PanzerNews - WoWs: morskie legendy

WoWs: morskie legendy

Pancernik Bismarck. (W tym newsie na oficjalnej stronie znajduje się przycisk, link na końcu wpisu.)

Pancernik Bismarck jest prawdopodobnie jednym z najsłynniejszych okrętów II wojny światowej. Był fenomenalnym ucieleśnieniem dominującego podówczas trendu, który zakładał, że wyłącznie stalowe behemoty o potężnym uzbrojeniu i grubym pancerzu mogą zdominować oceany. Los pancernika Bismarck ilustruje jednocześnie wielki triumf tej idei, jak i jej dramatyczny upadek.

Morskie legendy zazwyczaj przedstawiają okręty, które istnieją po dziś dzień. Dostawaliśmy jednak od Was od dawna prośby o stworzenie odcinka na temat Bismarcka, dlatego zdecydowaliśmy się zrobić wyjątek! Oczywiście jedynym pasującym do tego odcinka formatem są Morskie legendy, gdyż celem tego cyklu jest przekazanie Wam informacji o historii słynnych okrętów i bitew z XX wieku.

Premiery na YouTube to nowy sposób na interakcję z widzami, który łączy transmisje ze standardowymi filmami. Podobnie jak ze streamami, zegar poinformuje Was o czasie pozostałym do premiery. Po kliknięciu ikony dzwonka widzowie otrzymają dwa powiadomienia — 30 minut przed rozpoczęciem i w momencie startu odcinka. Dzięki subskrypcji z pewnością nie przegapicie początku i obejrzycie odcinek w formacie zbliżonym do premiery filmowej. Komentujcie na bieżąco i korzystajcie z czatu na żywo podczas transmisji. Kliknijcie w dzwonek i subskrybujcie kanał!

 SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...