PanzerNews - WoWs: kampanie

WoWs: kampanie

Pomyśleliśmy, że mogłoby się Wam przydać podsumowanie kampanii w World of Warships, informacje o kampaniach dostępnych w grze i o tym, dlaczego warto poświęcić im czas.

Żeby rozpocząć kampanię, należy przejść do zakładki „Kampanie” w Porcie, a następnie kliknąć na dostępną misję. W misji tej wybrać możecie zadania, które najlepiej pasują do typu Waszego okrętu.

Stałe kampanie podzielone są na standardowe (np. „Nauka o zwycięstwie”, „Honorowa służba”) i historyczne. Kampanie historyczne poświęcone są słynnym bitwom morskim lub biografiom zasłużonych oficerów marynarki wojennej. Jeśli chcecie śledzić losy admirała Williama Halseya, jednej z najważniejszych postaci w szeregach U.S. Navy w trakcie II wojny światowej, podejmijcie kampanię „Uderzaj mocno! Uderzaj szybko! Uderzaj często!” . Jeśli interesuje Was kariera admirała Cesarskiej Marynarki Wojennej Japonii po ataku na Pearl Harbor, powinniście w pierwszej kolejności zabrać się za kampanię „Yamamoto Isoroku”.

Wypełniając standardowe zadania otrzymacie nagrody oraz gwiazdy, które niezbędne są do odblokowania misji finałowej. Po wypełnieniu misji finałowej otrzymacie unikalną nagrodę.

Jeśli jedno z zadań szczególnie przypadnie Wam do gustu, lub też okaże się zbyt trudne, możecie wypełniać je wielokrotnie. Pamiętajcie jednak, że choć gwiazdy otrzymacie za każdym razem po wypełnieniu zadania, to nagrodę wręczymy Wam tylko raz.

Z kontem premium możecie jednocześnie podjąć trzy zadania. Bez niego jednocześnie wypełniać można tylko dwa zadania. Ponadto, jeśli nie wypełniliście zadania i z jakiegoś powodu je anulowaliście, to następnym razem będziecie musieli rozpoczynać je od nowa.

Kampania tymczasowa „Żelazna wola”

Kampania złożona jest z pięciu misji i pozostanie dostępna przez 6 miesięcy od chwili premiery wersji 0.9.3.

Nagroda główna: unikalny, historyczny dowódca europejski — Jerzy Świrski — z 10 punktami umiejętności i specjalizacją na okręt I Gryf.

Pół roku po zakończeniu kampanii chcemy udostępnić Jerzego Świrskiego w Zbrojowni, do wymiany za węgiel. Będziecie więc mogli zdobyć go w przyszłości, nawet jeśli nie uda się Wam ukończyć kampanii „Żelazna wola”.

Stałe kampanie

Nauka o zwycięstwie
Nagroda główna: siedem dni konta premium.
Honorowa służba

Nagroda główna: niszczyciel VI Shinonome i dowódca z 11 punktami umiejętności.

Yamamoto Isoroku

Nagroda główna: unikalny, historyczny dowódca japoński Yamamoto Isoroku z 15 punktami umiejętności i specjalizacją na okręt  I Hashidate.

Uderzaj mocno! Uderzaj szybko! Uderzaj często!

Nagroda główna: unikalny, historyczny dowódca amerykański WIlliam Halsey z 15 punktami umiejętności i specjalizacją na okręt I Erie.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to wybierzcie kilka zadań z kampanii, która się Wam podoba i zdobywajcie dodatkowe nagrody w bitwach losowych.

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...