PanzerNews - WoWs: test publiczny aktualizacji 0.10.5

WoWs: test publiczny aktualizacji 0.10.5

Runda 2.

Kapitanowie, witajcie w teście publicznym aktualizacji 0.10.5!

Czeka na Was wydarzenie Wielka bitwa, wyłączone uszkodzenia sojuszników i inne nowinki! Rzućcie okiem na biuletyn deweloperów i witajcie w teście.

NAPISZ OPINIĘ

Dowódcy, doceniamy Wasz wkład i dokonujemy zmian na bieżąco! Pamiętajcie jednak, że nie możemy opublikować informacji o wszystkich zmianach we wszystkich regionach, ponieważ jest ich bardzo wiele, a czas testu jest ograniczony. Rozsyłamy więc wszystkie informacje o zmianach jedynie w języku angielskim. Dziękujemy za zrozumienie.

Harmonogram rundy 2.

Początek: Cz. 03 Cze. 18:30 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 03 Cze. 18:30
Koniec: Wt. 08 Cze. 07:30 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Wt. 08 Cze. 07:30

Сommanders, thank you for participating in the Public Test for Update 0.10.5! Your feedback helps us to improve the version and to fix errors. Check out the changelog and join the second session of the Public Test!

Changelog

 • The chance of fire occurrence on Satsuma and Hannover was reduced.
 • The sound of Satsuma's main battery firing became the same as that of Shikishima.
 • Balance changes to several ships were made.
 • Fixed a bug because of which the button "Video about the event" on the screen with the information about the Grand Battle was not working.
 • Fixed several other bugs.

Cechy szczególne testu

Nagrody za aktywność na serwerze testu publicznego mogą różnić się od tych na głównym serwerze.

Autoryzacja z użyciem konta głównego

Począwszy od aktualizacji 0.10.5, możecie użyć swoich danych z głównego serwera World of Warships (głównego konta) do zalogowania się na serwerze testu publicznego. Nie musicie już tworzyć osobnych kont do uczestnictwa w rozmaitych testach, a do tego znacznie ułatwia nam to przyznawanie Wam nagród na serwer główny.

Aby zalogować się na serwer testu publicznego World of Warships za pomocą danych swojego konta głównego, należy wybrać test publiczny z sekcji Instancji gry w Wargaming Game Center, a następnie wybrać konto w lewym, górnym rogu.

Nagrody za udział w teście publicznym zostaną przypisane do konta na serwerze głównym World of Warships, na które się zalogowaliście.

Na serwerze testu publicznego region Waszego konta głównego zostanie pokazany zaraz za Waszą nazwą użytkownika.

 • Grając na serwerze testu publicznego poprzez WGC, jakiekolwiek należne nagrody testu publicznego zostaną przypisane tylko na odpowiednie konto WGC.
 • Grając na serwerze testu publicznego poprzez Steam, jakiekolwiek należne nagrody testu publicznego zostaną przypisane tylko na odpowiednie konto Steam.

Otrzymacie wszystkie premie początkowe zaraz po pierwszym logowaniu na serwer testu publicznego, korzystając z danych logowania Waszego konta głównego. Wszystkie oddzielne konta testu publicznego będą usunięte i niedostępne do użytku.

Wcześniejsza instalacja aktualizacji

Wraz z testem publicznym aktualizacji 0.10.5 możecie pobrać nową wersję gry z wyprzedzeniem, a następnie zainstalować ją w dowolnym, wygodnym terminie przed wprowadzeniem aktualizacji. Gdy będziecie gotowi, kliknijcie przycisk Aktualizuj, który znajduje się po prawej stronie od przycisku Graj w Wargaming Game Center, gdy tylko pliki aktualizacji zostaną pobrane.

Aby użyć funkcji wcześniejszej instalacji, aktywujcie wcześniejsze aktualizacje w sekcji Aktualizacji w Wargaming Game Center.

Misje bojowe i nagrody

Runda
1. 2.
Stoczyć bitwę losową lub kooperacyjną. Nagroda na serwerze głównym: po 3 sygnały każdego typu, z wyjątkiem sygnałów specjalnych
Stoczyć trzy bitwy losowe lub kooperacyjne. Nagroda na serwerze głównym: 10 wzorów kamuflażu Typ 6
Zdobyć 100 baretek „Trafienia rakietami” w bitwach losowych. Nagroda na serwerze głównym: 1 kontener Wargaming
Stoczyć pięć bitew w Wielkiej bitwie. Nagroda na serwerze głównym: po 5 szt. każdego z następujących sygnałów specjalnych — Smok, Wiwerna, Czerwony smok, Uroboros i Hydra
Stoczyć trzy bitwy za sterami superpancerników w Wielkiej bitwie. Nagroda na serwerze głównym: po 3 następujące sygnały specjalne — Skylla, Bazyliszek i Lewiatan
Zdobyć co najmniej dwie gwiazdy w jednej rundzie bitwy morskiej. Nagroda na serwerze głównym: po 3 szt. każdego z następujących sygnałów specjalnych — Smok, Wiwerna, Czerwony smok, Uroboros i Hydra

Jeden kontener Wargaming zawiera 1 dzień konta premium Warshpis.

Premie początkowe

 • Koszt badań okrętów i modułów będzie znacznie obniżony.
 • Gracze będą mogli resetować umiejętności dowódców za darmo.

Jeśli dołączacie do testu publicznego po raz pierwszy od aktualizacji 0.10.2, zostaniecie nagrodzeni następującymi premiami na swoich kontach testu publicznego:

 • Wszystkimi możliwymi do zbadania okrętami VI oraz VIII poziomu z dowódcami posiadającymi 19 punktów umiejętności.
 • 500 000 000 kredytów; 30 000 dublonów oraz 90 dniami konta premium Warships.
 • 50 flagami sygnałowymi każdego typu (z wyjątkiem sygnałów specjalnych).

Jak dołączyć

Wszystkie informacje o tym, jak dołączyć do testu publicznego i o warunkach zdobycia nagród są dostępne na naszej oficjalnej stronie w specjalnym artykule.

TEST PUBLICZNY: INSTRUKCJE

ź: WoWs
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...