PanzerNews - WoWs: włoskie pancerniki

WoWs: włoskie pancerniki

Wczesny dostęp. Włoskie pancerniki z poziomów IV–IX we wczesnym dostępie.

Włoskie pancerniki: część 1

Jakie są cechy nowej gałęzi?

  • Pociski PPO zamiast OB. Pociski te zadają wysokie uszkodzenia słabo i średnio opancerzonym celom oraz sekcjom okrętów, ale nie wzniecają pożarów.
  • Duża liczba dział, jednakże o stosunkowo krótkim zasięgu i niezbyt dobrej celności.
  • Przyzwoita manewrowość i opancerzenie.
  • Okręty z poziomów VIII–X posiadają sprzęt eksploatacyjny Wysokoprężna wytwornica dymu, który pozwala ukryć się przed przeciwnikiem bez potrzeby zmniejszania prędkości. Strzelanie z obrębu zasłony dymnej nie jest zalecane podczas odwrotu, ponieważ, w takiej sytuacji, pancerniki wciąż mają bardzo dużą wykrywalność, gdy prowadzą ogień z baterii głównej.

Rzeczy, które warto wiedzieć o wczesnym dostępie

Nagrody grupy misji bojowych: nowy zasób tymczasowy — żetony włoskie, stały kamuflaż dla VI Andrea Doria oraz sygnały specjalne. Nagrodą główną za ukończenie ostatniej grupy misji bojowych jest VII Francesco Caracciolo.

Nagrody za żetony włoskie: kolejne zestawy z włoskimi pancernikami z poziomów IV, V, VI i VIII; stałe kamuflaże dla pancerników z poziomów VII–X; a także inne nagrody.

Nagrody za zestawy losowe dostępne za dublony: IX Lepanto, żetony włoskie, jednorazowe kamuflaże Regia Marina oraz inne nagrody.

Włoskie pancerniki dostarczane są ze wszystkimi modułami zbadanymi.

Gdy aktualizacja 0.10.3 zostanie wprowadzona, włoskie pancerniki z poziomów IV–X staną się możliwe do zbadania przez wszystkich graczy.

Port Taranto został zaktualizowany.

Misje bojowe „Włoskie pancerniki”: część 1

Początek: Cz. 18 Lut. 06:15 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. 18 Lut. 06:15
Koniec: Cz. 18 Mar. 05:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. 18 Mar. 05:00

Czekają na Was dwadzieścia cztery misje podzielone na cztery grupy. Pierwsza grupa dostępna będzie wraz z wprowadzeniem aktualizacji 0.10.1, a kolejne odblokowywane będą raz na tydzień. Wypełnianie misji bojowych i grup zapewni Wam żetony włoskie i specjalne sygnały. Ukończenie trzeciej grupy zaowocuje przyznaniem stałego kamuflażu Rzymski dla okrętu VI Andrea Doria. Nagrodę główną stanowi okręt VII Francesco Caracciolo z miejscem w porcie i dowódcą z 6 punktami umiejętności.

Liczba żetonów, które zdobyć można, wypełniając misje bojowe wydarzenia „Włoskie pancerniki: część 1” wystarczy do nabycia kolejnych pancerników z poziomów IV–VI i stałego kamuflażu dla pancernika VII poziomu.


Żetony włoskie

Żetony włoskie można zdobyć na kilka sposobów:

  • Wypełniając misje bojowe „Włoskie pancerniki: część 1” — do 9500 żetonów.
  • Dzięki darmowym zestawom losowym w Zbrojowni — do 500 żetonów.
  • Z zestawów losowych, które są dostępne za dublony w Zbrojowni — do 38 800 żetonów.
  • Wypełniając misje bojowe oficjalnych streamów World of Warships — do 1000 żetonów.
  • W zamian za punkty rekrutacji w Zbrojowni — do 1000 żetonów.

Więcej szczegółów o Stacji rekrutacyjnej znajdziecie pod tym linkiem.

Żetony włoskie można także zdobyć wypełniając dodatkowy łańcuch misji bojowych, który stanie się dostępny w pierwszym weekendzie po wprowadzeniu aktualizacji. Poziom trudności łańcucha i liczba możliwych do zdobycia żetonów uzależniona jest od Waszej aktywności w poprzednich aktualizacjach.

Żeby odblokować ten łańcuch, należy stoczyć przynajmniej jedną bitwę w trakcie działania wersji 0.9.12 — 0.10.0. Wraz z wprowadzeniem wersji 0.10.3 wszystkie żetony włoskie zostaną wymienione na kredyty po kursie 1:2250.


Nagrody za żetony włoskie

Możecie wymienić żetony włoskie na kolejne zestawy i inne nagrody w Zbrojowni.

Sukcesywne zestawy

Inne nagrody

Darmowe zestawy

Zbrojownia oferuje darmowe zestawy losowe — Codzienne prezenty. Wewnątrz znajdziecie żetony włoskie, dni konta premium Warships, dublony i inne nagrody.

Nagrody są dostępne do: Pon. 08 Mar. 07:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Pon. 08 Mar. 07:00

Możecie odebrać tylko jeden zestaw dziennie. Łącznie dostępnych będzie 12 zestawów, więc możecie ominąć 6 dni i wciąż będziecie mogli odebrać wszystkie nagrody.

Zestawy losowe

Zestawy losowe, które można otrzymać za 1500 dublonów, zostały dodane do sekcji „Włoskie pancerniki: część 1” w Zbrojowni. Zestawy mogą zawierać okręt IX Lepanto z dowódcą z 10 punktami umiejętności i miejscem w porcie, żetony włoskie oraz inne nagrody.

ź: WoWs
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...