PanzerNews - WoWs: operacja: czerwono-biało-niebieska stal

WoWs: operacja: czerwono-biało-niebieska stal

W grudniu powitaliśmy trzy nowe pancerniki w amerykańskim drzewie technologicznym — VIII KansasIX Minnesota i X Vermont. Mieliście czas, by się z nimi zapoznać, teraz czas dojść do granic ich możliwości w specjalnych zawodach w grze!
  • Kliknijcie przycisk w tym artykule żeby wziąć udział w zawodach i zmierzyć się ze znajomymi Kapitanami.
  • Celem jest zadanie jak największych uszkodzeń w bitwach losowych, grając okrętami VIII KansasIX Minnesota lub X Vermont w trakcie wydarzenia.
  • 10 graczy, którzy zadają największe uszkodzenia każdym z okrętów, otrzyma t-shirt z limitowanej edycji z wizerunkiem okrętu, którym grali i zwyciężyli!
  • Wydarzenie rozpoczyna się 4 stycznia, więc nadal jest czas, by się przygotować!
  • Postępy śledzić możecie dzięki specjalnej tabeli wyników, którą zamieściliśmy na stronie internetowej www.proships.ru.
Początek wydarzenia: Pon. 04 Sty. 14:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Pon. 04 Sty. 14:00
Zakończenie wydarzenia: Pon. 18 Sty. 14:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Pon. 18 Sty. 14:00

Szczegóły

Aby wziąć udział w Operacji: Czerwono-biało-niebieska stal, musicie zapisać się poprzez poniższy link i autoryzować stronę z najlepszymi okrętami do wyświetlania Waszych danych w grze. Umożliwi to wyświetlenie Waszej nazwy użytkownika na tablicy wyników na żywo, wykorzystywanej do śledzenia wydarzenia.

Pamiętajcie: by wziąć udział w wydarzeniu, Wasze statystyki muszą być ustawione jako publiczne na stronie konta.

Weź udział

Po rozpoczęciu wydarzenia wskoczcie na pokład jednego z nowych amerykańskich pancerników — VIII KansasIX Minnesota lub X Vermont — tego, który pasuje Wam najbardziej i zacznijcie zadawanie jak największej ilości uszkodzeń w bitwach losowych!

Jeśli nie macie jeszcze Kansas, Minnesoty ani Vermont w swoich Portach, nadal macie nieco czasu, by je zbadać przed rozpoczęciem wydarzenia!

Postęp na tablicy wyników z najlepszymi okrętami nie będzie uwzględniany do rozpoczęcia wydarzenia, niezależnie od momentu udzielenia autoryzacji. Jeśli autoryzacja została przyznana po rozpoczęciu wydarzenia, uwzględniony zostanie tylko postęp dokonany po tej chwili.

Kliknijcie tutaj, żeby przeczytać pełny regulamin tego wydarzenia.


Nagrody

  • 10 najlepszych graczy, którzy zadadzą największe uszkodzenia wybranym okrętem przed do chwili zakończenia wydarzenia, otrzymają t-shirt z limitowanej edycji z wizerunkiem amerykańskiego pancernika, którym pokazali swoje umiejętności.
  • Oprócz t-shirtów 3 najlepszych graczy dla każdego z okrętów otrzyma także wartościowy amerykański pancernik premium.
  • Pozostali gracze z setki najlepszych (miejsca 11-100) dla każdego z okrętów nie otrzyma wprawdzie t-shirtów, ale nadal spodziewać się może ciekawych nagród w grze!

Po zakończeniu wydarzenia skontaktujemy się ze zwycięzcami i poprosimy o dane adresowe do wysyłki t-shirtów. Do nawiązania kontaktu wykorzystamy adresy e-mail podane przy rejestracji kont. Zwycięzcy będą mieli 10 dni roboczych na odpowiedź, a jeśli jej nie udzielą — stracą okazję na odbiór nagród. * Dostarczenie T-shirtu zależy od dostępności towarów Teespring. Jeśli nagrodzeni znajdują się poza obszarem dostępności towarów Teespring, w ramach rekompensaty otrzymacie od nas 5750 dublonów.

Uwaga:  Każdy gracz może wygrać tylko jedną nagrodę. Jeśli Twoje imię znajdzie się na dwóch listach osób nagrodzonych, otrzymasz tę o wyższej randze, a z drugiej listy wybierzemy dodatkowego zwycięzcę.  Wszyscy zwycięzcy mogą zostać sprawdzeni pod kątem korzystania z botów.  Każdy region, który bierze udział (EU i NA) ma osobną pulę nagród.


Śledźcie swoje postępy!

Gdy tylko wydarzenie się rozpocznie, pod poniższym linkiem znajdziecie listę 100 graczy, którzy zadali największe uszkodzenia każdym z okrętów. Gdy weźmiecie udział w swojej pierwszej bitwie jednym z trzech wymienionych okrętów, Wasze imię również zostanie dodane do listy. Możecie na bieżąco sprawdzać swoje postępy, tak często, jak tylko macie na to ochotę!

Ranking

Jeśli chcecie, by Wasze postępy wyświetlane były w rankingu, musicie ustawić swoje statystyki jako „Publiczne” stronie konta:

Uwaga: ranking dla każdego region działa osobno — będziecie rywalizować tylko z graczami ze swoich serwerów.

ź: WoWs
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...