PanzerNews - WoWs: tygodniowe misje bojowe

WoWs: tygodniowe misje bojowe

Zdobywając węgiel.

Przekonajcie się jakie premie i nagrody czekają na Was w przyszłym tygodniu.

Węgiel jest najłatwiejszym do zdobycia zasobem w Zbrojowni. Możecie go otrzymać za wypełnianie misji codziennych, udział w sprintach rankingowych oraz z kontenerów codziennych. Węgiel przyznawany jest również w trakcie tymczasowych wydarzeń w grze.

Jak najszybciej zebrać jego duże ilości?

  • Wypełnijcie całkowicie oba łańcuchy misji codziennych — końcowa nagroda: 400 jedn. węgla.
  • Wybierzcie kontener codzienny Więcej zasobów — znajdziecie w nim najwięcej węgla.
  • Nie przegapcie sprintów rankingowych — nagrodą za osiągnięcie 1. stopnia jest 10 000 jedn. węgla.
  • Dołączcie do klanów — w pełni rozwinięty Port węglowy zapewnia premię 10% ilości węgla zdobywanego przez członków klanu.
  • Możecie zdobyć węgiel, grając po prostu w World of Warships. Aby otrzymywać kontenery codzienne i wypełniać misje codzienne wystarczy, że będziecie zdobywać PD, uczestnicząc w bitwach.
  • Możecie zarobić co najmniej 600 jedn. węgla za otworzenie jednego kontenera i wypełnienie pierwszego łańcucha misji codziennych. Tak więc rozegranie zaledwie kilku bitew dziennie pomoże Wam zdobyć trochę węgla.

Jeśli zdołacie wypełnić oba łańcuchy misji codziennych i otworzycie wszystkie trzy kontenery codzienne, zdobędziecie średnio 2000 jedn. węgla dziennie.

Skorzystajcie z kuponu zapewniającego 25% zniżki na kupno okrętu.

Na co można wymienić węgiel?

Możecie wymienić węgiel w Zbrojowni na okręty premium, unikatowych dowódców, kontenery z kolekcji, kamuflaży, sygnały oraz na naszywki.

W aktualizacji 0.9.3 za węgiel dostępne są następujące okręty: X ThundererX YoshinoX MarceauX SalemIX GeorgiaVII BłyskawicaVI AigleVI AnshanV MarbleheadV Oktiabrskaja RewolucjaIV YūbariIII Campbeltown oraz III Charleston.

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...