PanzerNews - WoWs: test publiczny aktualizacji 0.9.5

WoWs: test publiczny aktualizacji 0.9.5

Runda 2.

Ruszamy ze Stocznią, zaktualizowanymi misjami bojowymi oraz Zbrojownią, a także z innymi zmianami. Rzućcie okiem na biuletyn deweloperów i witajcie w teście!

NAPISZ OPINIĘ

Dowódcy, doceniamy Wasz wkład i dokonujemy zmian na bieżąco! Pamiętajcie jednak, że nie możemy opublikować informacji o wszystkich zmianach we wszystkich regionach, ponieważ jest ich bardzo wiele, a czas testu jest ograniczony. Rozsyłamy więc wszystkie informacje o zmianach jedynie w języku angielskim. Dziękujemy za zrozumienie.

Harmonogram rundy 2.

Początek: Cz. 28 Maj 18:30 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 28 Maj 18:30
Koniec: Wt. 02 Cze. 10:30 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Wt. 02 Cze. 10:30

Dowódcy, dziękujemy za udział w teście publicznym dla aktualizacji 0.9.5! Wasza opinia pomaga nam wprowadzić ulepszenia i naprawić wszelkie błędy. Sprawdźcie listę zmian i dołączcie do drugiej rundy testu publicznego!

Lista zmian

 • Dokonano zmian w gałęzi radzieckich krążowników: V Kirow i  X Moskwa zostały zastąpione przez X Aleksander Niewski i V Kotowskij.
 • Naprawiono błąd, który powodował nieprawidłowe wyświetlanie drzew na mapie Grecja.
 • Naprawiono kilka drobnych błędów.

Cechy szczególne testu

Do Zbrojowni zawitają następujące zestawy do przetestowania:

 • Zestawy losowe z żetonami radzieckimi, dostępne za dublony.
 • Zestawy z okrętami V TexasV Marblehead oraz V Oktiabrskaja Rewolucja, wszystkie dostępne za żetony radzieckie. Zestawy te są otwierane jeden po drugim.

Na serwerze testu publicznego znajdziecie również sześć misji codziennych, aktualizowanych każdego dnia.

Misje bojowe i nagrody

Runda
1. 2.
Wypełnij dwie misje codzienne w bitwach losowych i kooperacyjnych. Nagroda na serwerze zwykłym: po 3 sygnały każdego typu, z wyjątkiem sygnałów specjalnych.
Wypełnij cztery misje codzienne w bitwach losowych i kooperacyjnych. Nagroda na serwerze zwykłym: 10 wzorów kamuflażu Typ 6.
Ukończ 20 etapów budowania Stoczni. Przynajmniej dwie z nich muszą zostać zrobione korzystając z Dyrektyw. Nagroda na serwerze zwykłym: 1 kontener Wargaming.
Odnieś zwycięstwo w bitwach kooperacyjnych za sterami czterech z sześciu następujących okrętów: Campbeltown, Oleg, Charleston, Texas, Marblehead, Oktiabrskaja Rewolucja. Nagroda na serwerze zwykłym: po 5 następujących sygnałów specjalnych: Smok, Wiwerna, Czerwony smok, Uroboros i Hydra.
Wypełnij dziesięć misji codziennych w bitwach losowych i kooperacyjnych. Nagroda na serwerze zwykłym: po 3 następujące sygnały specjalne: Skylla, Bazyliszek oraz Lewiatan.

Jeden kontener Wargaming zawiera 1 dzień konta premium Wargaming.

Sezon wiosenny

Test publiczny 0.9.3 otworzył sezon wiosenny, który ma potrwać przez trzy aktualizacje.

Nagrody

 • Ukończenie dwóch misji osobistych zostanie nagrodzone emblematem sezonowym.
 • Ukończenie trzech misji osobistych zostanie nagrodzone unikatową flagą, naszywką oraz kontenerem Okręt premium VI poziomu.
 • Ci, którzy posiadają wszystkie cztery różne sezonowe emblematy, zostaną nagrodzeni unikatowym emblematem Weterana testu publicznego od podsumowania wyników testu publicznego.
Sezon wiosenny #3
Zadaj 1 000 000 uszkodzeń za sterami lotniskowca lub niszczyciela. LUB Zadaj 1 500 000 uszkodzeń za sterami pancernika lub krążownika. Nagroda na serwerze zwykłym: po 3 następujące wzory kamuflażu: Nagrodzony, Trofeum, Zasłużony oraz Triumfalny.

Misję można wykonać tylko raz, za sterami okrętów VIII–X poziomu w bitwach losowych.

Ukończenie powyższej misji otwiera dostęp do misji Sezon wiosenny #2 z poprzedniego testu publicznego. Gdy tylko ukończycie misję Sezon wiosenny #2, zostanie Wam udostępniona misja Sezon wiosenny #1 z testu publicznego aktualizacji 0.9.3. Jeśli rozpoczęliście już wykonywanie misji Sezonu wiosennego podczas testów publicznych 0.9.3 oraz 0.9.4, Wasz postęp zostanie zachowany.

Premie początkowe

 • Na początku testu publicznego każdy uczestnik na swoim koncie posiadać będzie okręty VIII poziomu, za których sterami zasiądą dowódcy z 15 punktami umiejętności.
 • Koszt badań okrętów i modułów będzie znacznie obniżony.
 • Gracze będą mogli resetować umiejętności dowódców za darmo.

Jeśli dołączacie do testu publicznego po raz pierwszy od aktualizacji 0.9.3, zostaniecie nagrodzeni następującymi premiami:

 • 500 000 000 kredytów; 30 000 dublonów oraz 90 dniami konta premium.
 • 50 sygnałami wszystkich typów (poza sygnałami specjalnymi), które również zostaną dodane do Waszego konta testu publicznego.

Jak dołączyć do testu publicznego

Wszystkie informacje o tym, jak dołączyć do testu publicznego i o warunkach zdobycia nagród są dostępne na naszej oficjalnej stronie w specjalnym artykule.

TEST PUBLICZNY: INSTRUKCJE

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...