PanzerNews - WoWs: kalendarz adwentowy

WoWs: kalendarz adwentowy

Począwszy od 1 grudnia, będziecie otrzymywać fajne noworoczne i świąteczne prezenty — przed Wami Kalendarz adwentowy World of Warships! 

Pamiętajcie o swoich zasługach w bitwie, zbierzcie prezenty i zgarnijcie dodatkowe nagrody — w tym kontenery Prezent od Mikołaja i Duży prezent od Mikołaja — za wypełnianie zadań! Upewnijcie się, że pokazaliście kalendarz swoim znajomym — niech nikt nie pozostanie bez prezentu.

OTWÓRZ KALENDARZ

Codzienne prezenty

Każdego dnia otrzymacie dostęp do karty, która oferuje interesującą informację o statystykach Waszej gry oraz prezent — różne typy flag lub kamuflaży.

Kalendarz adwentowy będzie aktywny od 1 do 31 grudnia. Będziecie mieli tydzień na zebranie każdego prezentu. Jeśli przegapicie więcej niż 7 dni, stracicie szansę na otwarcie karty.

Dodatkowe nagrody

Zaglądając do Kalendarza adwentowego i otwierając codziennie jego karty, zdobędziecie prezenty gwarantowane oraz otrzymacie szansę na wypełnienie specjalnych zadań, które oferują dodatkowe nagrody. Wypełniając każde z łatwych zadań, nie zapomnijcie o naciśnięciu przycisku „Ukończ zadanie”.

Każde specjalne zadanie nie będzie uznane za ukończone, dopóki nie naciśniecie przycisku!

Wypełniając 6, 12, 18 i 24 takie zadania, otrzymacie dublony i 1 dzień konta premium, a także kontenery Prezent od Mikołaja oraz Wielki prezent od Mikołaja.

Aby wypełnić część z zadań, będziecie musieli zalogować się na Wasze osobiste konto, uruchomić grę lub wykonać inne, podobne kroki. Szczegółowe wymagania zostaną opisane na kartach.

Wesołych świąt, Kapitanowie!

ź: WoWs
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...