PanzerNews - WoWs: noc bitew 28 maja

WoWs: noc bitew 28 maja

Z radością chcielibyśmy ogłosić pierwszą edycję nowego wydarzenia online – Noc Bitew w World of Warships!

28 maja udostępnimy specjalny tryb potyczek, w którym przez cały wieczór będziecie mogli swobodnie grać nawet z 7 innymi dowódcami, wyluzowana atmosfera, dzielenie się wiedzą i umiejętnościami z innymi graczami oraz brak większych zobowiązań.


O co tu dokładnie chodzi?

28 maja spotkamy się wszyscy na jednym serwerze Teamspeak, zagramy razem w trybie potyczek, podzielimy się wiedzą i poznamy się z innymi wirtualnymi kapitanami! W skrócie - baw się dobrze, poznawaj nowych ludzi, a może nawet dowiedz się czegoś o grze.

Czy kiedykolwiek chciałeś wypróbować zespół 8 niszczycieli? Chcesz zobaczyć, jak grają inne drużyny? Nigdy wcześniej nie grałeś w trybie potyczek ani bitew klanowych? Teraz masz na to idealną okazję!

Jak wziąć udział?

Zaczynamy o 19:00 CEST 28 maja. Dołączcie do naszego dedykowanego serwera Teamspeak, znajdźcie dywizjon i po prostu cieszcie się czasem spędzonym razem w World of Warships!

Adres: fn-pl.4npserver.com

 • Uwaga: Serwer zostanie otwarty na krótko przed rozpoczęciem wydarzenia i nie będzie miał hasła.
 • Wskazówka: Jeśli należysz do klanu, możesz umieścić jego tag w nawiasie przed swoim pseudonimem w Teamspeak, aby móc łatwiej się odnaleźć!

 • Nie należę do klanu lub nie mam pełnego zespołu. Czy też mogę wziąć udział? Oczywiście! Niezależnie od tego, czy jesteś częścią klanu, grupy znajomych, czy też grasz solo, po prostu dołącz do serwera Teamspeak, aby znaleźć wolne miejsce! Nie wahaj się poprosić innego zespołu, aby do nich dołączył.
 • Co mogę wygrać biorąc udział w tym wydarzeniu? Dobrą zabawę, doświadczenie i nowe kontakty! To nie jest turniej ani zawody. Nie ma żadnych statystyk ani rang, o które musisz się martwić, i nie ma tu nic do wygrania lub stracenia. Po prostu liczymy na trochę zabawy razem z innymi dowócami!
 • Dla streamerów/YouTuberów: Jeśli chcesz wziąć udział i transmitować lub nagrywać wydarzenie, skontaktuj się z nami za pośrednictwem forum lub Discorda (DE Sehales, FR Tanatoy, PL bloodminister). Nie streamuj ani nie nagrywaj poza wyznaczonymi kanałami na serwerze Teamspeak.

Szczegóły potyczek

Początek: Pt. 28 Maj 10:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pt. 28 Maj 10:00
Koniec: Sob. 29 Maj 04:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Sob. 29 Maj 04:00

Format:

 • Potyczki
 • 8 vs 8
 • Poziom 8
 • Dowolna liczba pancerników, krążowników i niszczycieli na drużynę
 • Maksymalnie jeden lotniskowiec na drużynę

Uwaga: Niekompletne drużyny zostaną wypełnione losowymi graczami z kolejki. Przed przystąpieniem do bitwy zalecamy utworzenie pełnego dywizjonu składającego się z 8 graczy.


Wskazówki dotyczące Teamspeak:

Aby mieć nie mieć problemów z Teamspeak, możesz skorzystać z następujących wskazówek, aby szybko znaleźć znajomych lub innych graczy i dołączyć do nich:

 • Listę użytkowników można zwinąć, klikając kanał prawym przyciskiem myszy.
 • Używając skrótu CTRL + F możesz otworzyć pasek wyszukiwania, za pomocą którego możesz szukać innych użytkowników Teamspeak.
 • Jeśli ktoś wyśle do Ciebie wiadomość na Teamspeak, możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy na jego nazwę i znaleźć jego kanał lub bezpośrednio dołączyć do jego kanału.

Mam inne pytanie dotyczące wydarzenia, gdzie mogę uzyskać pomoc?

Daj nam znać na forum albo oficjalnym Discordzie WoWs. Jeśli masz jakieś pytania lub problemy podczas wydarzenia, skontaktuj się z moderatorem lub członkiem personelu na serwerze Teamspeak. Kanały pomocy będzie można znaleźć na samej górze listy kanałów.


Podziękowania dla naszego partnera 4Netplayers za udostępnienie nam swoich serwerów TeamSpeak na to wydarzenie! Sprawdź ich tutaj i uzyskaj specjalną ofertę na własny serwer, używając kodu „4NP2021”.

ź: WoWs
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...