PanzerNews - WoWs: kapitan chwyta za stery

WoWs: kapitan chwyta za stery

Stało się nieuniknione — Kapitan, główny bohater serii filmów edukacyjnych Zła rada i Tradycje morskie, opanował World of Warships!

Jego narcystyczna natura sprawiła, że pierwszą decyzją, jaką ten największy „farciarz” wśród kapitanów podjął, było ustanowienie obchodów na jego cześć przy okazji prima aprilis. Jakie więc przygotowania poczyniono?

 • Nowy odcinek Tradycji morskich.
 • Tematyczna kolekcja, opowiadająca o przygodach Kapitana i Rybki, a w charakterze nagród Kapitan we własnej osobie, pamiątkowa flaga, naszywka i osiągnięcie.
 • Dwadzieścia trzy odcinki serii Zła rada i Tradycje morskie, ostrożnie zebrane w jedną listę odtwarzania, żeby fani Kapitana mogli obejrzeć wszystkie jego „występy” za jednym kliknięciem, każdego dnia.
 • Aktywność na YouTube, dzięki której każdy subskrybent może przybić piątkę z Kapitanem i zgromadzić całą kolekcję w rekordowym tempie, właściwie bez żadnego wysiłku!

Na początek nowy odcinek Tradycji morskich, który opowie Wam o służbie najbardziej enigmatycznych ze wszystkich marynarzy — podwodniaków!

Kolekcja

Wyciągać popcorn, Panie i Panowie! W grze pojawiła się nowa tematyczna kolekcja — „Zła rada: Od kuchni”! Poznajcie ekscytującą historię dzielnego, niezłomnego Kapitana, który pewną ręką niejeden okręt doprowadził... do zagłady.

Jednak nigdy się nie poddał. Wprost przeciwnie — ruszał do boju raz za razem, nawet po najbardziej sromotnych klęskach. Z przyjemnością prezentujemy Wam kilka ciekawych fragmentów jego barwnej biografii, dla których nie starczyło miejsca w filmach!

Nowa kolekcja zawiera 23 elementy podzielone na cztery sekcje. Klikając na posiadane elementy możecie obejrzeć odcinki serii Zła rada i Tradycje morskie.

 • Nagroda za zebranie pierwszej i drugiej sekcji: 1 dzień konta premium za każdą sekcję.
 • Nagroda za zebranie trzeciej sekcji: 1 kamuflaż „Typ 3 — Nowy rok”, 1 kamuflaż „Oszroniona choinka”, 1 kamuflaż „Typ 3 — Halloween” i 1 kamuflaż „Halloween”.
 • Nagroda za zebranie czwartej sekcji: 4 sygnały specjalne Smok.

Nagrodą za zebranie całej kolekcji będzie Kapitan we własnej osobie z unikalnym podkładem głosowym, pamiątkowa flaga, naszywka i osiągnięcie. Kapitana przydzielić można do okrętów brytyjskich.

Elementy kolekcji zdobyć można dzięki kontenerom „Zła rada: Od kuchni”, a także z codziennych kontenerów, jeśli macie włączoną subskrypcję. Duplikaty wymieniane są po kursie 1:1.

Kompletowanie kolekcji nie jest obowiązkowe! Jeśli zechcecie ją zbierać, kliknijcie poniższy przycisk lub skorzystajcie ze specjalnego kodu bonusowego z odcinków w liście odtwarzania!

Po kliknięciu przycisku otrzymacie specjalną misję bojową, której ukończenie nagrodzimy kontenerem z kolekcji.

Misja bojowa: Prima aprilis

Zatop okręt wroga.

Nagroda: 1 kontener kolekcji „Zła rada: Od kuchni” Ograniczenia dot. okrętów: poziomy V–X Ograniczenia dot. typu bitew: operacje, bitwy losowe i kooperacyjne

Tę misję bojową można wypełnić 23 razy.

Piątka, Kapitanie!

Czy chcecie zebrać kolekcję tak szybko jak to możliwe i bez wielkiego wysiłku? Mamy rozwiązanie!

Kapitan wysyła ostrzeżenie o sztormie do wszystkich marynarzy — początek nowej aktywności na naszym kanale na YouTube!

Pula nagród: 550 000 kontenerów z kolekcji „Zła rada: Od kuchni”

Warunek uczestnictwa jest prosty: musicie przybić piątkę z Kapitanem, zostawiając łapkę w górę pod każdym odcinkiem z poniższej listy odtwarzania. Za każde  5000 „lajków” Kapitan odwdzięczy się kodem bonusowym na kontener z kolekcji „Zła Rada: Od kuchni”.

Początek: Śr. 01 Kwi. 09:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Śr. 01 Kwi. 09:00
Koniec: Śr. 08 Kwi. 09:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Śr. 08 Kwi. 09:00

Zasady

 • Subskrybujcie nasz kanał, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, ponieważ Kapitanowi potrzeba coraz więcej subskrybentów!
 • Polub każdy z odcinków Złej Rady i Tradycji Morskich z poniższej listy odtwarzania.
 • Każdego dnia o godz. 08:00 (UTC) Kapitan sprawdzi, ile „piątek” przybił i rozda odpowiednią liczbę kodów bonusowych na kontenery z kolekcji.
 • Liczba aktywacji każdego kodu jest ograniczona. Jeden gracz = jeden kontener za kod. Kapitan rozda kod bonusowy z 10 000 kontenerami za  5000 polubień pod jednym filmem, 20 000 kontenerów za kolejne dwa filmy i tak dalej. Sprawdźcie poniższy diagram, żeby zobaczyć jak to ma działać. W ramach ostatniego, dziewiątego kodu bonusowego, Kapitan rozda aż 90 000 kontenerów za pośrednictwem kanału. Ale żeby go do tego skłonić, musicie zostawić  5000 polubień pod jednym filmem — nowym odcinkiem Tradycji morskich.
 • Jeśli graczom nie uda się dobrnąć do tej liczby, 8 kwietnia Kapitan opublikuje kod pocieszenia!
 • Ale to jeszcze nie wszystko! Jeśli graczom uda się przybić piątkę z Kapitanem wystarczająco wiele razy pod każdym filmem z listy, a oficjalny kanał będzie mieć  5000 nowych subskrybentów do 8 kwietnia, Kapitan opublikuje kod bonusowy na 100 000 kontenerów!

 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...