PanzerNews - WoWs: test publiczny aktualizacji 0.9.9: Runda 2.

WoWs: test publiczny aktualizacji 0.9.9: Runda 2.

Kapitanowie, witajcie w teście publicznym aktualizacji 0.9.9!

Wydarzenie „Amerykańskie pancerniki: cz. 1”, najemnicy w bitwach klanowych, nowe celowniki dla lotniskowców i inne nowości! Rzućcie okiem na biuletyn deweloperów i witajcie w teście.

NAPISZ OPINIĘ

Dowódcy, doceniamy Wasz wkład i dokonujemy zmian na bieżąco! Pamiętajcie jednak, że nie możemy opublikować informacji o wszystkich zmianach we wszystkich regionach, ponieważ jest ich bardzo wiele, a czas testu jest ograniczony. Rozsyłamy więc wszystkie informacje o zmianach jedynie w języku angielskim. Dziękujemy za zrozumienie.

Harmonogram rundy 2.

Początek: Cz. 17 Wrz. 18:30 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 17 Wrz. 18:30
Koniec: Wt. 22 Wrz. 07:30 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Wt. 22 Wrz. 07:30

Сommanders, thank you for participating in the Public Test for Update 0.9.9! Your feedback helps us to improve the version and to fix errors. Check out the changelog and join the second session of the Public Test!

Changelog:

 • Reduced the shaking effect on planes when they receive damage.
 • Fixed a bug that caused the "Expert Marksman" skill to provide the wrong bonuses to the traverse speed of main battery guns.
 • Balance changes to several ships were made.
 • Fixed several other bugs.

Cechy szczególne testu

Na serwerze testu publicznego rozgrywane będą bitwy klanowe okrętami X poziomu w formacie 3 na 3.

Procedura

 • Maksymalnie dwóch najemników na dywizjon.
 • Ograniczenia dot. okrętów w drużynach:
  • Maksymalnie jeden niszczyciel, krążownik i lotniskowiec.
  • Maksymalnie dwa pancerniki. Jeśli w drużynie jest jeden lotniskowiec, to nie może w niej być więcej niż jeden pancernik.
 • Możecie rozpocząć bitwę klanową na serwerze testu publicznego w dowolnej chwili.

Na potrzeby testów wszyscy gracze mają dostęp do jednej z trzech opcji dostaw codziennych. Będą one przyznawane losowo i różnić się będą wyglądem, a także nagrodami.

Amerykańskie pancerniki VIII Kansas i IX Minnesota są niedostępne na serwerze testu publicznego.

Misje bojowe i nagrody

Runda
1 2
Stocz bitwę losową lub kooperacyjną. Nagroda na serwerze głównym: po 3 sygnały każdego typu, z wyjątkiem sygnałów specjalnych.
Stocz 3 bitwy losowe lub kooperacyjne. Nagroda na serwerze głównym: 10 wzorów kamuflażu Typ 6.
Zdobądź 8000 bazowych PD w bitwach losowych lub klanowych, grając lotniskowcami VIII lub X poziomu. Nagroda na serwerze głównym: 1 kontener Wargaming.
Zdobądź 8000 bazowych PD w bitwach losowych lub klanowych grając okrętami z poziomów VIII–X (z wyjątkiem lotniskowców). Nagroda na serwerze głównym: 3 sygnały specjalne Skylla, 3 sygnały specjalne Bazyliszek, 3 sygnały specjalne Lewiatan.
Stocz jedną bitwę klanową z Lidze Huragan. Nagroda na serwerze głównym: po 5 następujących sygnałów specjalnych: Smok, Wiwerna, Czerwony smok, Uroboros i Hydra.

Jeden kontener Wargaming zawiera 1 dzień konta premium Warships.

Premie początkowe

 • Każdy uczestnik testu publicznego na swoim koncie testu publicznego posiadać będzie okręty VIII poziomu, za których sterami zasiądą dowódcy z 15 punktami umiejętności.
 • Koszt badań okrętów i modułów będzie znacznie obniżony.
 • Gracze będą mogli resetować umiejętności dowódców za darmo.

Jeśli dołączacie do testu publicznego po raz pierwszy od aktualizacji 0.9.9, zostaniecie nagrodzeni następującymi premiami:

 • 500 000 000 kredytów; 30 000 dublonów oraz 90 dniami konta premium.
 • 50 sygnałami wszystkich typów (poza sygnałami specjalnymi), które również zostaną dodane do Waszych kont testu publicznego.

Jeśli stoczyliście co najmniej jedną bitwę na serwerze testu publicznego podczas testów aktualizacji 0.9.6–0.9.8, Wasze konta zostaną skopiowane z serwera głównego na serwer testu publicznego.

Jak wziąć udział

Wszystkie informacje o tym, jak dołączyć do testu publicznego i o warunkach zdobycia nagród są dostępne na naszej oficjalnej stronie w specjalnym artykule.

TEST PUBLICZNY: INSTRUKCJE

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...