PanzerNews - WoWs: maraton z prezentami, dzień I

WoWs: maraton z prezentami, dzień I

Pierwszy odcinek z kodem bonusowym + upominki od USNI!

Dołączcie do naszego nowego maratonu z prezentami dla graczy. Możecie spodziewać się najlepszych odcinków Morskich legend i mówimy zarówno do tych z Was, którzy ich jeszcze nie widzieli, jak i tych, którzy zechcą obejrzeć je ponownie!

W tym tygodniu wypatrujcie kodów bonusowych wyświetlanych w każdym odcinku historycznego maratonu. Tak jak w przypadku Dostaw codziennych w grze, wszystkie prezenty będą ujawnione z wyprzedzeniem!

Obejrzyjcie pierwszy odcinek i odbierzcie swój prezent!

Uwaga: maraton trwa od 27 do 31 lipca. Kolejny odcinek będzie dostępny jutro o godzinie 13:00 (UTC).

Dostawy YouTube

W trakcie trwania maratonu spodziewajcie się specjalnych Dostaw YouTube. Na początku każdego odcinka umieścimy kod bonusowy. Jeden kod oznacza jeden prezent. Tak jak w przypadku Dostaw codziennych w grze, wszystkie nagrody będą ujawnione z wyprzedzeniem. Oglądajcie odcinki podczas maratonu, aktywujcie kody bonusowe i cieszcie się prezentami!

Chcecie jeszcze więcej prezentów?

Jutro opublikujemy odcinek z nowym kodem bonusowym! Jeśli w ciągu 24 godzin uda nam się pozyskać określoną liczbę nowych subskrybentów na serwisie YouTube, otrzymacie dwukrotnie więcej nagród po aktywowaniu kodu! Zaczynajmy! Subskrybujcie nasz kanał i polubcie film. Dobrej zabawy!

Prezenty od USNI

Ruszamy z rozdawaniem nowej porcji prezentów! United States Naval Institute dostarczyło w ramach nagród książki oraz cyfrową subskrypcję magazynu „Naval History”. Zwycięzców wybierzemy podczas specjalnego historycznego streama w tym tygodniu. Wziąć udział mogą chętni z całego świata (wyłączając Afrykę).

Jak wziąć udział

Początek: Pon. 27 Lip. 15:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 27 Lip. 15:00
Koniec: Śr. 29 Lip. 15:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Śr. 29 Lip. 15:00
Ogłoszenie zwycięzców: Cz. 30 Lip. 18:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 30 Lip. 18:00

Wystarczy, że klikniecie przycisk na oficjalnej stronie WoWs (link poniżej), by wziąć udział w losowaniu. Nie zapomnijcie włączyć naszego streama, by dowiedzieć się, czy jesteście jednym ze szczęśliwych zwycięzców!

Nagrody

Pierwszych 10 zwycięzców otrzyma powieść graficzną „The Stringbags”, podpisaną własnoręcznie przez autora, Gartha Ennisa!

Jest ona oparta na prawdziwych historiach pilotów i załóg dwupłatowców torpedowo-bombowych Swordfish, należących do Royal Navy, które nieformalnie nazywano „Stringbags”. W książce znajdziecie historie: „Polowanie na Bismarcka” oraz „Atak na Tarent”. Przeczytaj więcej>>>.

To jeszcze nie wszystko, 10 szczęśliwych Kapitanów wygra roczną cyfrową subskrypcję magazynu Naval History!

O magazynie Naval History

Przeczytajcie sprawozdania z bitew, analizy zagadkowych spraw, eseje oraz recenzje książek, korzystając z wygody, jaką oferuje Wasz komputer lub urządzenie mobilne!

W każdym wydaniu możecie znaleźć:

  • Charakterystyki okrętów wojennych, uzbrojenia samolotów oraz innowacyjnych projektów.
  • Szczegółowe relacje naocznych świadków.
  • Najnowsze badania mające na celu zachowanie oraz szerzenie wiedzy o historii marynarki.
  • Powieści graficzne „Acts of Valor — Medal of Honor”.
  • Wiadomości Naval History.

OFFICIAL SWEEPSTAKES RULES

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...