PanzerNews - WoWs x Warhammer 40,000

WoWs x Warhammer 40,000

Zademonstrujcie swoje oddanie Imperium lub Chaosowi w World of Warships.

41. tysiąclecie obrało kurs na uniwersum World of Warships w ramach wyjątkowej współpracy, oddającej na Wasz użytek specjalne tematyczne okręty – Ragnarok oraz Ignis Purgatio; gotowi do akcji będą też dwaj dowódcy – Justinian Lyons XIII oraz Arthas Roqthar the Cold z unikalnym dubbingiem i wiele więcej!

Specjalna zawartość dla World of Warships

Zestawy będą dostępne do: Pt. 03 Lip. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pt. 03 Lip. 07:00

Wszystko na raz

Dla tych, którzy nie mogą się już doczekać, przygotowaliśmy duży zestaw zawierający okręty VIII Ragnarok, a także VIII Ignis Purgatio, unikatowych dowódców Justiniana Lyonsa XIII oraz Arthasa Roqthara the Cold, specjalne naszywki, flagi, solidną porcję jednorazowych kamuflaży Warhammer 40,000, dublony, kredyty i sygnały.

Oferty na zestawy

Szczegóły

VIII Ragnarok to antyczny okręt, relikt dawno zapomnianych czasów, a jego wiek jest trudny do określenia. Powstał w stoczni orbitującej wokół świata dumnych i nieustraszonych wojowników. Choć mieszkańcy przyjęli Imperialne Credo i płacili dziesięcinę, to na powierzchni planety ostały się tajne koterie czczące Khorna, Boga Gniewu. Kulty te były silne. Były znienawidzone. Osaczane. O wyznaczonej godzinie podniosły bunt przeciw swoim panom. Przegrały. Pokonano je po długiej i krwawej wojnie — wybito wszystkich, co do jednego. Ich nazwę wymazano z historii. Lecz kaprysy Osnowy zdecydowały, że ich mściwe duchy po wieki prześladować będą okręt Ragnarok, którego kadłub budowano w dokach nad powierzchnią planety. Do dnia dzisiejszego Ragnarok i wszyscy członkowie załogi wrzeszczą „Zemsta! Śmierć! Krew dla Boga Krwi!”

Dokładny opis techniczny okrętu znaleźć można pod tym linkiem.

Początkowo zaprojektowany do misji, której cel został już dawno zapomniany, VIII Ignis Purgatio został utracony w czasach Herezji Horusa. Okręt zaginął na kilka tysiącleci, aż ponownie odkryto go na jednym ze światów rubieży w Obrębie Jerycho. Choć wyraźnie był to okręt wojenny, jego nowi, nieokrzesani właściciele wykorzystali go jako transportowiec, nie rozpoznawszy jego prawdziwego potencjału. Po dokonaniu gruntownych napraw i oczyszczeniu kwater z poprzednich mieszkańców, Ignis Purgatio wrócił ostatecznie do służby w Imperialnej Marynarce Wojennej i stał się ważnym elementem składowym Armady Solar. Ponownie przyjął rolę budzącego grozę obrońcy ludzkości, a więc i samego Imperatora.

Dokładny opis techniczny okrętu znaleźć można pod tym linkiem.

Dowódcy

Do grona dowódców w World of Warships dołączą dwie postacie — mężny oficer marynarki Justinian Lyons XIII, pochodzący z rodziny o wojskowych tradycjach oraz początkujący Czempion Khorna — Arthas Roqthar the Cold. Każdy z nich posiada unikatowy dubbing!

Nowi dowódcy będą dostępni tylko w zestawach, wraz z pancernikami inspirowanymi Warhammerem 40,000.

Oto próbki głosów — posłuchajcie!

Kontenery

Krew dla Boga Krwi! CZASZKI NA TRON CZASZEK!

W kontenerze „Warhammer 40,000 — Chaos” znaleźć możecie jedną z następujących nagród:

 • Pancernik VIII Ragnarok z motywem Chaosu, dowódcę z 10 pkt. umiejętności — Arthas Roqthar the Cold — oraz miejsce w porcie.
 • 10 kamuflaży Pradawny anihilator
 • 5 kamuflaży Pradawny anihilator

KUP KONTENER „WARHAMMER 40,000 – CHAOS”

Chwała Imperatorowi!

