PanzerNews - WoWs: nowe premie w grze z AMD

WoWs: nowe premie w grze z AMD

Ponownie połączyliśmy siły z AMD, aby udostępnić Wam nowe premie w grze przy zakupie wybranych kart graficznych AMD Radeon ™ i procesorów Ryzen ™ od naszych partnerów detalicznych!

Oprócz poprawy doświadczeń płynących z rozgrywki otrzymacie również na swoje konto World of Warships okręt VI Västerås, 7-dniowe, darmowe wypożyczenie VII Błyskawicy, unikalnego dowódcę Grzegorza Brzęczyszczykiewicza z 10 punktami umiejętności, misję na bonusowe PD, a także siedem kontenerów z zasobami!

Oferta obowiązuje do 1 czerwca 2021 roku, przeznaczona jest wyłącznie dla nowych i aktualnych graczy World of Warships z Polski, Czech i Słowacji.

Gdzie kupić


O AMD

Karty graficzne AMD Radeon™ RX

Wykorzystaj zalety nowych kart graficznych AMD Radeon™ RX serii 5700 opartych na nowej architekturze RDNA, które zostały zaprojektowane z myślą o ekstremalnej wydajności w rozdzielczości 1440p i wyjątkowej efektywności energetycznej przy rozgrywce w najwyższej jakości.

Uzyskaj lepszą jakość obrazu, większą liczbę klatek na sekundę oraz ultraszybką responsywność dzięki kartom graficznym AMD Radeon™ RX 5600 XT. Grając na kartach graficznych AMD Radeon™ RX 5500 XT ciesz się rozgrywką w wysokiej jakości z realistycznymi eksplozjami, fizyką i efektami oświetlenia, które sprawiają, że wrażenia z gry stają się jeszcze prawdziwsze.

Odkryj najprzyjemniejsze doświadczenia płynące z gry, dzięki wydajności układów graficznych AMD Radeon™ — sięgnij po wyższy poziom zwycięstwa w twoich bitwach online!

Procesory AMD Ryzen™

Wykuta z najlepszej jakości krzemu nowa 3. generacja procesorów Ryzen™ stanowi najbardziej zaawansowane rozwiązanie wśród procesorów do komputerów stacjonarnych na świecie. Dzięki rdzeniowi wykonanemu w technologii 7 nm „Zen 2”, produkty te nie tylko płynnie działają — są zaprojektowane, by zwyciężać.

Procesory AMD Ryzen™ 3. generacji od początku projektowano zgodnie z tą filozofią, aby przełamać oczekiwania i wyznaczyć nowe standardy wysokiej wydajności w segmencie procesorów do gier. Tak właśnie się stało.

Wyjątkowa wydajność procesorów AMD Ryzen™ Serii 3000 to efekt zastosowania bezkonkurencyjnych technologii. Poznaj technologie Precision Boost Overdrive, Precision Boost 2, Pure Power oraz AMD StoreMI i wykorzystaj wszystkie ich zalety, wybierając procesory AMD Ryzen™ Serii 3000.

Różnice między procesorami dla najlepszych graczy i zawodowych twórców treści cyfrowych zacierają się dzięki najbardziej zaawansowanemu procesorowi na świecie w 7 nm architekturze Zen 2.

Oferta jest dostępna dla nowych oraz istniejących graczy World of Warships w Polsce. Na jednym koncie Wargaming można aktywować tylko jeden kod. Kody należy aktywować do 1 czerwca 2021 roku. Pełną Umowę licencyjną użytkownika końcowego znajdziecie tutaj.

ź: WoWs
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...