PanzerNews - WoWs: Dzień Kanady!

WoWs: Dzień Kanady!

Wesołego Dnia Kanady!

1 lipca 1867 roku Kanada stała się „Królestwem na własnych zasadach” w ramach Imperium Brytyjskiego i ustanowiła ten dzień jako pierwszą oficjalną rocznicę powstania Dominium Kanady. Miliony Kanadyjczyków na całym świecie obchodzi święto narodowe wśród fajerwerków, parad i zabaw.

Świętujmy Dzień Kanady z nową i ekscytującą Misją na Dzień Kanady! Od 1 lipca wszyscy uczestnicy, którzy ukończą specjalny łańcuch misji, wezmą udział w losowaniu niszczyciela premium VII Haida, dowódcy z 10 punktami umiejętności oraz miejsca w porcie. Co najmniej pięć nagród zostanie rozdanych!

Jak wziąć udział

  • Kliknijcie przycisk Weź udział na głównej stronie WoWs (link poniżej).
  • W ramach potwierdzenia, do Waszych kont zostanie przypisana jedna flaga Sierra Mike.
  • Uczestnicy, którzy wykonają wszystkie trzy misje, wezmą udział w losowaniu niszczyciela VII Haida, dowódcy z 10 punktami umiejętności oraz miejsca w porcie.
  • Gracze zostaną wytypowani poprzez losowanie. Zwycięzcy, którzy posiadają już ten okręt, otrzymają rekompensatę w formie dublonów.
Początek: Pon. 29 Cze. 12:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 29 Cze. 12:00
Koniec: Pon. 06 Lip. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 06 Lip. 07:00
Przyznanie nagród do: Pt. 10 Lip. 18:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pt. 10 Lip. 18:00

Misja na Dzień Kanady

Część 1.

Zdobądź w bitwach 10 baretek „Podpalenie”.

Nagroda: 2x kamuflaże jednorazowe Dzień Kanady

Część 2.

Zdobądź 1 000 000 kredytów w bitwach.

Nagroda: 2x kamuflaże jednorazowe Dzień Kanady

Część 3.

Zadaj w bitwach 3 000 000 PW potencjalnych uszkodzeń.

Nagroda: 2x kamuflaże jednorazowe Dzień Kanady

Nagroda główna: 2 jednorazowe kamuflaże Dzień Kanady i pamiątkowa naszywka Dzień Kanady

Misje bojowe łańcucha mogą być ukończone tylko w określonej kolejności: możecie rozpocząć następną część dopiero po wypełnieniu wszystkich misji z poprzednich części. Możecie ukończyć te misje bojowe za sterami okrętów z poziomów V–X w operacjach, bitwach losowych, rankingowych i kooperacyjnych.

Chcieliśmy podziękować reprezentantom społeczności NA Chobittsu oraz LittleWhiteMouse za ich wkład w jednorazowy kamuflaż Dzień Kanady.

Nagrody na Dzień Kanady

Każdy Kapitan, który kliknie przycisk „Weź udział” i wypełni łańcuch misji bojowych Dzień Kanady w czasie trwania wydarzenia, weźmie udział w losowaniu okrętu. Początkowo przewidziane jest pięć okrętów VII Haida w ramach nagród, ale liczba ta będzie tym większa, im więcej Kapitanów weźmie udział.

Za każde 3000 bitew do puli losowanych nagród zostanie dodany kolejny VII Haida — z górnym ograniczeniem wynoszącym 10 okrętów.

Liczba stoczonych bitew Liczba nagród
Mniej niż 3000 5
3000 6
6000 7
9000 8
12 000 9
15 000 10

Jeśli posiadacie już ten okręt w swoim Porcie, otrzymacie rekompensatę w postaci dublonów.

Nie możecie doczekać się chwycenia za ster VII Haida w następnej bitwie? Zgarnijcie go wraz z kamuflażem Liść klonu w zestawie, który znajdziecie w promocyjnej cenie w Sklepie premium.

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...