PanzerNews - WoWs: więcej nagród dla członków Twitch Prime!

WoWs: więcej nagród dla członków Twitch Prime!

Ahoj, Kapitanowie! W tym miesiącu w World of Warships rusza drugi miesiąc łupów z Twitch Prime. Członkowie Twitch Prime mogą obłowić się w wiele wspaniałych rzeczy!

W tym miesiącu od 24 lipca do 20 sierpnia członkowie Twitch Prime otrzymają specjalną misję bojową, która nagrodzi ich kontenerem w grze na motywach popularnej gry Azur Lane!

Ukończcie tę misję, by otrzymać 1 kontener Azur Lane!

W kontenerze Azur Lane znajdziecie następujące nagrody, które pomogą Wam w bitwach morskich:

 • jednego z ośmiu nowych dowódców Azur Lane ze specjalnym dubbingiem: Azuma, Baltimore, Roon, Jean Bart, Littorio, Shokaku, Yat Sen lub Sowieckaja Rossija;
 • 10 szt. jednego z następujących sygnałów specjalnych: Bazyliszek, Wiwerna, Hydra, Smok, Czerwony smok, Lewiatan, Skylla lub Uroboros;
 • 5 wzorów kamuflażu Azur Lane – Siren.
Jeśli przegapiliście pierwszy miesiąc, dołączcie teraz, by otrzymać następujący zestaw nagród:
 • dowódca Ashley Violet, dostępny tylko dla użytkowników Prime;
 • 500 dublonów;
 • 3 dni konta premium;
 • 1 000 000 kredytów.

Ashley Violet może dowodzić tylko amerykańskimi okrętami.

Jak odebrać nagrody

 1. Utwórzcie konto Twitch Prime. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta Amazonzarejestrujcie się i aktywujcie Twitch Prime.
 2. Stwórzcie i połączcie swoje konto World of Warships z kontem Amazon. Możecie utworzyć konto World of Warships, a następnie je połączyć.
 3. Kliknijcie ikonę korony na stronie Twitch.tv, a następnie przycisk „Odbierz teraz” przy łupie z World of Warships. Możecie wypróbować usługę Twitch Prime tutaj.
 4. Zalogujcie się do gry i odbierzcie swoje przedmioty!

Jeśli gracie w World of Warships poprzez platformy Steam lub Sklep Microsoft, musicie najpierw połączyć swoje konto z kontem Wargaming.net, a następnie utworzyć konto Twitch Prime (jeśli go nie posiadacie) i je również połączyć z kontem Wargaming.net. Dalszy schemat postępowania jest identyczny – korzystacie z oferty World of Warships na stronie startowej Twitch, logujecie się do gry i odbieracie swój łup.

Pamiętajcie: po skorzystaniu z oferty i połączeniu kont, musicie zalogować się do gry, odebrać przedmioty i ukończyć misję przed wygaśnięciem oferty.

Czeka na Was jeszcze więcej nagród! Od 20 sierpnia członkowie Twitch Prime zdobędą kolejne łupy! Bądźcie na bieżąco!

Sekcja komentarzy
Loading comment form ...