PanzerNews - WoWs Legends: świętujemy 2 lata okrętów na konsolach!

WoWs Legends: świętujemy 2 lata okrętów na konsolach!

22 lipca 2021 – Z okazji drugich urodzin World of Warships: Legends na konsolach rusza specjalny letni festiwal rocznicowy w grze.

SummerFest

Od poniedziałku na wilków morskich czekać będzie nowa kampania, tajne projekty Biura, wyścig zbrojeń i okręty VII poziomu w trybie rankingowym oraz nowe pancerniki USA do zbadania!

Jedną z głównych atrakcji letniego festiwalu rocznicowego jest kampania „Shock and Awe” skupiona na niemieckim niszczycielu ZF-6. Aby go zdobyć należy wykonać 100 misji w 5 tygodni i wykupić wsparcie admiralicji. ZF-6 dysponuje świetnym uzbrojeniem przeciwlotniczym, ponadto dysponuje najszybszymi torpedami na swoim poziomie.

Do sklepu wracają element związane z Arpeggio of Blue Steel -Ars Nova-. Są to między innymi dwa pancerniki bazujące na Kongō – Haruna i Kirishima, pięciu zróżnicowanych dowódców oraz wiele więcej dóbr dostępnych w specjalnych skrzyniach. Do Biura wracają specjalne projekty z poprzednich kampanii takie jak Halloween, Nowy Rok, Czarny Piątek czy te dotyczące włoskich okrętów. Gracze będą nagradzani skrzyniami korespondującymi z tymi projektami.

Amerykańskie drzewo technologiczne poszerza się o okręty Nevada, Tennessee i North Carolina. Wyścig zbrojeń trafia do bitew rankingowych, a tryb rankingowy odbywać się będzie na okrętach VII poziomu. Dodano również historyczne kamuflaże dla takich ikonicznych okrętów jak Bismarck, Charles Martel i Lexington.

Miłośnicy niszczycieli ucieszą się z dwóch nowych dowódców Regia Marina. Luigi Rizzo to mistrz szybkości, podstawowym atutem jest wzmacnianie doładowania silnika. Giuseppe Fulgosi celuje w ukrycie okrętu wzmacniając generator dymu. Do włoskiej Królewskiej Marynarki Wojennej dodany został okręt Paolo Emilio dostępny za punkty globalnego doświadczenia.

ź: informacja prasowa
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...