PanzerNews - WoWs: tygodniowe misje bojowe

WoWs: tygodniowe misje bojowe

Bitwa o Midway. Kapitanowie!

Dostępne są nowe misje bojowe — przekonajcie się jakie premie i nagrody czekają na Was w przyszłym tygodniu!

Bitwa o Midway

Początek: Pt. 04 Cze. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pt. 04 Cze. 07:00
Koniec: Pon. 07 Cze. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 07 Cze. 07:00

Aby wypełnić ten łańcuch misji bojowych, należy zdobywać PD i rozmaite baretki, w tym Obrona i Spowodowanie zalania. Wypełnijcie łańcuch misji bojowych i jego części, aby otrzymać kamuflaże MS-21 oraz Typ 21i flagę Bitwa o Midway!

Możecie ukończyć tę misję bojową w bitwach losowych, kooperacyjnych, rankingowych oraz operacjach, grając okrętami V–X poziomu.

  • −3% wykrywalności okrętu z powierzchni wody
  • +4% do rozrzutu pocisków wystrzeliwanych przez przeciwnika w kierunku Twojego okrętu
  • +20% kredytów za bitwę
  • +100% PD za bitwę

Stocznia

Ostatnia grupa misji bojowych do budowy IX ZF-6 w Stoczni jest teraz dostępna, co oznacza, że wkrótce powitacie w Portach owoce swojej pracy! ZF-6 cechuje się przyzwoitym kamuflażem, jego pociski PP są w stanie zadać znaczne uszkodzenia i mają poprawione kąty rykoszetowania, a na jego pokładzie znalazło się miejsce na Doładowanie silnika, Wytwornicę dymu oraz Obronę przeciwlotniczą. Po napotkaniu niszczycieli możecie użyć Przyspieszacza ładowania baterii głównej, żeby zdobyć w walce dodatkową przewagę. Gdy przyjdzie się Wam zmierzyć z mocniej opancerzonymi przeciwnikami, jego szybkie i potężne torpedy o krótkim czasie przeładowania okażą się niezwykle skuteczne.

Grupy misji bojowych Stoczni można wypełniać do końca wersji 0.10.4. Możecie wypełniać fazy budowy okrętów wydając dublony do końca wersji 0.10.5. W sumie, dzięki stoczniowym misjom bojowym możecie wypełnić 19 z 22 faz budowy okrętu. Za przechodzenie przez fazy budowy okrętu zdobędziecie węgiel, czas konta premium, elitarne PD dowódcy i inne nagrody.

ź: WoWs
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...