PanzerNews - WoWs: zgarnijcie okręt Kirow

WoWs: zgarnijcie okręt Kirow

Za wypełnienie łańcucha misji bojowych, a także zniżki na okręty i kamuflaże!

Kapitanowie!

Dostępne są nowe misje bojowe! Przekonajcie się jakie premie i nagrody czekają na Was w przyszłym tygodniu.

Zniżki i premie

Początek: Pt. 07 Maj 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pt. 07 Maj 07:00
Koniec: Pt. 14 Maj 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pt. 14 Maj 07:00
  • −50% ceny w kredytach na możliwe do zbadania okręty radzieckie, amerykańskie, brytyjskie i francuskie z poziomów II–V
  • −30% ceny w kredytach na możliwe do zbadania okręty radzieckie, amerykańskie, brytyjskie i francuskie z poziomów VI–VII
  • −15% ceny w kredytach na możliwe do zbadania okręty radzieckie, amerykańskie, brytyjskie i francuskie z poziomów VIII–X
  • −50% ceny ulepszeń w kredytach
  • Możecie wymienić elitarne PD dowódcy po kursie 1 dublon za 25 35 wolnych PD
  • Możecie wymienić PD okrętu po kursie 1 dublon za 25 35 wolnych PD
  • −15% ceny stałego kamuflażu Dzień zwycięstwa dla okrętów VIII AlabamaVII MinskVI AigleVIII ImplacableVII Duke of YorkVII New OrleansV Texas oraz V Oktiabrskaja Rewolucja

Premia codzienna

Początek: Pt. 07 Maj 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pt. 07 Maj 07:00
Koniec: Pon. 10 Maj 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 10 Maj 07:00
  • +200% premii PD za pierwsze zwycięstwo dnia każdym okrętem — codziennie

Łańcuch misji bojowych na zdobycie okrętu Kirow

Początek: Pt. 07 Maj 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pt. 07 Maj 07:00
Koniec: Pon. 17 Maj 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Pon. 17 Maj 07:00

Żeby wypełnić misje bojowe, należy zadawać uszkodzenia przeciwnikom i zdobywać rozmaite baretki, bazowe PD oraz kredyty. Nagrodami za ukończenie etapów łańcucha są kamuflaże Znak zwycięstwa i naszywka Stanowiska bojowe, nagrodę główną stanowi okręt V Kirow w stałym kamuflażu Radziecki i dowódca z 3 punktami umiejętności.

Możecie wypełnić ten łańcuch misji bojowych w bitwach losowych, rankingowych i kooperacyjnych oraz w operacjach, grając okrętami V–X poziomu.


Stocznia

W Stoczni nadal trwa budowa niemieckiego niszczyciela IX ZF-6. Okręt cechuje się przyzwoitym kamuflażem, jego pociski PP są w stanie zadać znaczne uszkodzenia i mają poprawione kąty rykoszetowania, a na jego pokładzie znalazło się miejsce na Doładowanie silnika, Wytwornicę dymu oraz Obronę przeciwlotniczą. W starciach z innymi niszczycielami może skorzystać ze sprzętu eksploatacyjnego Przyspieszacz ładowania baterii głównej. W przypadku lepiej opancerzonych przeciwników z pewnością przydadzą się szybkie, zadające pokaźne uszkodzenia torpedy o dobrym czasie przeładowania.

Stoczniowe misje bojowe obejmują dwie aktualizacje — 0.10.3 oraz 0.10.4. Gracze będą mogli ukończyć fazy budowy w zamian za dublony aż do końca wersji 0.10.5. W sumie, dzięki stoczniowym misjom bojowym możecie wypełnić 19 z 22 faz budowy okrętu. Za pokonywanie faz budowy okrętu zdobędziecie węgiel, czas konta premium, elitarne PD dowódcy i inne nagrody.

Po ukończeniu 22. fazy budowy otrzymacie okręt IX ZF-6 w kamuflażu Malowanie wojenne, dowódcę z 10 punktami umiejętności, miejsce w porcie i pamiątkową flagę.

Jeśli ukończycie budowę okrętu IX ZF-6, używając dublonów, pamiętajcie, by nadal wykonywać stoczniowe misje bojowe – przejście przez każdą z faz zapewni Wam 3000 jedn. węgla oraz 200 jedn. stali.

ź: WoWs
Sekcja komentarzy
Loading comment form ...