PanzerNews - WoWs: misje bojowe w wersji 0.9.8

WoWs: misje bojowe w wersji 0.9.8

Aktualizacja 0.9.8 wprowadzi nowy typ bitwy — bitwy asymetryczne, a także nową Stocznię, gdzie otrzymacie możliwość zbudowania Anchorage.

Pokonajcie swoich oponentów w bitwach drużyn o różnym rozmiarze i poziomach, zwodujcie nowy amerykański krążownik i świętujcie piąty jubileusz World of Warships!

Stocznia oraz dyrektywy

Nowe wydarzenie w grze postawi przed Wami wyzwanie w postaci sześciu dyrektyw. Pierwsza z nich jest już dostępna, a udostępnienie kolejnej planowane jest na 7 września. Wypełnienie każdej dyrektywy pomoże Wam w pokonaniu trzech faz konstrukcyjnych i zapewni nagrody.

Podczas wersji 0.9.8 oraz 0.9.9 otrzymacie możliwość wypełniania dyrektyw i wykonywania faz konstrukcyjnych w Stoczni. Ukończenie każdej fazy niesie ze sobą cenne nagrody — czekają na Was węgiel, kamuflaże, sygnały, wolne PD, kontenery i inne wartościowe przedmioty. Po ukończeniu wszystkich 20 faz otrzymacie amerykański krążownik VIII Anchorage.

  • Wydarzenie potrwa przez dwie wersje — 0.9.8 i 0.9.9, ale nieukończone fazy budowy okrętu pozostaną dostępne do zakupu za dublony również wersji 0.9.10.
  • Proces budowy okrętu w Stoczni składa się z 20 faz. Możecie je pokonywać poprzez wypełnianie dyrektyw lub wydając 1750 dublonów na każdą fazę.
  • Nagrodą za ukończenie 5. fazy jest 7500 jedn. węgla; fazę 12. wynagrodzimy 100 000 wolnych PD. Po wykonaniu 20. fazy otrzymacie VIII Anchorage z nałożonym kamuflażem Narodowy, flagę pamiątkową oraz dowódcę z 10 punktami umiejętności.
  • Wypełniając dyrektywy, można osiągnąć 18. z 20. faz konstrukcyjnych.
  • Do wykonania ostatnich dwóch faz potrzebny będzie zakup za dublony co najmniej dwóch dowolnych faz konstrukcyjnych.

Jeśli będziecie wypełniać dyrektywy po zakończeniu budowy, każda ukończona dyrektywa przyniesie Wam 1800 punktów badawczych. O pozostałych warunkach dyrektyw możesz dowiedzieć się więcej w odpowiedniej sekcji, w zakładce misji bojowych.

Bitwy asymetryczne

Początek: Cz. 03 Wrz. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 03 Wrz. 07:00
Koniec: Cz. 17 Wrz. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 17 Wrz. 07:00

Aby wykonać tę misję, będziecie musieli zadawać uszkodzenia, zdobywać PD i baretki „Zniszczenia”. Za ukończenie każdego z trzech etapów misji bojowych otrzymacie jeden kontener z prezentem oraz jeszcze jeden kontener jako nagrodę finałową. Więcej szczegółów znajdziecie w zakładce misji bojowych w kliencie gry.

Łańcuch misji bojowych może zostać wykonany w bitwach asymetrycznych za sterami okrętów V–VI poziomu.


Kampania

Zostanie Wam udostępniona nowa, stała kampania — Pięć epok marynarki. Kampania jest poświęcona historii marynarki. Składa się z 50 zadań podzielonych na pięć misji. Wypełnienie kampanii zostanie nagrodzone stałym kamuflażem Epoka, który można nałożyć na większość okrętów IX poziomu.


Premie za zwycięstwo

W wersji 0.9.8 gracze będą mogli otrzymać świąteczną premię za swoje pierwsze zwycięstwo w aktualizacji. Dodatkowe nagrody będą przysługiwać wszystkim jednostkom od V poziomu wzwyż.

Lista nagród

  • Poziomy V–VII: 2 wzory kamuflażu Jubileusz World of Warships
  • Poziom VIII: 1 kontener z prezentem
  • Poziom IX: 2 kontenery z prezentem
  • Poziom X: 1 Superkontener

Uwaga: możecie otrzymać premię za zwycięstwo na danym okręcie tylko raz podczas jubileuszowego świętowania w wersji 0.9.8.


Misje codzienne

Codziennie udostępnimy Wam jeden łańcuch — ich pokonywanie nagrodzimy PD, sygnałami, kredytami, węglem, a nawet stalą!

Nagrody

Chcecie jeszcze więcej premii? Wypełniajcie misje codzienne we wrześniu, a następujące nagrody będą Wasze:

Agencja Badawcza

Gracze z dostępem do Agencji badawczej będą mogli zarobić jeszcze więcej punktów badawczych, wypełniając misje codzienne — 400 punktów badawczych za wypełnienie 25, 50 oraz 75 misji.

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...