PanzerNews - WoWs: test publiczny aktualizacji 0.9.4

WoWs: test publiczny aktualizacji 0.9.4

Runda 2.

Dołączcie do testu publicznego nadchodzącej aktualizacji, aby zdobyć nagrody na serwerze głównym!

Spodziewajcie się okrętów podwodnych, wydarzenia Radzieckie krążowniki, darmowego ulepszonego sprzętu eksploatacyjnego, bitew rankingowych i innych ulepszeń. Rzućcie okiem na biuletyn deweloperów i witajcie w teście!

NAPISZ OPINIĘ

Dowódcy, doceniamy Wasz wkład i dokonujemy zmian na bieżąco! Pamiętajcie jednak, że nie możemy opublikować informacji o wszystkich zmianach we wszystkich regionach, ponieważ jest ich bardzo wiele, a czas testu jest ograniczony. Rozsyłamy więc wszystkie informacje o zmianach jedynie w języku angielskim. Dziękujemy za zrozumienie.

Harmonogram rundy 2.

Początek: Cz. 23 Kwi. 18:30 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 23 Kwi. 18:30
Koniec: Wt. 28 Kwi. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Wt. 28 Kwi. 07:00

Dowódcy, dziękujemy za udział w publicznym teście aktualizacji 0.9.4, a zwłaszcza za udział w bitwach okrętów podwodnych. Wasze szczere i szczegółowe opinie pomogą nam dostroić nową klasę, jej mechanikę i interakcje z innymi okrętami.

Prace nad okrętami podwodnymi będą kontynuowane w oparciu o wyniki zarówno testu publicznego, jak i nadchodzącego wydarzenia na głównym serwerze, a my planujemy wkrótce dostarczyć bardziej szczegółowe informacje i nasze plany.

 • Tryb dominacji z 4 kluczowymi obszarami został dodany do bitew podmorskich. Początkowa liczba punktów, a także szybkość zdobywania punktów za utrzymywanie kluczowych obszarów, została zwiększona w trybie, który ma 3 kluczowe obszary.
 • Torpedy okrętów podwodnych szybciej dostosują swoją głębokość, dzięki czemu łatwiej będzie trafić inne okręty podwodne.
 • Obrażenia torped i czas przeładowania zostały zmniejszone.
 • Naprawiono kilka błędów z pierwszej rundy testu publicznego.

Cechy szczególne testu

W dniach od 23 do 28 kwietnia każdy gracz będzie mógł wypróbować okręty podwodne w specjalnym trybie bitwy!
 • Wybierzcie typ bitwy okrętów podwodnych.
 • Bitwy będą się odbywać na mapach Sąsiedzi i Trójząb za sterami okrętów VI poziomu.
 • Jeśli będzie to potrzebne, składy drużyn zostaną uzupełnione botami.
Więcej o tym, jak grać okrętami podwodnymi, a także jak sobie z nimi radzić, możecie przeczytać w specjalnym artykule.

Misje bojowe i nagrody

Runda
1. 2.
Stocz bitwę losową lub kooperacyjną za sterami okrętu VII–X poziomu. Nagroda na serwerze zwykłym: po 3 sygnały każdego typu, z wyjątkiem sygnałów specjalnych.
Stocz trzy bitwy losowe lub kooperacyjne za sterami okrętów VII–X poziomu. Nagroda na serwerze zwykłym: 10 wzorów kamuflażu Typ 6.
Zdobądź 8000 bazowych PD w bitwach losowych za sterami okrętów VII–X poziomu. Nagroda na serwerze zwykłym: 1 kontener Wargaming.
Zdobądź 6000 bazowych PD w bitwach okrętów podwodnych. Nagroda na serwerze zwykłym: po 5 następujących sygnałów specjalnych: Smok, Wiwerna, Czerwony smok, Uroboros i Hydra.
Stocz dziesięć bitew okrętów podwodnych za sterami okrętów podwodnych. Nagroda na serwerze zwykłym: pamiątkowa flaga dla uczestników beta testu okrętów podwodnych.
Stocz piętnaście bitew okrętów podwodnych za sterami okrętów dowolnej klasy z wyjątkiem okrętów podwodnych. Nagroda na serwerze zwykłym: naszywka dla uczestników beta testu okrętów podwodnych.

Jeden kontener Wargaming zawiera 1 dzień konta premium Wargaming.

Sezon wiosenny

Test publiczny 0.9.3 otworzył sezon wiosenny, który ma potrwać przez trzy aktualizacje.

Nagrody

 • Ukończenie dwóch misji osobistych zostanie nagrodzone emblematem sezonowym.
 • Ukończenie trzech misji osobistych zostanie nagrodzone unikatową flagą, naszywką oraz kontenerem Okręt premium VI poziomu.
 • Ci, którzy posiadają wszystkie cztery różne sezonowe emblematy, zostaną nagrodzeni unikatowym emblematem Weterana testu publicznego.
Sezon wiosenny #2
 • Stocz 20 bitew.
 • Zdobądź 30 000 bazowych PD.
 • Zdobądź 100 baretek „Podpalenie”, „Spowodowanie zalania”, „Trafienia w cytadelę” lub „Trafienia torpedami”.
Nagroda na serwerze zwykłym: 4 kontenery Radzieckie.

Misję można wykonać tylko raz, za sterami okrętów VI–X poziomu w bitwach losowych i okrętów podwodnych.

Gdy tylko ukończycie tę misję, misja Sezon wiosenny #1 z poprzedniego testu publicznego stanie się dostępna. Jeśli rozpoczęliście już wykonywanie misji Sezonu wiosennego podczas testu publicznego 0.9.3, Wasz postęp zostanie zachowany.

Premie początkowe

 • Na początku testu publicznego każdy uczestnik na swoim koncie posiadać będzie okręty VI–VIII poziomu, za których sterami zasiądą dowódcy z 15 punktami umiejętności.
 • Koszt badań okrętów i modułów będzie znacznie obniżony.
 • Gracze będą mogli resetować umiejętności dowódców za darmo.

Jeśli dołączacie do testu publicznego po raz pierwszy od aktualizacji 0.9.3, zostaniecie nagrodzeni następującymi premiami:

 • 500 000 000 kredytów; 30 000 dublonów oraz 90 dniami konta premium.
 • 50 sygnałami wszystkich typów (poza sygnałami specjalnymi), które również zostaną dodane do Waszego konta testu publicznego.

Jak dołączyć do testu publicznego

Wszystkie informacje o tym, jak dołączyć do testu publicznego i o warunkach zdobycia nagród są dostępne na naszej oficjalnej stronie w specjalnym artykule.

TEST PUBLICZNY: INSTRUKCJE

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...