PanzerNews - WoWs: Stocznia: Wisconsin

WoWs: Stocznia: Wisconsin

Dumnie ogłaszamy, że w Stoczni Baza morska w World of Warships rozpoczyna się budowa okrętu Wisconsin.

„Big Wisky” został zbudowany dla Stanów Zjednoczonych w latach 40. XX wieku. Możecie już dowodzić tym legendarnym okrętem, który jest weteranem II wojny światowej, wojny koreańskiej i operacji Pustynna Burza!

OBRAZEK JEST INTERAKTYWNY NA OFICJALNEJ STRONIE

WISCONSIN

ATRYBUTY

  • X WISCONSIN jest wyposażony w dziewięć dział baterii głównej kal. 406 mm; dwie jego wieże są rozmieszczone na dziobie i jedna na rufie. Chociaż jego uszkodzenia na salwę są stosunkowo słabe, a prędkość obrotu wieży niska, duża celność w pewnym stopniu to rekompensuje.
  • Wytyczne bojowe X WISCONSIN — Systemy natychmiastowego przeładowania — zmniejszają czas przygotowania i przeładowania sprzętu eksploatacyjnego, a także czas przeładowania dział baterii głównej. Możecie je aktywować, pomyślnie trafiając przeciwne okręty działami baterii głównej.
  • Okręt ma stosunkowo słaby pancerz i mniejszą pulę PW w porównaniu do innych pancerników swojego poziomu, ale dostęp do ulepszonej Grupy naprawczej, duża prędkość i manewrowość zwiększają jego przeżywalność.

ZASADY WYDARZENIA

Proces budowy okrętu składa się z 30 faz, z których 28 można wypełnić poprzez wykonywanie misji bojowych Stoczni. Misje te będą dostępne od początku aktualizacji 13.3 do końca aktualizacji 13.4. Stocznia pozostanie dostępna w porcie do wprowadzenia aktualizacji 13.6.

  • Możecie również kończyć fazy budowy okrętu, nabywając je za dublony — 2100 dublonów za fazę.

Na początku procesu możecie kupić pakiety startowe Stoczni: 2 fazy budowy okrętu w zamian za 3200 dublonów lub 9 faz budowy okrętu w zamian za 12 000 dublonów. Pakiety te będą dostępne do zakupu jedynie do momentu ukończenia pięciu faz budowy okrętu przez wypełnianie misji bojowych.

Oznacza to, że jeśli wypełnicie wszystkie misje bojowe, będziecie musieli kupić jeszcze tylko dwie fazy, aby otrzymać X WISCONSIN, a zdobycie mniejszego pakietu startowego jest najtańszym sposobem na osiągnięcie tego celu.

Tym razem w Stoczni możecie zdobyć więcej niż jeden okręt! VII W. VIRGINIA '44 będzie na Was czekać po osiągnięciu 20. fazy. Okręt jest kolejnym weteranem kampanii na Pacyfiku, więc nie przegapcie okazji, aby dodać go do swojej kolekcji. Jeśli VII W. VIRGINIA '44 znajduje się już w Waszym porcie, otrzymacie rekompensatę w postaci trzech faz budowy okrętu, co oznacza, że ​​po ukończeniu wystarczającej liczby misji bojowych dostaniecie X WISCONSIN zupełnie za darmo!

  • Jeśli zdecydujecie się na szybką drogę ukończenia X WISCONSIN za dublony, wciąż będziecie mogli wykonywać misje bojowe Stoczni. Jednak w takim przypadku, zamiast otrzymywać standardowe nagrody za ukończenie faz budowy okrętu, dostaniecie 250 jedn. stali za każdą ukończoną fazę.

NAGRODY STOCZNI

Możecie ukończyć 28 z 30 faz budowy okrętu w Stoczni i zdobyć cenne nagrody, wypełniając wyłącznie misje bojowe Stoczni.

DOKOŃCZENIE OKRĘTU

Aby w pełni ukończyć proces budowy okrętu:

  • Wydajcie dublony, aby ukończyć dwie fazy budowy okrętu
  • Wypełnijcie wszystkie grupy misji bojowych

Jeśli posiadacie już VII W. VIRGINIA '44 na swoim koncie, otrzymacie trzy fazy budowy w ramach rekompensaty i pozostanie Wam do ukończenia 27 faz z 28 możliwych poprzez misje bojowe.

  • Faza 29.: 400 jedn. stali
  • Faza 30.: Wisconsin przystrojony w stały kamuflaż Malowanie wojenne, miejsce w porcie, dowódca z 10 punktami umiejętności i flaga pamiątkowa

ź: WoWs

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...