PanzerNews - WoWs: Misje bojowe w aktualizacji 0.10.4

WoWs: Misje bojowe w aktualizacji 0.10.4

Polowanie na Bismarcka.

W aktualizacji 0.10.4 dostępne są nowe misje bojowe oraz darmowe nagrody!

Polowanie na Bismarcka

Pancernik wypłynął w swój ostatni rejs 80 lat temu.

Zniżki i premie

Początek: Cz. 20 Maj 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 20 Maj 07:00
Koniec: Wt. 25 Maj 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Wt. 25 Maj 07:00
  • −50% kosztu w kredytach możliwych do zbadania niemieckich pancerników II–V poziomu i VIII Bismarck;
  • −30% kosztu w kredytach możliwych do zbadania niemieckich pancerników VI–VII poziomu;
  • −15% kosztu w kredytach możliwych do zbadania niemieckich pancerników IX–X poziomu.

Łańcuch misji bojowych

Aby wypełnić ten łańcuch misji bojowych, będziecie musieli zdobywać PD, kredyty i baretki, takie jak Obrona, Zniszczenia, Zajęcie i Pomoc w zajęciu. Wykonanie etapów łańcucha pozwoli Wam na zdobycie elementów kolekcji Polowanie na Bismarcka; nagrodę finałową stanowi flaga pamiątkowa i naszywka.

Możecie ukończyć ten łańcuch misji bojowych w bitwach losowych, rankingowych, kooperacyjnych oraz w operacjach, grając okrętami z poziomów V–X.


Misje bojowe na zdobywanie sygnałów

W wersji 0.10.4 będziemy świadkami wprowadzenia specjalnych łańcuchów misji bojowych, które aktualizowane będą co tydzień. Zdobywając bazowe PD w wygranych bitwach, zdobędziecie kontenery Prezent oraz Więcej sygnałów. Misje można wypełniać w bitwach rankingowych, losowych i kooperacyjnych, jak i w operacjach oraz potyczkach.


Kupony w Zbrojowni

Nie przegapcie swojej okazji na użycie aktywnych kuponów, które zapewniają zniżki na okręty sprzedawane za dublony, węgiel i stal.

Kupony są aktywne do: Pt. 18 Cze. 03:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pt. 18 Cze. 03:00
Po tej dacie dostępne staną się kupony, które zapewniają 25% zniżki na okręty.

Bitwy rankingowe

Początek: Cz. 20 Maj 11:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 20 Maj 11:00
Koniec: Cz. 05 Sie. 02:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 05 Sie. 02:00
Zdobądź 1500 bazowych PD w bitwach rankingowych i zgarnij dwa kontenery z prezentem.

Kontener z prezentem zawiera pięć sygnałów specjalnych tego samego typu (Smok, Czerwony smok, Wiwerna, Uroboros, Hydra, Bazyliszek, Skylla lub Lewiatan).


Stocznia

W Stoczni nadal trwa budowa niemieckiego niszczyciela IX ZF-6. Możecie wypełnić misje bojowe Stoczni do końca wersji 0.10.4 i dzięki temu ukończyć 19 z 22 faz budowy okrętu. Pozwoli Wam to na zdobycie węgla, dni konta premium Warships, elitarnych PD dowódcy i innych nagród.

Będziecie mogli również ukończyć fazy budowy w zamian za dublony aż do końca wersji 0.10.5. Nagrodą finałową w Stoczni jest niszczyciel IX ZF-6 w kamuflażu Malowanie wojenne, dowódca z 10 punktami umiejętności, miejsce w porcie i flaga pamiątkowa.

Jeśli ukończycie budowę okrętu IX ZF-6, używając dublonów, pamiętajcie, by nadal wykonywać stoczniowe misje bojowe – przejście przez każdą z faz zapewni Wam 3000 jedn. węgla oraz 200 jedn. stali.


Starcie Tytanów

Weźcie udział w epickiej konfrontacji pomiędzy Godzillą a Kongiem, o ile jeszcze tego nie zrobiliście! Wybierzcie, po której stronie chcecie walczyć i odblokujcie dostęp do specjalnego łańcucha misji bojowych!

Początek: Pon. 10 Maj 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 10 Maj 07:00
Koniec: Pon. 31 Maj 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 31 Maj 07:00

Aby ukończyć łańcuch, wygrywajcie bitwy, zdobywajcie uszkodzenia za wykrywanie, otrzymujcie uszkodzenia potencjalne i zarabiajcie kredyty. Każdy ukończony etap łańcucha zapewni dwa kamuflaże Strażnik Doskonały lub Tytan Doskonały, a nagrodą końcową jest kontener Dwóch tytanów – jeden król.

Możecie ukończyć ten łańcuch misji bojowych w bitwach losowych, rankingowych, kooperacyjnych oraz w operacjach, grając okrętami z poziomów V–X.

© 2021 Legendary and WBEI. All Rights Reserved. GODZILLA TM & © TOHO CO., LTD. All Rights Reserved. ź: WoWs
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...