PanzerNews - WoWs: test publiczny aktualizacji 0.10.1

WoWs: test publiczny aktualizacji 0.10.1

Runda 2.

Kapitanowie, witajcie w teście publicznym aktualizacji 0.10.1!

Wydarzenie Włoskie pancerniki: część 1, zaktualizowane potyczki i inne nowe funkcje. Rzućcie okiem na biuletyn deweloperów i witajcie w teście.

NAPISZ OPINIĘ

Dowódcy, doceniamy Wasz wkład i dokonujemy zmian na bieżąco! Pamiętajcie jednak, że nie możemy opublikować informacji o wszystkich zmianach we wszystkich regionach, ponieważ jest ich bardzo wiele, a czas testu jest ograniczony. Rozsyłamy więc wszystkie informacje o zmianach jedynie w języku angielskim. Dziękujemy za zrozumienie.

Harmonogram rundy 2.

Początek: Cz. 04 Lut. 17:30 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. 04 Lut. 17:30
Koniec: Wt. 09 Lut. 06:30 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Wt. 09 Lut. 06:30

Сommanders, thank you for participating in the Public Test for Update 0.10.1! Your feedback helps us to improve the version and to fix errors. Check out the changelog and join the second session of the Public Test!

Changelog

 • A set amount of credits and XP per battle has been implemented for "1 vs 1" Brawls:
  • In case of victory, you'll receive 1,250 base XP and 125,000 credits
  • In case of defeat, you'll receive 250 base XP and 75,000 credits
 • The loading screen image was changed.
 • Fixed a bug which caused a negative number of players to be displayed when waiting in the queue for a Brawl.
 • Fixed a bug which caused the ship not to return to port after a Brawl battle in some cases.
 • Fixed a bug which caused the block with the ship's tech spec and the commander not to be displayed in the port after leaving the Armory.
 • Balance changes to several ships were made.
 • Fixed several other bugs.

Cechy szczególne testu

Nagrody za aktywność na serwerze testu publicznego mogą różnić się od tych na głównym serwerze. Nowe włoskie pancerniki nie będą dostępne na serwerze testu publicznego.

W wersji 0.10.1 wprowadziliśmy zmiany w potyczkach i uczyniliśmy z nich osobny typ bitwy, a sezony będą krótkie i toczone w mniejszych formatach drużynowych. Gracz może w nich wziąć udział w dywizjonie lub solo. Można też wziąć udział w potyczkach, nie należąc do żadnego klanu.

W trakcie testu publicznego dwa sezony potyczek toczone będą w następującym formacie:

 • Runda 1: bitwy 3 na 3, okręty X poziomu. Ograniczenia: maksymalnie jeden lotniskowiec, jeden pancernik, dwa krążowniki i dwa niszczyciele na drużynę
 • Runda 2: bitwy 1 na 1, okręty X poziomu wszystkich typów

Na teście serwera publicznego w bitwach rankingowych udział brać będą drużyny złożone z okrętów VIII–X poziomu (w zależności od ligi), po 7 okrętów w każdej drużynie.

Misje bojowe i nagrody

Runda
1. 2.
Stoczyć bitwę losową lub kooperacyjną. Nagroda na serwerze głównym: po 3 sygnały każdego typu, z wyjątkiem sygnałów specjalnych
Stoczyć 3 bitwy losowe lub kooperacyjne. Nagroda na serwerze głównym: 10 wzorów kamuflażu Typ 6
Zdobyć 8000 bazowych PD w bitwach losowych. Nagroda na serwerze głównym: 1 kontener Wargaming
Zdobyć 1. stopień w lidze brązowej w bitwach rankingowych. Nagroda na serwerze głównym: po 1 szt. każdego z następujących sygnałów specjalnych: Smok, Wiwerna, Czerwony smok, Uroboros i Hydra
Zdobyć 1. stopień w lidze srebrnej w bitwach rankingowych. Nagroda na serwerze głównym: po 5 szt. każdego z następujących sygnałów specjalnych: Smok, Wiwerna, Czerwony smok, Uroboros i Hydra
Zdobyć 1. stopień w lidze złotej w bitwach rankingowych. Nagroda na serwerze głównym: po 3 następujących sygnałów specjalnych: Smok, Wiwerna, Czerwony smok, Uroboros i Hydra

Jeden kontener Wargaming zawiera 1 dzień konta premium Warships.

Premie początkowe

 • Każdy uczestnik testu publicznego na swoim koncie testu publicznego posiadać będzie okręty VIII poziomu, za których sterami zasiądą dowódcy z 19 punktami umiejętności.
 • Ceny badań okrętów i modułów będą znacznie obniżone.
 • Gracze będą mogli resetować umiejętności dowódców za darmo.

Jeśli dołączacie do testu publicznego po raz pierwszy od aktualizacji 0.10.0, zostaniecie nagrodzeni następującymi premiami:

 • 500 000 000 kredytów; 30 000 dublonów oraz 90 dniami konta premium.
 • 50 sygnałami wszystkich typów (poza sygnałami specjalnymi), które również zostaną dodane do Waszych kont testu publicznego.

Jak wziąć udział

Wszystkie informacje o tym, jak dołączyć do testu publicznego i o warunkach zdobycia nagród są dostępne na naszej oficjalnej stronie w specjalnym artykule.

TEST PUBLICZNY: INSTRUKCJE

ź: WoWs
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...