PanzerNews - WoWs: program partnerski

WoWs: program partnerski

Chcemy opowiedzieć Wam o naszym programie partnerskim, który pozwoli Wam zarabiać pieniądze na robieniu tego, co kochacie!

ZAMIEŃ SWOJE HOBBY W ŹRÓDŁO DOCHODÓW

Jeśli masz własny kanał na YouTube, stronę internetową lub blog poświęcony World of Warships, grom komputerowym, historii wojskowości lub oprogramowaniu (lub planujesz coś takiego założyć), mamy dla Ciebie dobre wieści! Teraz możesz nie tylko przynosić widzom radość swoją niesamowitą zawartością, ale też zarabiać na swoim hobby!

JAK TO DZIAŁA?

Program partnerski Wargaming to forma współpracy, która pozwala Ci czerpać korzyści z promowania produktów Wargaming na swojej stronie internetowej, kanale YouTube lub blogu. Dzięki temu zyskasz wynagrodzenie za przyciąganie użytkowników do popularnej gry komputerowej.

Zarejestruj się teraz, żeby zyskać unikalny link i móc zamieścić go na swojej stronie lub kanale — i monetyzacja się rozpoczyna!

Płatności dokonywane są za nowe rejestracje oraz rozmaite działania graczy w grze komputerowej World of Warships. Dokładna kwota uzależniona jest od indywidualnej umowy oraz kraju użytkownika.

World of Warships to gra komputerowa MMO. Daje graczom możliwość dowodzenia setkami odtworzonych okrętów wojennych z pierwszej połowy XX wieku, w tym legendarnych okrętów, które brały udział w obu wojnach światowych. Gracze mierzą się ze sobą w wielkich bitwach morskich, toczonych na przepastnych mapach z dynamicznymi warunkami pogodowymi, które wpływają na rozgrywkę.


DLACZEGO JEST TO KORZYSTNE?

Program partnerski jest oficjalnie prezentowany przez Wargaming — dewelopera gier online, zwycięzcę licznych tytułów i lidera na rynku gier MMO free-to-play.

 • Choć gra obchodziła już swoje piąte urodziny, wciąż ustalamy nowe rekordy i z każdym miesiącem zwiększamy liczbę naszych odbiorców.
 • Stawki w programie partnerskim są bardzo wysokie, co oznacza, że możecie zarobić nawet przy stosunkowo niewielkim ruchu.
 • Monetyzacja rozpoczyna się natychmiast po opublikowaniu linku i wymaga minimalnego wysiłku — im więcej graczy zarejestruje się za pośrednictwem Twojego linku, tym więcej pieniędzy otrzymasz!

Dołącz do programu partnerskiego World of Warships, żeby cieszyć się następującymi korzyściami:

 • Bezpośrednia współpraca z reklamodawcą.
 • Duże wypłaty za zdobywanie dla gry nowych graczy.
 • Własne konto z szerokim wachlarzem ofert z World of Warships.
 • Szybkie rozpoczęcie kampanii, statystyki online.
 • Dostęp do statycznych i dostosowanych bannerów, filmików, artykułów i innych materiałów promocyjnych.
 • Przyjmujemy ruch ze wszystkich zakątków świata.
 • Premie dla nowych graczy na początek, automatyczna optymalizacja i inne korzyści zwiększające współczynnik konwersji.
 • Program poleceń: polecający dostaje 3% wypłat poleconego.
 • Doskonały dział wsparcia.
 • Indywidualne warunki.

Średnia miesięczna wypłata dla partnera to $3000!

Zacznij współpracę z marką znaną na całym świecie — tego lata możesz liczyć na zwiększone stawki, nowe premie i nie tylko! Rejestracja do programu partnerskiego trwa jedynie kilka minut.

ZOSTAŃ PARTNEREM

Dołącz do programu partnerskiego Wargaming i pozwól, żeby Twoje hobby pracowało dla Ciebie!

ź: WoWs
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...