PanzerNews - WoWs: przegląd aktualizacji Zbrojowni

WoWs: przegląd aktualizacji Zbrojowni

Podsumowanie zmian.

Asortyment przedmiotów dostępnych w Zbrojowni stale się powiększa, rozbudowując z czasem o kolejne działy i przedmioty. W wersji 0.9.5 zaktualizowaliśmy Zbrojownię, dodając usprawnienia, dzięki którym korzystanie z niej będzie wygodniejsze.

 • Nawigacja będzie teraz bardziej intuicyjna i wygodniejsza dzięki zaktualizowanym sekcjom, filtrom oraz nowo dodanej funkcji wyszukiwania.
 • Łatwiejsze będzie również kupowanie przedmiotów — możecie zobaczyć zawartość elementu i kupić go, bez potrzeby otwierania jego strony.
 • Dublony można teraz uzupełnić bezpośrednio w Zbrojowni.
 • Strony okrętu i kamuflażu zostały poprawione. Możecie teraz na przykład zobaczyć wygląd i specyfikację okrętu bezpośrednio w Zbrojowni.

Zmiany w interfejsie

Zmienił się podział przedmiotów na kategorie. W Zbrojowni znajdują się teraz następujące zakładki:

 • Wyróżnione
 • Okręty
 • Kontenery
 • Dowódcy
 • Personalizacje (zawiera podsekcje z ulepszeniami, sygnałami, kamuflażami i naszywkami)
 • Agencja Badawcza
 • Sekcje wydarzeń tymczasowych
 • Dublony i premium

Zaktualizowaliśmy ustawienia filtrowania i dodaliśmy kilka nowych opcji — możecie teraz wybrać i zastosować kilka warunków naraz, zupełnie jak w karuzeli w Porcie. Teraz jest na przykład możliwe filtrowanie sekcji Dowódcy ze względu na nację bądź obecność lub brak określonych talentów.

W górnej części ekranu dodano funkcję wyszukiwania, by pomóc Wam w poruszaniu się po Zbrojowni i znalezieniu dowolnych, interesujących Was przedmiotów.

Najeżdżając kursorem myszy na dowolny przedmiot, zobaczycie szczegółowe informacje na jego temat, a także przycisk „Kup”, dzięki czemu będziecie mogli go nabyć bez konieczności otwierania osobnej strony.

Zmieniono sposób wyświetlania zestawów sekwencyjnych. Po lewej stronie przedstawiany jest cały łańcuch, a kolejny dostępny do kupienia zestaw — po prawej stronie.

Losowe zestawy mają teraz nową animację otwierania. Dodaliśmy możliwość wyłączenia konieczności potwierdzania zakupu. Będzie to szczególnie przydatne, jeśli będziecie chcieli kupić kilka zestawów z rzędu.

Kupony zostały teraz usytuowane w osobnym menu w górnej części ekranu.

Zasoby są teraz wyświetlane w interfejsie w inny sposób. W momencie, gdy przełączycie się na konkretną zakładkę, wyświetlane będą tylko główne zasoby gry (stal, węgiel, dublony i kredyty) oraz określone zasoby, które możecie w niej wykorzystać.

Dla przykładu, żetony klanowe będą wyświetlane tylko wtedy, gdy przełączycie się na zakładkę Personalizacje.

Klikając przycisk „Portfel” w prawej części panelu zasobów, możecie sprawdzić posiadane przez Was zasoby, a także szczegółowe informacje o nich.

Dublony można teraz kupić bezpośrednio w Zbrojowni. Aby to zrobić, kliknijcie przycisk w górnej części ekranu, bądź przejdźcie do sekcji „Dublony i premium”.

Dostęp do Zbrojowni macie teraz również z poziomu przeglądarki internetowej, bez potrzeby uruchamiania klienta gry.

Aktualizacje do stron okrętu i kamuflażu

Kolejną nową funkcją w wersji 0.9.5 jest możliwość podejrzenia wyglądu i specyfikacji okrętów oraz kamuflaży w samej Zbrojowni.

Poprawione zostały również opisy okrętów — oprócz tła historycznego oraz głównej specyfikacji, będziecie mogli od teraz dowiedzieć się, jaki sprzęt eksploatacyjny jest dostępny dla każdego okrętu.

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...