PanzerNews - WoWs: nagrody Prime Gaming

WoWs: nagrody Prime Gaming

Pakiet zawartości Chiński Nowy Rok.

Członkowie Prime Gaming otrzymają przyjemną nagrodę, którą przygotowaliśmy dla nich na luty. Jeśli jeszcze nie jesteście członkami, zarejestrujcie się już dziś i odbierzcie te oraz wiele innych korzyści, które przyjdą z czasem!

W tym miesiącu możecie odebrać okolicznościowy pakiet zawartości Chiński Nowy Rok, w tym kamuflaże i kontenery, które mogą zawierać okręty Premium.

Oferta dostępna do: Cz. 11 Mar. 18:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. 11 Mar. 18:00
Począwszy od 11 lutego, członkowie Prime Gaming otrzymają dostęp do:
 • 2 kontenerów „Wędrówka na Zachód”
 • 2 kontenerów Chiński Nowy Rok
 • 15 kamuflaży Księżycowy wojownik

Odbierz

Kontener "Wędrówka na Zachód" Kontener Chiński Nowy Rok
 • Zasięg wykrywalności z powierzchni: -3%
 • Rozrzut pocisków wystrzeliwanych przez przeciwnika w kierunku Waszego okrętu: +4%
 • PD na bitwę: +100%
 • PD dowódcy: +75%
 • Wolne PD: +50%

Jak to wszystko otrzymać?

 1. Utwórzcie konto Prime Gaming. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta Amazonzarejestrujcie się i ulepszcie je do konta Prime Gaming.
 2. Stwórzcie i połączcie swoje konto World of Warships ze swoim kontem Amazon. Możecie stworzyć konto World of Warships i połączyć je później.
 3. Kliknijcie ikonę korony na Twitch.tv, a następnie kliknijcie „Odbierz teraz” na łupie World of Warships. Możecie wypróbować Prime Gamingtutaj.
 4. Zalogujcie się do gry i odbierzcie swoje przedmioty!

Uwaga! Nawet jeśli połączyliście już swoje konta Twitch z World of Warships, nadal konieczne jest połączenie kont Amazon z World of Warships.

Jeśli gracie w World of Warships poprzez platformy Steam lub Microsoft Store, najpierw musicie połączyć swoje konta z kontem Wargaming.net, a następnie utworzyć konto Prime Gaming (jeśli jeszcze takiego nie posiadacie) i również połączyć je z kontem Wargaming.net. Wasze kolejne kroki będą już identyczne – odbierzcie ofertę World of Warships ze strony głównej Prime Gaming, zalogujcie się do gry i zgarnijcie swoje łupy.

Uwaga:  Po skorzystaniu z oferty i połączeniu kont należy zalogować się do gry, zanim oferta wygaśnie, żeby otrzymać przedmioty.  W zależności od tego, ile bitew macie na swoim koncie, niektóre przedmioty mogą wymagać osiągnięcia pewnego poziomu dostępu, żeby je odblokować.

ź: WoWs
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...