PanzerNews - WoWs: porównanie rozmiarów okrętów

WoWs: porównanie rozmiarów okrętów

Lotniskowce.

Lotniskowce zapewniają sojusznikom osłonę z powietrza, rozpoznanie pola walki i atakują przeciwników eskadrami różnego rodzaju.

Okręty tego typu nie mają głównej artylerii. Ich główną bronią jest samoloty szturmowe, bombowce i bombowce torpedowe. Lotniskowce są doskonałymi zwiadowcami, zdolnymi do wykrycia nawet najbardziej zakamuflowanych okrętów i przekazania ich pozycji sojusznikom.

Rzucimy na te różnice nieco światła w naszym nowym filmiku, w którym zaprezentujemy Wam lotniskowce wszystkich nacji i porównamy ich wymiary. Robimy przegląd i porównujemy lotniskowce w World of Warships, których odpowiedniki zostały zwodowane, zbudowane, lub weszły do służby w prawdziwym życiu.

Filmik się spodobał? Subskrybujcie nasz kanał, aby nie przegapić nowych odcinków!

 SUBSKRYBUJ KANAŁ


Przygotowaliśmy dla Was prezent — 100 żetonów społeczności. Wyczekujcie żetonów społeczności w artykułach na naszej stronie! Możecie je wymieniać w Zbrojowni na kontenery z okrętami premium i innymi przedmiotami. Bądźcie na bieżąco z wiadomościami i dzielcie się artykułami ze znajomymi, żeby oni również mogli odbierać prezenty!

Prezent można odebrać do: Śr. 04 Sie. 15:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Śr. 04 Sie. 15:00

Oglądajcie naszego oficjalne streamy i bierzcie udział w testach publicznych i innych aktywnościach, żeby zdobywać żetony społeczności. W sumie zdobyć możecie do 1630 żetonów społeczności dzięki naszej stronie internetowej do końca wersji 0.10.6.

ź: WoWs
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...