PanzerNews - WoWs: Legends, wczesny dostęp na konsolach 16 kwietnia

WoWs: Legends, wczesny dostęp na konsolach 16 kwietnia

World of Warships: Legends szykuje się do premiery wielkimi krokami i dzisiaj mamy przyjemność ogłosić kluczowe daty. Wowslegends

Od 22 do 24 marca odbędzie się finalne testowanie w ramach kolejnej, zamkniętej bety. Gracze, którzy zarejestrują się na stronie wowslegends.com mają szansę sprawdzić grę przed jej rynkową premierą i otrzymać cenne nagrody jak waluta premium, mnożniki doświadczenia i elementy personalizujące okręty. W najnowszych testach zamkniętej bety, w stosunku do poprzedniej, pojawi się nowa nacja – Wielka Brytania, 14 nowych okrętów i przerobione efekty oświetlenia. Poprzednia edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem i rozegrano ponad 200,000 bitew - mamy nadzieję jeszcze pobić ten rekord.

W przyszłym miesiącu World of Warship: Legends trafi do wczesnego dostępu. Ten planowany jest na 16 kwietnia. Przed tym dniem, w sklepach Playstation i Microsoftu będzie można kupić specjalne pakiety założycielskie. Występować będą w trzech odmianach i zaoferują do dwóch miesięcy konta premium i cztery unikatowe, potężne okręty. Od 16 kwietnia każdy zainteresowany gracz będzie mógł wypłynąć na morza i oceany doświadczając unikatowej rozgrywki jaką bez wątpienia dostarczy World of Warships: Legends. Gra będzie wyglądać olśniewająco dzięki wsparciu HDR już od startu wczesnego dostępu, pełne wsparcie dla 4K zaoferuje w lecie.

„Pracowaliśmy ciężko, aby dostarczyć bitwy okrętów na Playstation® 4 i Xbox One, które cieszą się popularnością milionów graczy na całym świecie na komputerach osobistych i urządzeniach mobilnych,” mówi Daniil Volkov, szef rozwoju w Wargaming St. Petersburg. “Mamy naprawdę sporo unikatowych dla konsol cech w tym projekcie i nadzieję, że nada to unikatowego sznytu World of Warships: Legends zachowując jednocześnie charakterystyczną rozgrywkę, którą gracze znają i kochają.”

World of Warships: Legends jest tworzone od podstaw na domowe konsole. Gra wykorzysta ich pełną moc i wyjątkowe cechy. Szybsza i ekscytująca walka, więcej możliwości rozwoju swojego dowódcy, przeprojektowany interfejs użytkownika, nowe i intuicyjne sterowanie oraz unikatowa zawartość dostępna wyłącznie na konsolach – tego będzie można doświadczyć wyłącznie na Playstation® 4 i Xbox One.

ź: informacja prasowa
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...