PanzerNews - WoWs: darmowe fanty do zdobycia

WoWs: darmowe fanty do zdobycia

W artykułach na oficjalnej stronie WoWs!

Jak dokładnie czytacie wiadomości na naszej stronie? Ogłaszamy, że nasi najuważniejsi czytelnicy otrzymają wspaniałą okazję na zgromadzenie przedmiotów w grze. Specjalne przyciski poukrywane zostaną w określonych artykułach publikowanych pomiędzy 11 maja, a 5 czerwca na naszej stronie. Czytając je, będziecie mogli zebrać nagrody powiązane z przyciskami. Każdy z nich pozostanie aktywny przez 10 dni — kliknięcie go nagrodzi Was kamuflażem Trofeum oraz 5 żetonami radzieckimi, które przydadzą się Wam podczas odblokowywania wczesnego dostępu do nowych krążowników ZSRR!

Czas zacząć — wejdźcie w LINK i kliknijcie przycisk w oficjalnym artykule, aby otrzymać prezent!

Kliknęliście już? To teraz spróbujcie znaleźć trzy przyciski, które umieściliśmy w innych artykułach opublikowanych od 11 maja. Gdy znajdziecie już wszystkie trzy, nie spoczywajcie na laurach — czytajcie dalej i wypatrujcie kolejnych!

Pamiętajcie o regularnym odwiedzaniu strony WoWs — to nie tylko przydatne źródło informacji o grze, ale również miejsce, gdzie możecie brać udział w ciekawych i pełnych nagród konkursach, dowiedzieć się czegoś o historii marynarek morskich, oglądać maratony filmowe i otrzymywać prezenty za lekturę naszych publikacji!

Od ekipy .com -3 linki do artykułów, w których jest przycisk: 1, 2, 3
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...