PanzerNews - WoWs: test publiczny aktualizacji 0.10.8

WoWs: test publiczny aktualizacji 0.10.8

Runda 2.

Kapitanowie, zapraszamy Was do wzięcia udziału w teście publicznym aktualizacji 0.10.8 — możecie zdobyć żetony społeczności za uczestnictwo!

Wzięcie udziału w teście publicznym jest prostsze niż kiedykolwiek — teraz możecie zalogować się za pomocą konta głównego. Aby to zrobić, wybierzcie Test publiczny w sekcji Instancje gry w aplikacji Wargaming Game Center.

Zdobywajcie żetony społeczności i wymieniajcie je na kontenery z okrętami premium V i VII poziomu, rzadkie stałe kamuflaże i inne przedmioty. Wszystkie informacje dotyczące żetonów społeczności znajdziecie w osobnym artykule.

Czekają na Was wydarzenie Radzieckie lotniskowce, szósta rocznica World of Warships i inne nowości. Nie zapomnijcie przeczytać Biuletynu deweloperów i do zobaczenia na serwerze testu publicznego!

NAPISZ OPINIĘ

Dowódcy, doceniamy Wasz wkład i dokonujemy zmian na bieżąco! Pamiętajcie jednak, że nie możemy opublikować informacji o wszystkich zmianach we wszystkich regionach, ponieważ jest ich bardzo wiele, a czas testu jest ograniczony. Rozsyłamy więc wszystkie informacje o zmianach jedynie w języku angielskim. Dziękujemy za zrozumienie.

Harmonogram rundy 2.

Początek: Cz. 26 Sie. 18:30 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 26 Sie. 18:30
Koniec: Wt. 31 Sie. 07:30 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Wt. 31 Sie. 07:30

Сommanders, thank you for participating in the Public Test for Update 0.10.8! Your feedback helps us to improve the version and to fix errors. Check out the changelog and join the second session of the Public Test!

Changelog

 • Balance changes made to German and Soviet aircraft carriers,  X Franklin D. Roosevelt and several other ships. Further details can be found in our Development Blog of 24 August and 26 August;
 • Fixed several issues and changed the background on the queue screen in the Convoys battle type;
 • Fixed an issue which caused the Grand battle icon to be displayed instead of the Convoys icon in combat mission descriptions;
 • Fixed an issue which caused the "impossible to hit the target" icon to be displayed above ships which can be hit by deepwater torpedoes;
 • Fixed an issue which caused the sound of ASW armament reloading to be played in Random battles on ships with ASW armament;
 • Fixed an issue which caused ships on the "Neighbors" map to be stuck near one of the islands;
 • Fixed an issue which caused bonuses to ship detectability to be displayed incorrectly on some of the upgrades;
 • Fixed several other issues.

Misje bojowe i nagrody

 • Nagrody za aktywność na serwerze testu publicznego mogą różnić się od tych na serwerze głównym.
 • Nagrody są automatycznie przyznawane na Wasze konto w ciągu kilku dni od wprowadzenia nowej wersji.

Możecie zdobywać żetony społeczności za wypełnianie misji bojowych na serwerze testu publicznego.

Runda
1. 2.
Zdobyć 250 bazowych PD w jednej bitwie losowej lub kooperacyjnej. Nagroda na serwerze głównym: 100 żetonów społeczności.
Zdobyć 1000 bazowych PD w bitwach losowych lub kooperacyjnych. Nagroda na serwerze głównym: 200 żetonów społeczności.
Zdobyć 8000 bazowych PD w bitwach losowych lub w trybie Konwój dla jednej z drużyn w wydarzeniu Rywalizacja Biur Projektowych. Nagroda na serwerze głównym: 1 kontener Wargaming.
Zgarnijcie jedną z trzech odznak — Biuro Polikarpowa, Biuro Czetwierikowa lub Biuro Koczerigina — za uczestnictwo w wydarzeniu Rywalizacja Biur Projektowych. Nagroda na serwerze głównym: 1000 żetonów społeczności.

Żeby wypełnić misję bojową w trakcie 2. rundy testu publicznego, należy wybrać inną drużynę.

Stoczyć pięć bitew w trybie Konwój i zadać przynajmniej 30 000 PW uszkodzeń w każdej bitwie. Nagroda na serwerze głównym: 750 żetonów społeczności.
Zadać 700 000 pkt. uszkodzeń lub zapewnić 250 000 PW uszkodzeń poprzez wykrywanie okrętów przeciwnika w bitwach losowych i w trybie Konwój. Nagroda na serwerze głównym: 450 żetonów społeczności.

Każdy kontener Wargaming zawiera 1 dzień konta premium Warships, 3 sygnały Papa Papa oraz 3 sygnały Juliet Charlie.

Premie początkowe

 • Koszt badań okrętów i modułów będzie znacznie obniżony.
 • Gracze będą mogli resetować umiejętności dowódców za darmo.

Jeśli logujecie się na serwer testu publicznego po raz pierwszy, to, począwszy od aktualizacji 0.10.7, następujące premie zostaną przyznane na Wasze konta:

 • Na początku testu publicznego każdy uczestnik na swoim testowym koncie posiadać będzie wszystkie możliwe do zbadania okręty VI oraz VIII poziomu, za których sterami zasiądą dowódcy z 19 punktami umiejętności.
 • 500 000 000 kredytów; 30 000 dublonów oraz 90 dni konta premium Warships.
 • 50 sygnałów wszystkich typów (poza sygnałami specjalnymi), które również zostaną dodane do Waszych kont testu publicznego.

Jeśli stoczyliście co najmniej jedną bitwę na serwerze testu publicznego podczas testów aktualizacji 0.10.7, Wasze konta zostaną skopiowane z serwera głównego na serwer testu publicznego.

Jak wziąć udział

Wszystkie informacje dotyczące dołączenia do testu publicznego i zdobycia w nim nagród są dostępne w naszym instruktarzu.

TEST PUBLICZNY: INSTRUKCJE

ź: WoWs
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...