PanzerNews - WoWs: przypomnienie wielkiej bitwy

WoWs: przypomnienie wielkiej bitwy

Bitwa o Midway.

Siedemdziesiąt osiem lat temu w czerwcu 1942 roku, mały atol na północny zachód od Hawajów stał się niemym świadkiem jednej z najważniejszych morskich potyczek w historii świata — Bitwy o Midway. Ta kluczowa taktycznie i strategicznie bitwa morska miała olbrzymi wpływ na losy II wojny światowej i na zawsze będzie uznawana za punkt zwrotny w wojnie na Pacyfiku.

Wytrwałość, poświęcenie oraz wyjątkowe umiejętności lotników US Navy kosztowały Japonię cztery niezastąpione lotniskowce. Baza na Midway została mocno zniszczona przez atak lotniczy, lecz pozostała sprawna, co odegrało kluczową rolę w amerykańskiej ofensywie na Pacyfiku.

Aby uczcić tę wielką bitwę, począwszy od 5 czerwca, możecie ukończyć łańcuch misji specjalnych pod nazwą „Spotkanie koło Point Luck”, aby zdobyć flagę Bitwa o Midway oraz okręt VIII Kaga na 1-dniowe wypożyczenie. Dodatkowo wszyscy gracze zostaną włączeni do losowania jeszcze bardziej wartościowych nagród w postaci przedmiotów w grze.

Jak wziąć udział

  • Wejdźcie na oficjalną stronę WoWs (link poniżej) i kliknijcie przycisk Weź udział.
  • W ramach potwierdzenia Waszego uczestnictwa, do Waszych kont zostanie przypisana jedna flaga sygnałowa Sierra Mike.
  • Uczestnicy, którzy ukończyli wszystkie trzy misje i zdobyli flagę Bitwa o Midway oraz wypożyczony okręt VIII Kaga, zostaną włączeni do losowania nagród w postaci VIII Atago, dowódcy z 10 punktami umiejętności oraz miejsca w porcie.
  • Zwycięzcy gracze zostaną wytypowani poprzez losowanie. Jeśli któryś z nich posiada już VIII Atago, otrzyma rekompensatę w postaci kredytów.
Początek: Pt. 05 Cze. 15:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pt. 05 Cze. 15:00
Koniec: Pon. 08 Cze. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 08 Cze. 07:00

Spotkanie koło Point Luck

Początek: Pt. 05 Cze. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pt. 05 Cze. 07:00
Koniec: Pon. 08 Cze. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 08 Cze. 07:00
Część 1. Podpal w bitwach okręty wroga sześć razy. Nagroda: 2 kamuflaże jednorazowe Typ 21 Część 2. Zatop w bitwach 10 okrętów wroga. Nagroda: 2 kamuflaże jednorazowe MS-21 Część 3. Traf okręty wroga 500 razy przy użyciu dział głównych lub dodatkowych w bitwach. Nagroda: 1 kamuflaż jednorazowy MS-21 i jeden kamuflaż jednorazowy Typ 21

Nagroda główna: darmowe wypożyczenie lotniskowca VIII Kaga na 1 dzień i pamiątkowa flaga

Misje bojowe łańcucha mogą być ukończone tylko w określonej kolejności: możecie rozpocząć następną część dopiero po wypełnieniu wszystkich misji z poprzednich części. Możecie ukończyć te misje bojowe za sterami okrętów V–X poziomu w bitwach klanowych, losowych, rankingowych i kooperacyjnych.

Okręt dostarczany jest z dowódcą bez punktów umiejętności, a także miejscem w porcie, które zostanie usunięte z konta po zakończeniu okresu wypożyczenia. Jeśli posiadacie już lotniskowiec VIII Kaga w swoich portach, otrzymacie tylko flagę pamiątkową.

Nagrody Midway

Każdy Kapitan, który kliknie przycisk „Weź udział” i ukończy łańcuch misji bojowych „Spotkanie koło Point Luck” podczas wydarzenia, zostanie włączony do losowania nagród, wśród których znajduje się okręt VIII Atago. Na początek w losowaniu dostępnych będzie pięć okrętów, lecz ich liczba wzrośnie, gdy do akcji wejdzie więcej Kapitanów.

Za każde 3000 bitew do puli losowanych nagród zostanie dodany kolejny VIII Atago — z górnym ograniczeniem wynoszącym 10 okrętów.

Liczba stoczonych bitew Liczba nagród
Mniej niż 3000 5
3000 6
6000 7
9000 8
12 000 9
15 000 10

Jeśli posiadacie już VIII Atago w swoim Porcie, otrzymacie rekompensatę w formie kredytów.

Życzymy powodzenia na pełnym morzu!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...