PanzerNews - WoWs: tygodniowe misje bojowe

WoWs: tygodniowe misje bojowe

Ewakuacja Dunkierki.

Kapitanowie!

Dostępne są nowe misje bojowe — przekonajcie się jakie premie i nagrody czekają na Was w przyszłym tygodniu!

Ewakuacja Dunkierki

Początek: Śr. 26 Maj 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Śr. 26 Maj 07:00
Koniec: Pon. 31 Maj 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 31 Maj 07:00

Żeby wypełnić łańcuch misji bojowych, należy zadawać uszkodzenia; zdobyć baretki Zniszczenie, Zajęcie i Pomoc w zajęciu oraz gromadzić uszkodzenia przez wykrywanie. Wypełnijcie łańcuch misji bojowych i jego części, żeby zdobyć pięć kontenerów Dunkierka!

Możecie ukończyć tę misję bojową w bitwach losowych, kooperacyjnych, rankingowych oraz operacjach, grając okrętami V–X poziomu.


Nagrody codzienne

Sekcja nagród codziennych w Porcie zostanie zaktualizowana 1 czerwca.

Jeśli uda się Wam zebrać wszystkie 24 nagrody przed końcem miesiąca, otrzymacie dodatkowo 750 wolnych PD za każdy kolejny dzień do końca miesiąca, w którym zalogujecie się do gry.

Jeśli się zalogujecie, ale zapomnicie kliknąć przycisk Odbierz nagrodę, wszystkie należne nagrody zostaną automatycznie odebrane na początku następnego 24-godzinnego okresu, a kolejna nagroda stanie się dostępna.


Próby codzienne

Każdego dnia możecie oczekiwać jednego nowego łańcucha. Za wypełnianie wszystkich misji z łańcuchów otrzymywać będziecie PD, sygnały, kredyty, węgiel, a nawet stal!

Nagrody

Wypełnijcie próby codzienne w czerwcu, żeby otrzymać następujące nagrody:

Agencja Badawcza

Gracze z dostępem do Agencji Badawczej będą mogli zarobić jeszcze więcej punktów badawczych, wypełniając wyzwania codzienne — 400 za wypełnienie 25, 50 oraz 75 misji.

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...