PanzerNews - WoWs: misja - Bitwa na Morzu Koralowym

WoWs: misja - Bitwa na Morzu Koralowym

Na początku maja 1942 roku u wybrzeży Queensland w Australii doszło do bezprecedensowej bitwy, która nadała kierunek rozwojowi wojny na Pacyfiku, a nawet ogółowi morskich działań zbrojnych XX wieku. 

Bitwa na Morzu Koralowym była pierwszym starciem, w którym obie wrogie floty (marynarka amerykańska i japońska) stosowały do walki wyłącznie samoloty z bazą na lotniskowcach.

Włączcie się do walki, klikając poniższy przycisk, by wziąć udział w pamiątkowej misji, która pozwoli na zdobycie kamuflaży Sztorm i pakietów flag sygnałowych November Echo Setteseven.

Początek misji: Pt. 07 Maj 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pt. 07 Maj 07:00
Koniec misji: Pon. 10 Maj 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 10 Maj 07:00
Należy wypełnić jeden z dwóch warunków misji:
Zdobyć 25 baretek Zestrzelenie samolotu lub Zestrzelenie przez myśliwiec w dowolnej liczbie bitew. Ograniczenia dot. okrętów: poziomy V–X Ograniczenia dot. typu bitew: bitwy losowe, rankingowe, kooperacyjne i scenariusze

LUB

Zdobyć 10 baretek Zniszczenia w dowolnej liczbie bitew. Ograniczenia dot. okrętów: japoński lub amerykański, poziomy V–X Ograniczenia dot. typu bitew: bitwy losowe, rankingowe, kooperacyjne i scenariusze

Tę misję bojową możecie wypełnić tylko raz.

Nagrody:
  • 4 kamuflaże Sztorm
(Wykrywalność z powierzchni wody: –3%; rozrzut pocisków wystrzeliwanych przez przeciwnika w kierunku Twojego okrętu: +4%; PD na bitwę: +75%; PD dowódcy: +75%; wolne PD: +75%)
 
  • 10 flag sygnałowych November Echo Setteseven
(Stałe uszkodzenia przeciwlotnicze: +5%; uszkodzenia od eksplozji pocisków przeciwlotniczych: +5%).
ź: WoWs
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...