PanzerNews - WoWs: wspaniały dzień, by być Australijczykiem

WoWs: wspaniały dzień, by być Australijczykiem

Wygrajcie HMAS Perth!

Szczęśliwego Dnia Australii!

Mając na uwadze narodowe święto Australii, które obchodzone jest 26 stycznia, przygotowaliśmy specjalną aktywność w grze dla zarówno Australijczyków, jak i pozostałych graczy. Weźcie w nim udział i wypełnijcie misję, żeby zdobyć rzadkie i sezonowe kamuflaże letnienaszywkę australijskiej drużyny narodowej i szansę na zdobycie morskiego cudu, jakim jest VI Perth!

Początek misji: Pon. 25 Sty. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Pon. 25 Sty. 06:00
Koniec misji: Cz. 28 Sty. 06:00 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Cz. 28 Sty. 06:00
Nagrody przyznawane do: Sob. 06 Lut. 00:59 CET (UTC+1) / Twój czas lokalny: Sob. 06 Lut. 00:59

Misja Dzień Australii

Kliknijcie przycisk „Weź udział” poniżej, żeby otrzymać nową misję na swoim koncie w grze. Wypełnijcie jeden z dwóch celów misji, a nie tylko macie gwarantowane nagrody, ale weźmiecie także udział w losowaniu 20 krążowników VI Poziomu VI Perth, które odbędzie się tuż po zakończeniu wydarzenia.

Spełnij jeden z dwóch warunków misji:
W dowolnej liczbie bitew zniszcz 10 okrętów Ograniczenia dot. okrętów: poziomy V–X Ograniczenia dot. typów bitew: losowe, rankingowe, kooperacyjne i scenariusze
LUB
Wygraj 6 bitew Ograniczenia dot. okrętów: okręty brytyjskie lub Wspólnoty, poziomy V–X Ograniczenia dot. typów bitew: losowe, rankingowe, kooperacyjne i scenariusze

Tę misję bojową wypełnić można tylko raz

Nagrody:

  • 3 kamuflaże „Lato”
(Zasięg wykrywalności z poziomu morza: -3%; rozrzut pocisków wystrzelonych w kierunku Twojego okrętu: +4%; PD na bitwę: +100%; PD dowódcy: +50%; wolne PD: +100%).
  • Naszywka drużyny narodowej Australii.
  • Udział w losowaniu jednego z 20 krążowników VI Perth z miejscem w Porcie i dowódcą z 3 punktami umiejętności.

Jeśli jesteś jednym ze zwycięzców losowania, ale posiadasz już Perth, zamiast niego otrzymasz 7 200 000 kredytów.


Perth w bitwie

VI Perth to pierwszy australijski okręt w grze. Jednak w kwestii pochodzenia i rozgrywki, jest właściwie brytyjskim krążownikiem lekkim, który skrywa w sobie szereg niespodzianek: Pociski OB i niekonwencjonalne zasłony dymne. Główną bronią Perth jest nieprzewidywalność. Może zarówno przeprowadzać samotne szturmy, jak i zapewnić nieocenione wsparcie swoim sojusznikom.

Cechy kluczowe

  • Skuteczna artyleria, składająca się z ośmiu dział o kal. 152 mm o szybkostrzelności ośmiu pocisków na minutę. Mimo swego podobieństwa do brytyjskich krążowników Perth może korzystać zarówno z pocisków przeciwpancernych, jak i odłamkowo-burzących.
  • Równie skuteczne torpedy, po cztery na burtę, o zasięgu do 8 km i zdolne zadać uszkodzenia przekraczające 15 000 PW.
  • Niekonwencjonalna mechanika zasłony dymnej. Zwykły czas trwania zasłony to tylko 10 sekund, ale Perth wypuszcza dym przez 90 sekund.
  • Zdobywa więcej kredytów w bitwie, a jego kamuflaż zapewnia 50% bonusowych PD w każdej bitwie i zmniejsza koszt obsługi okrętu po bitwie o 10%.
ź: WoWs
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...