PanzerNews - WoWs: test publiczny aktualizacji 0.9.10

WoWs: test publiczny aktualizacji 0.9.10

Runda 2.

Kapitanowie, witajcie w teście publicznym aktualizacji 0.9.10!

Wydarzenie „Amerykańskie pancerniki: część 2.”, nowa kolekcja oraz Bitwy kluczowe Rzućcie okiem na biuletyn deweloperów i witajcie w teście.

NAPISZ OPINIĘ

Dowódcy, doceniamy Wasz wkład i dokonujemy zmian na bieżąco! Pamiętajcie jednak, że nie możemy opublikować informacji o wszystkich zmianach we wszystkich regionach, ponieważ jest ich bardzo wiele, a czas testu jest ograniczony. Rozsyłamy więc wszystkie informacje o zmianach jedynie w języku angielskim. Dziękujemy za zrozumienie.

Harmonogram rundy 2.

Początek: Cz. 15 Paź. 18:30 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 15 Paź. 18:30
Koniec: Wt. 20 Paź. 07:30 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Wt. 20 Paź. 07:30
Opis zmian w j. angielskim:

Commanders, thank you for participating in the Public Test! Your feedback helps us to improve the version and to fix errors. Check out the changelog and join the second session of the Public Test!

Changelog

  • Balance changes to ships in Key Battle, fixed several bugs in this type of battle, updated visual effects and text prompts.
  • Fixed an issue which caused German planes to slow down too slowly when engine boost was used and get back to the cruising speed too quickly.
  • Fixed an issue which caused the incorrect display of ship guns on the ship silhouette.
  • Balance changes to several ships were made.
  • Fixed several other bugs.

Cechy szczególne testu

Nagrody za aktywność na serwerze testu publicznego mogą różnić się od tych na głównym serwerze. Nowe amerykańskie pancerniki nie są dostępne do zbadania na serwerze testu publicznego.

Pierwszy okręt do Bitew kluczowych będzie dostępny w Porcie od razu, z podstawowymi modułami. Nowe moduły i okręty można zdobyć, wypełniając misje bojowe. Opis misji bojowych dostępny jest w kliencie gry.

Misje bojowe i nagrody

Runda
1. 2.
Stocz bitwę losową lub kooperacyjną. Nagroda na serwerze głównym: po 3 sygnały każdego typu, z wyjątkiem sygnałów specjalnych.
Stocz 3 bitwy losowe lub kooperacyjne. Nagroda na serwerze głównym: 10 wzorów kamuflażu Typ 6.
Zbierz kolekcję „Stale nieustraszeni!”. Nagroda na serwerze głównym: 1 kontener Wargaming.
Ukończ Halloweenowy łańcuch misji bojowych. Nagroda na serwerze głównym: po 5 następujących sygnałów specjalnych: Smok, Wiwerna, Czerwony smok, Uroboros i Hydra.
Zadaj 1 000 000 pkt. uszkodzeń w Bitwach kluczowych po ukończeniu Halloweenowego łańcucha misji bojowych. Nagroda na serwerze głównym: po 3 następujące sygnały specjalne: Skylla, Bazyliszek i Lewiatan.

Jeden kontener Wargaming zawiera 1 dzień konta premium Warships.

Premie początkowe

  • Każdy uczestnik testu publicznego na swoim koncie testu publicznego posiadać będzie okręty VIII poziomu, za których sterami zasiądą dowódcy z 15 punktami umiejętności.
  • Koszt badań okrętów i modułów będzie znacznie obniżony.
  • Gracze będą mogli resetować umiejętności dowódców za darmo.

Jeśli dołączacie do testu publicznego po raz pierwszy od aktualizacji 0.9.9, zostaniecie nagrodzeni następującymi premiami:

  • 500 000 000 kredytów; 30 000 dublonów oraz 90 dniami konta premium.
  • 50 sygnałami wszystkich typów (poza sygnałami specjalnymi), które również zostaną dodane do Waszych kont testu publicznego.

Jak wziąć udział

Wszystkie informacje o tym, jak dołączyć do testu publicznego i o warunkach zdobycia nagród są dostępne na naszej oficjalnej stronie w specjalnym artykule.

TEST PUBLICZNY: INSTRUKCJE

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...