Rywalizacja biur projektowych

Aktualizacja wprowadza nowe, tymczasowe wydarzenie o nazwie „Rywalizacja biur projektowych”. Jego tematem jest rozwój lotnictwa morskiego i rozmaite biura, w których powstawały eksperymentalne projekty dla marynarki wojennej.

Rywalizacja biur projektowych jest podobna do wydarzenia Bitwa bestii, które odbyło się w aktualizacji 0.10.4; wprowadziliśmy jednak kilka zmian:

Główne nazwy w porównaniu do Bitwy bestii

  • Trzy drużyny zamiast czterech.
  • Unikalne nagrody — naszywki drużynowe — przyznawane będą za osobiste postępy, a nie za postępy drużynowe. W ten sposób gracze będą mogli zdobyć unikalne nagrody nawet, jeśli ich drużyna nie osiągnie wymaganej liczby punktów postępu.
  • Poprawiony interfejs okna wyboru drużyny oraz interfejs okna postępów osobistych i drużynowych.
  • Wasze osobiste postępy w zdobywaniu następnej nagrody są teraz wyświetlane w Porcie zamiast postępów drużyny.
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...