PanzerNews - WoWs: misje bojowe w wersji 0.9.7

WoWs: misje bojowe w wersji 0.9.7

Główną atrakcją aktualizacji 0.9.7 są niemieckie okręty IX Pommern oraz VI Erich Loewenhardt, a także radziecki pancernik X Slava z baterią główną o dalekim zasięgu, który można znaleźć w Agencji Badawczej.

Za wypełnienie kilku nowych misji bojowych, otrzymacie kontenery Marynarka Niemiec, w których znajdziecie elementy kolekcji i inne dobra w grze. Możecie zdobyć do pięciu dodatkowych kontenerów za uczestnictwo w oficjalnych streamach World of Warships!

Dyrektywy

W nowym wydarzeniu znajdziecie cztery dyrektywy. Pierwsza z nich jest już dostępna, a udostępnienie kolejnej planowane jest za tydzień. Za wypełnianie misji i dyrektyw dostaniecie kontenery Marynarka Niemiec oraz Kriegsmarine, a także stały kamuflaż Krzyż Żelazny dla okrętu IX Pommern.

W kontenerach Kriegsmarine można znaleźć niemieckie okręty, w tym IX Pommern, jak również dowódców z 10 pkt. umiejętności, sygnały, wolne PD, dni konta premium Warships i inne cenne przedmioty.

Marynarka Niemiec

Początek: Cz. 06 Sie. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 06 Sie. 07:00
Koniec: Pon. 07 Wrz. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 07 Wrz. 07:00

Aby wypełnić misję, musicie zadawać uszkodzenia, zdobywać kredyty oraz baretki „Zniszczenia” i „Trafienia w cytadelę”. Ukończenie każdego z czterech etapów misji bojowych zapewnia kontener Marynarka Niemiec, natomiast za ukończenie całego łańcucha otrzymacie kolejne dwa kontenery. Więcej szczegółów znajdziecie w sekcji Misje bojowe w grze.

Misje łańcucha należy wypełniać, grając okrętem IX Pommern w operacjach, bitwach losowych, rankingowych i kooperacyjnych. Pierwsze dwa etapy można również ukończyć okrętem VI Erich Loewenhardt.

Kontenery za misje

Początek: Cz. 06 Sie. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 06 Sie. 07:00
Koniec: Cz. 03 Wrz. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 03 Wrz. 07:00
W nowej aktualizacji możecie zainteresować się misjami bojowymi, po których ukończeniu zdobędziecie jeszcze więcej kontenerów Marynarka Niemiec. Szczegóły znajdziecie w kliencie gry.

Dostawy codzienne

W trakcie trwania wersji 0.9.7 wchodźcie do gry w okresie pomiędzy 6 i 20 sierpnia włącznie, by otrzymywać cenne nagrody w Dostawach codziennych. Macie dokładnie 2 tygodnie na zdobycie 10 nagród.

Misje codzienne

Przypominamy, że w aktualizacji 0.9.5 zmodyfikowaliśmy łańcuchy misji codziennych. Będziecie mieć tylko jeden łańcuch misji — wypełnienie jego części zapewni sygnały, kredyty, węgiel, a nawet stal!

Nagrody

Chcecie jeszcze więcej premii? Wypełniajcie misje codzienne w sierpniu, a następujące nagrody będą Wasze:

Agencja Badawcza

Gracze z dostępem do Agencji badawczej będą mogli zarobić jeszcze więcej punktów badawczych, wypełniając misje codzienne — 400 punktów badawczych za wypełnienie 25, 50 oraz 75 misji.

  • Każdego dnia wypełnić można łańcuch złożony z sześciu misji.
  • Należy zdobyć określoną liczbę bazowych PD, żeby wypełnić misję w łańcuchu.
  • Do wypełnienia pierwszej misji należy zdobyć 250 bazowych PD w jednej bitwie.
  • Druga misja wymaga zdobycia 500 bazowych PD w kilku bitwach.
  • Wypełnienie 3, 4, 5 i 6 misji wymaga zdobycia odpowiednio 1000, 1100, 1200 oraz 1300 bazowych PD w zwycięskich bitwach.
  • Wszystkie misje w łańcuchu należy wypełnić we właściwej kolejności okrętami z poziomów V–X w operacjach, bitwach losowych, kooperacyjnych lub rankingowych.
  • Wszelkie należne nagrody odbierzecie w Porcie po spełnieniu warunków misji.
  • Po wypełnieniu całego łańcucha otrzymacie nagrodę główną.
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...