PanzerNews - WoWs: Twitch Drops

WoWs: Twitch Drops

Potworna edycja: tydzień 1.

Co nowego w Twitch Drops w wersji 0.10.4?

 • 4 dowódców z Bitew Bestii, posiadających 6 punktów umiejętności – włączcie nasz oficjalny kanał lub kanały wybranych współtwórców społeczności w każdym tygodniu, by odblokować specjalne łańcuchy misji.
 • 2 kontenery Niemieckie niszczyciele – wypełnijcie Wyzwania Twitch, by zgarnąć nowe kontenery, z których każdy zawiera elementy nowej kolekcji.

 Twitch | Obserwuj


Dropy wydarzenia Bitwa Bestii

W czasie każdego z 4 tygodni wersji 0.10.4, gdy będziecie oglądać transmisje na żywo na naszym oficjalnym kanale lub kanałach wybranych współtwórców społeczności, w Waszych Portach odblokowywany zostanie osobny, specjalny łańcuch misji. Nagrodą główną za ukończenie każdego łańcucha jest jeden z czterech nowych dowódców z Bitwy Bestii, każdy z 6 punktami umiejętności.

 • Wraz z początkiem każdego tygodnia, ten artykuł będzie aktualizowany o nową listę streamerów, którzy zapewnią nowy łańcuch misji.
 • Aby zdobyć drop z każdego tygodnia, musicie oglądać dowolnego z tych streamerów łącznie przez 4 godziny.
 • Nowa misja zostanie odblokowana w każdy czwartek o 16:00 UTC, podczas wersji 0.10.4.
 • Jeśli ukończycie wszystkie cztery łańcuchy misji, zdobędziecie każdego z unikalnych dowódców wydarzenia Bitwa Bestii, 4 kontenery Spróbuj szczęścia, 4 kontenery Więcej sygnałów i 4 kontenery Więcej zasobów.

Możecie wypełnić każdy łańcuch misji bojowych w bitwach losowych, rankingowych i kooperacyjnych, grając okrętami V–X poziomu.

Misja na 1. tydzień

Część 1.
Zdobądź 8000 bazowych PD w dowolnej liczbie bitew. Nagroda: 1 kontener Więcej zasobów
Część 2.
Zdobądź 600 baretek w dowolnej liczbie bitew. Nagroda: 1 kontener Więcej sygnałów
Część 3.
Zadaj 650 000 punktów uszkodzeń w dowolnej liczbie bitew. Nagroda: 1 kontener Spróbuj szczęścia
Nagroda finałowa: dowódca Welthund z 6 punktami umiejętności

Uprawnieni streamerzy – 1. tydzień:

World of Warships - kanał oficjalny

Możecie mieć nieskończoną liczbę identycznych dowódców z Bitwy Bestii jednocześnie, co oznacza, że duplikaty dowolnych dowódców zdobytych poprzez udział w wydarzeniu będą się gromadzić. Więcej o wydarzeniu Bitwa Bestii możecie przeczytać tutaj.


Wyzwania Twitch

Przy oglądaniu transmisji podczas wersji 0.10.4, w Porcie odblokowywana będzie co tydzień misja bojowa. W tym miesiącu, oprócz klasycznych, wymyślnych kamuflaży, możecie również zdobyć do dwóch kontenerów Niemieckie niszczyciele, które pomogą Wam zapoczątkować nową kolekcję tematyczną!

Jeden kontener Niemieckie niszczyciele zawiera:

 • Przedmiot z kolekcji Niemieckie niszczyciele.
 • Jedno z następujących: 1 specjalną flagę sygnałową dowolnego typu lub 1 kamuflaż „Czarny, biały, czerwony”.
 • Jedno z następujących: 3 ekonomiczne flagi sygnałowe dowolnego typu; 3 flagi sygnałowe November Foxtrot; 3 flagi sygnałowe India Delta; 3 flagi sygnałowe Juliet Charlie; lub 1500 elitarnych PD.

Dowiedzcie się więcej o kolekcji Niemieckie niszczyciele tutaj.

Misja 1
Początek: Cz. 20 Maj 18:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 20 Maj 18:00
Koniec: Cz. 03 Cze. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 03 Cze. 07:00
Warunki:
Zdobądź 10 baretek „Poważne uszkodzenia” lub „Trafienia w cytadelę” w dowolnej liczbie bitew. Ograniczenia dot. okrętów: poziomy V–X Ograniczenia dot. typu bitew: losowe, rankingowe, kooperacyjne i scenariusze

Tę misję bojową możecie wypełnić tylko raz.

