PanzerNews - WoWs: specjalne partnerstwo z AMD

WoWs: specjalne partnerstwo z AMD

Połączyliśmy siły z AMD, by zapewnić Wam możliwie najlepsze doświadczenia z gry.

Od 1 kwietnia do 30 czerwca, kupując spełniającą warunki kartę graficzną AMD Radeon™ lub procesor Ryzen™ od dowolnego, wymienionego poniżej partnera, będziecie mogli wskoczyć do akcji na pokładzie pancernika III Dreadnought z floty Royal Navy, wyposażonego w stały kamuflaż Narodowy. Otrzymacie również 3 dni konta premium Warships oraz 1000 dublonów!

Gdzie kupić


O AMD

Karty graficzne AMD Radeon™ RX

Wykorzystaj zalety nowych kart graficznych AMD Radeon™ RX serii 5700 opartych na nowej architekturze RDNA, które zostały zaprojektowane z myślą o ekstremalnej wydajności w rozdzielczości 1440p i wyjątkowej efektywności energetycznej przy rozgrywce w najwyższej jakości.

Uzyskaj lepszą jakość obrazu, większą liczbę klatek na sekundę oraz ultraszybką responsywność dzięki kartom graficznym AMD Radeon™ RX 5600 XT. Grając na kartach graficznych AMD Radeon™ RX 5500 XT ciesz się rozgrywką w wysokiej jakości z realistycznymi eksplozjami, fizyką i efektami oświetlenia, które sprawiają, że wrażenia z gry stają się jeszcze prawdziwsze.

Odkryj najprzyjemniejsze doświadczenia płynące z gry, dzięki wydajności układów graficznych AMD Radeon™ — sięgnij po wyższy poziom zwycięstwa w twoich bitwach online!

Procesory AMD Ryzen™

Wykuta z najlepszej jakości krzemu nowa 3. generacja procesorów Ryzen™ stanowi najbardziej zaawansowane rozwiązanie wśród procesorów do komputerów stacjonarnych na świecie. Dzięki rdzeniowi wykonanemu w technologii 7 nm „Zen 2”, produkty te nie tylko płynnie działają — są zaprojektowane, by zwyciężać.

Procesory AMD Ryzen™ 3. generacji od początku projektowano zgodnie z tą filozofią, aby przełamać oczekiwania i wyznaczyć nowe standardy wysokiej wydajności w segmencie procesorów do gier. Tak właśnie się stało.

Wyjątkowa wydajność procesorów AMD Ryzen™ Serii 3000 to efekt zastosowania bezkonkurencyjnych technologii. Poznaj technologie Precision Boost Overdrive, Precision Boost 2, Pure Power oraz AMD StoreMI i wykorzystaj wszystkie ich zalety, wybierając procesory AMD Ryzen™ Serii 3000.

Różnice między procesorami dla najlepszych graczy i zawodowych twórców treści cyfrowych zacierają się dzięki najbardziej zaawansowanemu procesorowi na świecie w 7 nm architekturze Zen 2.

Oferta jest dostępna dla nowych oraz istniejących graczy World of Warships w Polsce. Na jednym koncie Wargaming można aktywować tylko jeden kod. Kody należy aktywować do 1 września 2020 roku. Pełną Umowę licencyjną użytkownika końcowego znajdziecie tutaj.

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...