W kontenerze „Warhammer 40,000 — Imperium” znaleźć możecie jedną z następujących nagród:

 • Pancernik VIII Ignis Purgatio z motywem Imperialnej Marynarki, dowódcę z 10 pkt. umiejętności — Justinian Lyons XIII — oraz miejsce w porcie.
 • 10 kamuflaży Obrońca wiary
 • 5 kamuflaży Obrońca wiary

KUP KONTENER „WARHAMMER 40,000 – IMPERIUM”

Uwaga: kontenery nie podlegają wymianie. Kontenery „Warhammer 40,000 – Chaos” zawierają tylko przedmioty Chaosu, tak jak kontenery „Warhammer 40,000 – Imperium” zawierają tylko przedmioty Imperium.

Misje bojowe

Początek: Pt. 19 Cze. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pt. 19 Cze. 07:00
Koniec: Pt. 03 Lip. 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pt. 03 Lip. 07:00

Czy chcielibyście zaopiekować się naszymi nowymi tematycznymi kamuflażami i kontenerami? Wybierzcie swoją stronę: czy będziecie walczyć dla Imperatora, a może przelejecie krew w imię Boga Krwi? Kliknijcie jeden z przycisków na oficjalnej stronie i wykonajcie specjalny łańcuch misji bojowych.

Nagrody Imperium: do sześciu jednorazowych kamuflaży „Obrońca wiary” i dwa kontenery „Warhammer 40,000 — Imperium”.

Nagrody Chaosu: do sześciu jednorazowych kamuflaży „Pradawny anihilator” i dwa kontenery „Warhammer 40,000 — Chaos”.

Uwaga: możecie zdobyć tematyczne przedmioty wyłącznie jednej ze stron. Dokonajcie rozsądnego wyboru!

Część 1.

Zadaj 1 000 000 pkt. uszkodzeń wrogim okrętom w dowolnej liczbie bitew.

Nagroda: 3 jednorazowe kamuflaże w tematyce Warhammer 40,000

Część 2.

Zdobądź 20 000 bazowych PD w dowolnej liczbie bitew.

Nagroda: 3 jednorazowe kamuflaże w tematyce Warhammer 40,000

Nagroda finałowa: 2 kontenery w tematyce Warhammer 40,000

Misje bojowe łańcucha mogą być ukończone tylko w określonej kolejności: możecie rozpocząć następną część dopiero po wypełnieniu wszystkich misji z poprzednich części. Możecie ukończyć te misje bojowe za sterami okrętów z poziomów V–X w operacjach, bitwach losowych, rankingowych i kooperacyjnych.

Jednorazowy kamuflaż Pradawny anihilator

 • −3% wykrywalności okrętu z powierzchni wody;
 • +4% do rozrzutu pocisków wystrzeliwanych przez przeciwnika w kierunku Twojego okrętu;
 • +100% PD za bitwę;
 • +200% wolnych PD za bitwę.

Jednorazowy kamuflaż Obrońca wiary

 • −3% wykrywalności okrętu z powierzchni wody;
 • +4% do rozrzutu pocisków wystrzeliwanych przez przeciwnika w kierunku Twojego okrętu;
 • +100% PD za bitwę;
 • +100% PD dowódcy za bitwę.

Czym jest Warhammer 40,000?

Warhammer 40,000 to jedna z najpopularniejszych figurkowych gier bitewnych stworzona przez firmę Games Workshop. Jej wyróżniający się styl graficzny łączy elementy science fiction i fantasy, tworząc urzekająco mroczną atmosferę świata, który przez lata zgromadził ogromną liczbę fanów. Obecnie uniwersum to można poznać również poprzez gry komputerowe, powieści, komiksy i inne media, które gromadzą ogromną społeczność na całym świecie.

Wraz z Games Workshop stworzyliśmy jakość, która pozostaje wierna duchowi uznanej marki fantasy, a jednocześnie współgra z naszym uniwersum bitew morskich.

Warhammer 40,000 © Copyright Games Workshop Limited 2020. GW, Games Workshop, Space Marine, 40K, Warhammer, Warhammer 40,000, 40,000, the ‘Aquila’ Double-headed Eagle logo, and all associated logos, illustrations, images, names, creatures, races, vehicles, locations, weapons, characters, and the distinctive likeness thereof, are either ® or TM, and/or © Games Workshop Limited, variably registered around the world, and used under licence. All rights reserved to their respective owners. warhammer40000.com
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...