Nagroda:
 • 1 kontener Niemieckie niszczyciele
 • 2 kamuflaże Zaprawiony w bojach
(Zasięg wykrywalności z morza: –3%; rozrzut pocisków wystrzeliwanych przez przeciwnika w kierunku Twojego okrętu: +4%; PD na bitwę: +100%; PD dowódcy: +250%)
Misja 2
Początek: Cz. 27 Maj 18:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 27 Maj 18:00
Koniec: Cz. 10 Cze. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 10 Cze. 07:00
Warunki:
Zdobądź 2 500 000 kredytów w dowolnej liczbie bitew. Ograniczenia dot. okrętów: niemieckie, poziomy V–X Ograniczenia dot. typu bitew: losowe, rankingowe, kooperacyjne i scenariusze

Tę misję bojową możecie wypełnić tylko raz.

Nagroda:
 • 4 kamuflaże Łowca
(Zasięg wykrywalności z morza: –3%; rozrzut pocisków wystrzeliwanych przez przeciwnika w kierunku Twojego okrętu: +4%; kredytów na bitwę: +20%; PD na bitwę: +50%; PD dowódcy: +100%)
Misja 3
Początek: Cz. 03 Cze. 18:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 03 Cze. 18:00
Koniec: Cz. 17 Cze. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 17 Cze. 07:00
Spełnijcie jeden z dwóch warunków:
Wygraj pięć bitew. Ograniczenia dot. okrętów: poziomy V–X Ograniczenia dot. typu bitew: losowe, rankingowe
LUB
Zdobądź 5000 bazowych PD w dowolnej liczbie bitew. Ograniczenia dot. okrętów: poziomy V–X Ograniczenia dot. typu bitew: kooperacyjne, scenariusze

Tę misję bojową możecie wypełnić tylko raz.

Nagroda:
 • 1 kontener Niemieckie niszczyciele
 • 2 kamuflaże Sirocco
(Zasięg wykrywalności z morza: –3%; rozrzut pocisków wystrzeliwanych przez przeciwnika w kierunku Twojego okrętu: +4%; PD na bitwę: +150%).
Misja 4
Początek: Cz. 10 Cze. 18:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 10 Cze. 18:00
Koniec: Cz. 24 Cze. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. 24 Cze. 07:00
Spełnijcie jeden z dwóch warunków:
Zdobądź 24 baretki „Spowodowanie zalania” lub „Podpalenie”. Ograniczenia dot. okrętów: poziomy V–X Ograniczenia dot. typu bitew: losowe, rankingowe, kooperacyjne, scenariusze
LUB
Otrzymaj 7 000 000 potencjalnych uszkodzeń w dowolnej liczbie bitew. Ograniczenia dot. okrętów: poziomy V–X Ograniczenia dot. typu bitew: losowe, rankingowe, kooperacyjne, scenariusze

Tę misję bojową możecie wypełnić tylko raz.

Nagroda:
 • 4 kamuflaże Postapokalipsa
(Zasięg wykrywalności z morza: –3%; rozrzut pocisków wystrzeliwanych przez przeciwnika w kierunku Twojego okrętu: +4%; PD na bitwę: +100%; PD dowódcy: +150%; wolne PD: +100%).

Twitch Drops

Specjalny kontener Twitch dostarczany prosto do Portu podczas oglądania transmisji⁠. Możecie otrzymać do pięciu z nich w trakcie wersji 0.10.4, gdzie kolejny nowy kontener zostaje udostępniony co czwartek, z wyjątkiem 3. tygodnia wersji, kiedy to do zgarnięcia będą dwa kontenery.

Po otwarciu kontener Twitch zawiera:

 • 100 00 kredytów;
 • 5 flag sygnałowych November Foxtrot, Juliet Charlie, India Delta lub Sierra Mike;
 • 10 flag sygnałowych Juliet Charlie, Sierra Mike, Juliet Whiskey Unaone, Papa Papa lub Zulu.

Jak zdobyć Twitch Drops

Aby zdobyć Twitch Drops, będziecie musieli połączyć swoje konta Twitch oraz World of Warships, a następnie zalogować się do Twitch i oglądać transmisje na żywo użytkowników, którzy obecnie grają w World of Warships, a do tego mają włączone Drops. Więcej o nich możecie dowiedzieć się tutaj.

W pierwszy czwartek wersji Twitch Drops staną się dostępne i będą możliwe do odebrania przez cały tydzień, dopóki nie zostaną odświeżone w następny czwartek.

Dołączcie do naszej cotygodniowej, oficjalnej transmisji po angielsku w czwartki o 16:00 UTC, aby nie przegapić żadnej z nagród!


Harmonogram transmisji oficjalnego kanału

ź: WoWs
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...