PanzerNews - WoWs: test publiczny aktualizacji 0.10.6

WoWs: test publiczny aktualizacji 0.10.6

Runda 2.

Kapitanowie!

Wzięcie udziału w teście publicznym jest prostsze niż kiedykolwiek — możecie teraz zalogować się za pomocą danych z konta głównego. Aby to zrobić, wybierzcie „Test publiczny” w menu Instancji gry, w aplikacji Wargaming Game Center. Tym razem przygotowaliśmy dla Was jeszcze więcej nagród! Zdobywajcie żetony społeczności, by móc wymienić ja na okręt  III Katori, rzadkie stałe kamuflaże, kontenery z okrętami premium V i VII poziomu oraz inne przydatne przedmioty. Dołączcie do testu, zgarniajcie nagrody i pomóżcie nam uczynić grę jeszcze lepszą!

Poznajcie wydarzenie „Holenderskie krążowniki: część 1.”, sprawdźcie zaktualizowany interfejs misji bojowych i rzućcie okiem na wiele innych nowości. Nie zapomnijcie przeczytać biuletynu deweloperów i do zobaczenia na serwerze testu publicznego!

NAPISZ OPINIĘ

Dowódcy, doceniamy Wasz wkład i dokonujemy zmian na bieżąco! Pamiętajcie jednak, że nie możemy opublikować informacji o wszystkich zmianach we wszystkich regionach, ponieważ jest ich bardzo wiele, a czas testu jest ograniczony. Rozsyłamy więc wszystkie informacje o zmianach jedynie w języku angielskim. Dziękujemy za zrozumienie.

Harmonogram rundy 2.

Początek: Cz. 01 Lip. 18:30 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 01 Lip. 18:30
Koniec: Wt. 06 Lip. 07:30 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Wt. 06 Lip. 07:30

Сommanders, thank you for participating in the Public Test for Update 0.10.6! Your feedback helps us to improve the version and to fix errors. Check out the changelog and join the second session of the Public Test!

Changelog

  • Balance changes to several ships were made. You will find more details in development blog of 29 June and 1 July.
  • Fixed an issue that caused the fireworks in the Saint Petersburg port to not have any sound.
  • Fixed an issue that caused ships that were far away from islands to run aground or collide with underwater obstacles on The Atlantic and Trap maps.
  • Fixed an issue that caused ships on autopilot and bots to collide with islands in some cases.
  • Fixed several other issues.

Cechy szczególne testu

Nagrody za aktywność na serwerze testu publicznego mogą różnić się od tych na głównym serwerze.

Serwer testu publicznego aktualizacji 0.10.6 zaoferuje potyczki, w których mierzyć się będą ze sobą okręty VII poziomu w formacie 3 na 3. Ograniczenia: maksymalnie jeden okręt każdej klasy w drużynie.

Misje bojowe i nagrody

Poczynając od testu publicznego aktualizacji 0.10.6, będziecie mieli możliwość zdobycia nowego zasobu — żetonów społeczności — za wykonywanie zadań. Żetony społeczności można wymienić na różnorodne nagrody w Zbrojowni, w tym rzadkie stałe kamuflaże, kontenery, okręty premium, kontenery z okrętami premium oraz inne przedmioty w grze. Wszystkie informacje dotyczące żetonów społeczności znajdziecie w osobnym artykule.

Runda
1 2
Stoczyć bitwę losową lub kooperacyjną. Nagroda na serwerze głównym: 100 żetonów społeczności
Stoczyć 3 bitwy losowe lub kooperacyjne. Nagroda na serwerze głównym: 200 żetonów społeczności
Zdobyć 8000 bazowych PD w bitwach losowych lub potyczkach. Nagroda na serwerze głównym: 1 kontener Wargaming
Zadać 700 000 pkt. uszkodzeń lub zapewnić 250 000 pkt. uszkodzeń poprzez wykrywanie okrętów przeciwnika w bitwach losowych i potyczkach. Nagroda na serwerze głównym: 450 żetonów społeczności
Zdobyć 70 baretek „Podpalenie”, „Spowodowanie zalania”, „Trafienia w cytadelę” lub „Trafienia torpedami” w bitwach losowych i potyczkach. Nagroda na serwerze głównym: 500 żetonów społeczności
Zdobyć 30 baretek „Zniszczenia” w bitwach losowych i potyczkach. Nagroda na serwerze głównym: 2000 żetonów społeczności

Każdy kontener Wargaming zawiera 1 dzień konta premium Warships.

Premie początkowe

  • Koszt badań okrętów i modułów będzie znacznie obniżony.
  • Gracze będą mogli resetować umiejętności dowódców za darmo.

Jeśli dołączacie do testu publicznego po raz pierwszy od aktualizacji 0.10.5, zostaniecie nagrodzeni następującymi premiami:

  • Na początku testu publicznego każdy uczestnik na swoim koncie posiadać będzie wszystkie możliwe do zbadania okręty VI oraz VIII poziomu, za których sterami zasiądą dowódcy z 19 punktami umiejętności.
  • 500 000 000 kredytów; 30 000 dublonów oraz 90 dni konta premium Warships
  • 50 sygnałów wszystkich typów (poza sygnałami specjalnymi), które również zostaną dodane do Waszych kont testu publicznego.

Jeśli stoczyliście co najmniej jedną bitwę na serwerze testu publicznego podczas testów aktualizacji 0.10.5, Wasze konta zostaną skopiowane z serwera głównego na serwer testu publicznego.

Jak wziąć udział

Wszystkie informacje o tym, jak dołączyć do testu publicznego i o warunkach zdobycia nagród są dostępne na naszej oficjalnej stronie w specjalnym artykule.

TEST PUBLICZNY: INSTRUKCJE

ź: WoWs
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...