PanzerNews - WoWs: cyfrowy gamescom 2020

WoWs: cyfrowy gamescom 2020

Mamy oficjalne wiadomości: World of Warships powróci na gamescom 2020!

Jak zawsze możecie spodziewać się transmisji na żywo na naszym oficjalnym kanale Twitch, w których znajdziecie zapowiedzi nowej zawartości w grze, panel Q&A z deweloperami, quizy, ekskluzywny Twitch Drop i dużą dozę humoru!

Aby chronić wystawców i odwiedzających przed potencjalnym ryzykiem rozprzestrzeniania się COVID-19, w tym roku gamescom odbędzie się w naszych domach – cyfrowo. Mimo że nie będziemy mogli być w Kolonii, Kolonia z pewnością będzie w naszych sercach!

MISJA BOJOWA GAMESCOM

Ukończcie dwuczęściowy łańcuch, by otrzymać rzadkie kamuflaże gamescom i dodatkowe zasoby.

Początek: Cz. 27 Sie. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 27 Sie. 07:00
Koniec: Pon. 07 Wrz. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 07 Wrz. 07:00
Część 1.
Zdobądź 1 091 819 kredytów w dowolnej liczbie bitew. Nagroda: 3 kamuflaże gamescom Czarny Ograniczenia dot. okrętów: okręty niemieckie V–X poziomu Ograniczenia dot. typu bitew: bitwy losowe, kooperacyjne i rankingowe
Część 2.
Zdobądź 1248 baretek w dowolnej liczbie bitew. Nagroda: 3 kamuflaże gamescom Niebieski Ograniczenia dot. okrętów: okręty niemieckie V–X poziomu Ograniczenia dot. typu bitew: bitwy losowe, kooperacyjne i rankingowe

Nagroda końcowa: 1 kontener „Więcej zasobów”

Tę misję bojową można wypełnić tylko raz.

GAMESCOM TWITCH DROP

W tym roku, poza typowymi nagrodami za misje z gamescom, dodaliśmy unikatowy Twitch Drop dla graczy, którzy oglądają streamy na oficjalnym kanale World of Warships. Obejrzyjcie naszą dowolną transmisję pomiędzy 27 a 29 sierpnia przez łącznie 60 minut, a otrzymacie dodatkowe sześć kamuflaży gamescom oraz kontener Wargaming.

Sprawdźcie nasz harmonogram streamów, gdzie znajdziecie pełną listę oficjalnych transmisji w tym okresie.

Uwaga: aby otrzymać Twitch Drops, musicie najpierw połączyć swoje konta Twitch oraz Wargaming. Pod tym linkiem dowiecie się jak to zrobić.

STREAMY

W przypadku World of Warships na cyfrowy gamescom składać się będą dwie głównie transmisje – 27 sierpnia po angielsku oraz 29 sierpnia po niemiecku.

Angielski Stream

Początek: Cz. 27 Sie. 18:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 27 Sie. 18:00
Koniec: Cz. 27 Sie. 21:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 27 Sie. 21:00

Nasz oficjalny udział w gamescom rozpocznie się już podczas otwierającego dnia konwentu za sprawą transmisji w języku angielskim. Dołączcie do Crysantosa i MrConwaya, by cieszyć się ich wspominkami z przeszłości gamescomu i dyskusją o przyszłej zawartości World of Warships, w której weźmie udział gość specjalny z naszego biura deweloperskiego w Petersburgu!

Niemiecki Stream

Początek: Sob. 29 Sie. 16:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Sob. 29 Sie. 16:00
Koniec: Sob. 29 Sie. 19:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Sob. 29 Sie. 19:00

Aby uczcić źródła gamescomu oraz tych wszystkich niemieckich graczy, którzy przez lata odwiedzali nasze stoisko i imprezy dla fanów, zorganizujemy specjalną transmisję. Bez względu na to, czy niemiecki jest Waszym językiem ojczystym, uczycie się go, czy też po prostu lubicie go słuchać w charakterze ASMR, dołączcie do Sehalesa, Crysantosa i MrConwaya, którzy zaserwują Wam jeszcze więcej żartów, wywiadów i innych atrakcji.

Jeśli jesteście zainteresowani fizycznymi łupami z World of Warships i będziecie akurat w Pradze, udajcie się pod nasze biuro o godzinie 18:00 CEST w trakcie trwania transmisji. Nasze okno poznacie po wiszącej fladze gamescomu!

 TWITCH | OBSERWUJ

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...